IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 11th June 2006, 13:39
sladkavuzdi6ka sladkavuzdi6ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 29
По подразбиране

с брат ми живея,не аз сигурно ще кажа на баща ми,защото все пак трябва да събера парите за операциятаединствено ме е страх от болката,иначе съм твърдо решена...тоя мой нос толкова комплекси ми е създал...в училище толкова пъти са ми подхвърляли адски злибни коментари от рода на "клюн", или "ега ти носа" не че ми е толкова голям или крив даже ми стои горе-долу добре да лицето,но в профил е голям.А и откакто отслабнах повече и нямам бузи и още повече изпъква
Отговори с цитат
  #12  
Стар 12th June 2006, 09:56
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

всъщност сте прави явно не съм прочела и обмислила като хората написаното(обещавам за в бъдеще да не го правя)Мила аз съм на 21 години и след няколко дни ще си правя 3 операция искам да ти кажа ,че всъщност не е гордост да имаш толкова операции на тази възраст и трябва задължително да поговориш с родителите си аз винаги съм обсъждала всяка операция с тях (и те винаги са били против)и не съжелявам,все пак това не е посещение при фризьор.А още един съвет не очаквай чудеса
Отговори с цитат
  #13  
Стар 12th June 2006, 16:54
anichka anichka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 59
По подразбиране

моят съвет:понеже те разбирам отлично как се чувстваш и знам че много искаш да го направиш и съм сигурна че ако имаш парите нищо няма да те спре-ами направи го...какво да мислиш повече като си го решила.но имай подкрепата на брат си поне, на приятели...
а що се касае до родителите-моите в НИКАКЪВ случай нямаше да позволят да се издума даже.те ми се сърдиха няколко месеца след това като разбраха.ако ги бях слушала щях още да си ходя като...
понякога майките в стремежа си да предпазят децата не вземат най-праилните решения.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 12th June 2006, 18:48
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anichka
понякога майките в стремежа си да предпазят децата не вземат най-праилните решения.
ами от тяхна гледна точка са си правилни, защото и най-простата операция крие известни рискове. а майката си е майка, мисли за тези неща. сама ще разбереш скоро
Отговори с цитат
  #15  
Стар 13th June 2006, 08:55
anichka anichka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 59
По подразбиране

bimbi,така е мила,но някои неща просто не изглеждат реално в техните очи,защото ни обичат и се тревожат за нас.ако питаш моята мама, нищо ми нямало на нослето преди,а пък то не е така!при мен не ставаше въпрос за чупчица или гънчица или нещо такова...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 13th June 2006, 09:21
ogledalna ogledalna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 2
По подразбиране Re: Помогнете...

Цитирай:
Първоначално написано от sladkavuzdi6ka
Другия месец мисля да си коригирам носа в Нефертити при Емил Георгиев,но все още не съм се решила окончателно.Страх ме е изключително много.Аз съм на 17год и не мисля да казвам на родителите си те и без това не живеят с мен.Знам че разликата ще е голяма,но тожа не ми е проблема.Интересува ме дали боли много?АЗ предпочитам пълна упойка и се чудя дали ще усещам нещо по време на операцията?Като изляза от упойката много ли ще ме боли и веднага ли ще имам кръвоизливи и синини?Колко време ми е нужно да се възстановя напълно?Първите дни ще мога ли да правя всичко или ще трябва да лежа??Моля помогнете ми няма кого да питамБлагодаря
не знам дали вече си си коригирала носа. споменатият лекар не е много добър специалист, но дано при теб има успех корекцията. не вярвам ако прави тотална риносептопластика да е без пълна упойка. няма да имаш синини. ще имаш гипсова пластинка/или пластмасова върху носа, не знам вече в Бг как работят точно, която ще престои 3 до 5 дни, пак в зависимост.
аз можех да правя всичко, но ме дразнеше до полуда това, че не можех да дишам нормално, защото имах тампонада в носа.
успех ти желая!
пс. първата ми риносептопластика беше когато бях на 16 г.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 13th June 2006, 10:19
008 008 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1
По подразбиране Re: Помогнете...

Цитирай:
Първоначално написано от ogledalna
не знам дали вече си си коригирала носа. споменатият лекар не е много добър специалист, но дано при теб има успех корекцията.
А защо не е много добър специалист?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 13th June 2006, 10:37
defo defo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 30
По подразбиране

ха-ха, не мога да разбера защо толкова се надпреварват да го мразят този Емил Георгиев. Имам три приятелки с направени носове но само тази която се направи при него изглежда добре. Все пак се старая да вярвам на това което ЛИЧНО съм видяла. Всеки може да ги наприказва какви ли не.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 13th June 2006, 14:52
anichka anichka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 59
По подразбиране

аз пъс вярвам на това което ЛИЧНО ми се стовари на главата - по-точно на лицето.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 13th June 2006, 20:32
dani_d dani_d не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 94
По подразбиране

Нормално е когато си претърпял пластична операция и си доволен от резултата за теб този хирург да е най-добрия, затова нека просто да си изказваме реално мнението от личен опит и не спорим за глупости, в противен случай форумът ще изглежда несериозен
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Помогнете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:44.