IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 26th September 2012, 17:19
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Question

При кого си се оперирала първият път?
Отговори с цитат
  #52  
Стар 26th September 2012, 20:18
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Да, и на мен ми е интересно да разбера...понеже сега си подбирам варианти и "ровя" за всичко?
Отговори с цитат
  #53  
Стар 30th September 2012, 16:14
Аватара на _strawberry
_strawberry _strawberry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 57
По подразбиране

rimi -
bilgi@avsarestetik.com това е имейла чрез който се свързах аз с тях. Моята операция мина преди броени дни след 2 дни се прибирам в Бг.Ако искаш пиши на лични, надявам се да успея да ти помогна.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 6th October 2012, 17:28
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Strawberry толкова ти благодаря че си ми отговорила но аз не съм много на ти с компютрите наистина не знам как да се свържа с теб на лични.Незнам какви са правилата във форума но това е телефона ми 0887433720 ако ти е удобно да се свържеш с мен ще ми е интересно да разбера как е минала операцията как е доктора.А относно моята операция кой я прави все още не мога да ви споделя защото нямам друг вариянт за сега той каза че ще си оправи белите но аз не съм убедена дали да му се доверя.Ако успея да си уредя консултация при турския доктор ще се успокоя малко.Ако някой се интересува обадете ми се няма проблем.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 6th October 2012, 18:04
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

[QUOTE=rimi;778373]Strawberry толкова ти благодаря че си ми отговорила но аз не съм много на ти с компютрите наистина не знам как да се свържа с теб на лични.Незнам какви са правилата във форума но това е телефона ми 0887433720 ако ти е удобно да се свържеш с мен ще ми е интересно да разбера как е минала операцията как е доктора.А относно моята операция кой я прави все още не мога да ви споделя защото нямам друг вариянт за сега той каза че ще си оправи белите но аз не съм убедена дали да му се доверя.Ако успея да си уредя консултация при турския доктор ще се успокоя малко.Ако някой се интересува обадете ми се няма проблем.[/QUOTE

не е ли по-добре да споделиш,за да не пострадат и други при него?!?За един се сещам със сигурност,който си оправя белите...
Отговори с цитат
  #56  
Стар 6th October 2012, 20:38
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Този доктор досега не е имал фалове аз понене не съм чувала затова и го избрах явно на мен ми куца късмета.Но нали ви казвам че ако не си уредя нещо за чужбина ще ходя пак при него поне отгоре да ми оправи костите а белега незнам по нататък ще го мисля затова ако му спомена името в интернет веднага ще разбере но съм си дала лч тел ако някой се интересува няма проблем.Носа ми като форма не изглежда толкова зле но белега който ми остана на върха е това е гадно без недостатъците дори щеше да е сполучлив.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 24th October 2012, 10:10
Paffalot Paffalot не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Здравейте колеги и колежки,

Аз съм на 22 години и също се нуждая от подобна на вашата интервенция. Само че аз уча в Холандия , така 4е много бих се надявал да мога да си направя тази операция някъде тука. Не възразявам да отида и в съседните държави стига да си заслужава. В момента проучвам въпроса, но не мога да открия за сега нищо което да ми вдъхва доверие, + че този път смятам да се съглася на операция само ако преди това изчета доволно количество положителни коментари за доктора...

Надявам се да продължите мнение в тази тема, тъй като мисля че ще е полезно за доста хора
Отговори с цитат
  #58  
Стар 24th October 2012, 17:21
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Това, което rimi е описала, много ми напомня на пациентките на Емил Георгиев, чиито мнения съм чела във форума. Rimi, ако е той, няма нищо безотговорно в това да го "издадеш".
То е ясно, че не може да има хирург с нула фалове. Но хората няма да тръгнат да се обаждат на твоя номер да те питат. Поне не всички, които четат...
Отговори с цитат
  #59  
Стар 6th December 2012, 17:13
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Здравейте, прочетох мн добри отзиви за Dr. Emre Ilhan и Dr. Muhammad Dilber от един турски форум много по-голям от тялото :
http://www.kadinlarkulubu.com/burun-estetigi-f475/
Има уникални снимки на потребителите. Може да разгледате снимките след 25 мнения във форума. Въпросът ми е някой дали е чувал за горните доктори ?
Отговори с цитат
  #60  
Стар 7th December 2012, 00:40
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
Здравейте, прочетох мн добри отзиви за Dr. Emre Ilhan и Dr. Muhammad Dilber от един турски форум много по-голям от тялото :
http://www.kadinlarkulubu.com/burun-estetigi-f475/
Има уникални снимки на потребителите. Може да разгледате снимките след 25 мнения във форума. Въпросът ми е някой дали е чувал за горните доктори ?
Емре Илхан ми каза, че за реоперация ще ми вземе 2500 долара. Има доста положителни коментари, но пък когато си писахме имейли нещо не ни съвпаднаха вижданията. Абе много ме дразни тоя турски форум. Как да напиша 25 мнения като бъкел не знам турски. Ще взема да нафраскам по една усмивка във всяка тема и готово
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикачужбина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:43.