IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #201  
Стар 26th March 2011, 11:43
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Никой от тримата не бих избрала!!!
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #202  
Стар 26th March 2011, 13:22
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Вчера ми беше операцията при д-р Н.Георгиев и всичко мина перфектно. Човека има страхотно отношение към пациентите си и сега ми е много смешно като се сетя какви постове четох в тая тема, всичко е абсолютна лъжа, радвам се че не се повлях от завистта и злобата на някой хора и той беше моя хирург. Изобщо не очкавах, че ще си харесам гърдите още на първия ден, а болката е напълно поносима. Нямам лепенки, слага специално антибактериално лепило на разрезите и се къпеш веднага без никакъв проблем. Имах лека асиметрия, която Георгиев оправи и в момента изглеждат абсолютно еднакви, въпреки че са с оттоци. След някоя друга седмица ще кача снимки. Гуен е страхотна и страшно мила, а на "доброжелателите" трябва да кажа, че има перфектно тяло, перфектни устни и невероятен бюст.
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
Отговори с цитат
  #203  
Стар 26th March 2011, 13:47
Аватара на Silvana-)
Silvana-) Silvana-) не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Sofia
Мнения: 127
Thumbs up

Алиен,честито ! И на теб добре дошла в отбора на цицоранките !
__________________
Човек пролива най-много сълзи,следствие сбъднатите си мечти!!!
Отговори с цитат
  #204  
Стар 26th March 2011, 16:50
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от alien777 Виж мнението
Вчера ми беше операцията при д-р Н.Георгиев и всичко мина перфектно. Човека има страхотно отношение към пациентите си и сега ми е много смешно като се сетя какви постове четох в тая тема, всичко е абсолютна лъжа, радвам се че не се повлях от завистта и злобата на някой хора и той беше моя хирург. Изобщо не очкавах, че ще си харесам гърдите още на първия ден, а болката е напълно поносима. Нямам лепенки, слага специално антибактериално лепило на разрезите и се къпеш веднага без никакъв проблем. Имах лека асиметрия, която Георгиев оправи и в момента изглеждат абсолютно еднакви, въпреки че са с оттоци. След някоя друга седмица ще кача снимки. Гуен е страхотна и страшно мила, а на "доброжелателите" трябва да кажа, че има перфектно тяло, перфектни устни и невероятен бюст.
Много да им се радваш и само секси изживявания с тях!
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
Отговори с цитат
  #205  
Стар 26th March 2011, 18:18
Аватара на tinata
tinata tinata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 46
Thumbs up

alien777, честито!!!
Със здраве да си ги пъчиш и много да им се радваш! Най-важното е, че ти си доволна от резултата!
Отговори с цитат
  #206  
Стар 26th March 2011, 18:26
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Много благодаря момичета и вие да се радвате на вашите придобивки и да си ги носим без безпроблемно..
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
Отговори с цитат
  #207  
Стар 26th March 2011, 19:59
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Честито , Аlien !!!

Дано никога не ти създават проблеми и ти носят много секси емоции !
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #208  
Стар 26th March 2011, 20:10
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
Wink

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani Виж мнението
Честито , Аlien !!!

Дано никога не ти създават проблеми и ти носят много секси емоции !
Мерсиииии много и-ани и на теб пожелавам само положителни емоции.
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
Отговори с цитат
  #209  
Стар 26th March 2011, 22:08
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Ейлиънката ква е лимонка....очаквах някоя сериозна жена, а то еднн нежно, невинно момиченце, с ангелско присъствие, дъщеря може да ми бъде почти

Честито, миличка! Надявамсе да е всичко наред !...рядко срещам такова положително същество като теб! Остани си такава! Честито на всички други новотунинговани мацки.... размножаваме се с пълна сила....
Отговори с цитат
  #210  
Стар 27th March 2011, 08:28
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline Виж мнението
Ейлиънката ква е лимонка....очаквах някоя сериозна жена, а то еднн нежно, невинно момиченце, с ангелско присъствие, дъщеря може да ми бъде почти

Честито, миличка! Надявамсе да е всичко наред !...рядко срещам такова положително същество като теб! Остани си такава! Честито на всички други новотунинговани мацки.... размножаваме се с пълна сила....
Мерси Гуени и аз се надявам всичко да е наред, много си харесвм гърдите дори сега, надявам се да стават все по-хубави. Много си мила!!!!
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КОГОДАИЗБЕРАЗАСВОЙХИРУРГГЕОРГИЕВСТОЯНОВЕНЧЕВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:46.