IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 1st June 2009, 08:46
Marchelina Marchelina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 8
По подразбиране

Ми, аз само да кажа, че в Шейново е ОК, що се отнася до неоантологично отделение, демек - не се притесняваш за детето си ... иначе избор на екип ... избираш си лекаря, който ще изражда детето - Чорбова, Ненов или някой друг, а те доизбират останалата част от "екипа". Няма скрито - покрито, всичко се плаща на каса, издава се и фактура. Не мога да кажа, че съм недоволна, макар да има още какво да се желае от болницата.

Бях с избор на екип ...
__________________
Леко луда, но добронамерена
Отговори с цитат
  #12  
Стар 2nd June 2009, 11:27
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Marchelina
Ми, аз само да кажа, че в Шейново е ОК, що се отнася до неоантологично отделение, демек - не се притесняваш за детето си ... иначе избор на екип ... избираш си лекаря, който ще изражда детето - Чорбова, Ненов или някой друг, а те доизбират останалата част от "екипа". Няма скрито - покрито, всичко се плаща на каса, издава се и фактура. Не мога да кажа, че съм недоволна, макар да има още какво да се желае от болницата.

Бях с избор на екип ...
да не чувам за тази докторка-с главно Д
При нея раждах платено а резултата беше -пред умиране ,два месеца с плацентав мен и инфекция...
не можах да си кърмя бебето повече от 2 месеца а имах кърма 3 години...
След като започнаха да ми излизат плацентарни отпадаци отидох при нея на консултация с една чаша отпадъци...реакцията на докторката с главно Д беше да хвърля ей там в кошчето и че това било нормално...Вместо да ми направи кюртаж тя ми изписа някакви хапчета за изхвърляне на остатъци...така ги изхвърлих че започнах да се вмирисвам и се наложи постъпване в болница и отново системи за контракций и кюртаж....
Отговори с цитат
  #13  
Стар 2nd June 2009, 14:01
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Леле Томи... какъв кошмар!
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 2nd June 2009, 22:14
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Егати ужаса! Как може...На майка ми колежка седя няколко месеца с цяло руло бинт в корема...
На мен ми се очертава да потърся след месеци и не знам къде да избера....
__________________
Love knows no reasons... Love defies all reasons, love has no eyes. But love is not blind. Love sees but doesn't mind.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 2nd June 2009, 22:27
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Чорбова ми прави секциото преди 2г и нещо. При нея раждаха по-известни и заможни пациентки. Мен ме оцени за 600лв, но на други взимаше двойно. На нея ме прехвърли моята докторка, която е и шеф на родилното и благодарение, на която имам три деца - д-р Богословова! Прехвърли ме, защото излезе в отпуск и то взе че се случи точно тогава. Но не съм имала проблеми, прибра си паричките и по живо по здраво.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 2nd June 2009, 23:05
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Томи косата ми се изправи...
То ясно, че никой не е застрахован от грешки, ама поне от немарливост...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 3rd June 2009, 08:12
Marchelina Marchelina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 8
По подразбиране

Ужас!! Наистина съжалявам ... аз Чорбова я споменах, защото съм я чувала, но твоят разказ просто ме разби ... Божеееееееее, божееееееееееее ....
__________________
Леко луда, но добронамерена
Отговори с цитат
  #18  
Стар 3rd June 2009, 13:09
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Олеле, Томи, кошмар!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 3rd June 2009, 20:54
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от siss
Чорбова ми прави секциото преди 2г и нещо. При нея раждаха по-известни и заможни пациентки. Мен ме оцени за 600лв, но на други взимаше двойно. На нея ме прехвърли моята докторка, която е и шеф на родилното и благодарение, на която имам три деца - д-р Богословова! Прехвърли ме, защото излезе в отпуск и то взе че се случи точно тогава. Но не съм имала проблеми, прибра си паричките и по живо по здраво.
Богословова ми води консултацийте и аз изглупях че не раждах при нея ...но после си изсърбах попарата...
момичета имам приятелки които не са давали и лев някъде и са много доволни...
Сега лежах в клиниката на доктор Мазнейкова-ами прехвалена работа ....и чершафите не сменят даже при мой въпрос към санитарката "Няма ли да смениш бельото отговора беше -ХА та те са лежали по 2 часа само за аборт и са си тръгнали.....След 1 час дойде жена за да и махат бенките еми и след нея не смениха бельото а това е генекологична отделение...През ноща ми се наложи да звъня на звънеца 30 мин ,защото от дренажа на корема ми течеше кръв и никой не ме чу....Та станах аз и започвам да чукам на някаакви врати и излиза една сънлива"Ох ,какво става ,еми ще чакаш до сутрината сега не мога да викам доктора...и това е частна клиника и РЕАНИМАЦИЯ А хигиената под всякаква критика-някой беше повръщал в тоалетната и 10 чааса седя така докато не казах да я измият Забравих да кажа че имаше 5 бебета ,ей съдраха се да ревът а онези спяха като порове щом сирената не били чули....
Отговори с цитат
  #20  
Стар 3rd June 2009, 22:23
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от siss
Чорбова ми прави секциото преди 2г и нещо. При нея раждаха по-известни и заможни пациентки. Мен ме оцени за 600лв, но на други взимаше двойно. На нея ме прехвърли моята докторка, която е и шеф на родилното и благодарение, на която имам три деца - д-р Богословова! Прехвърли ме, защото излезе в отпуск и то взе че се случи точно тогава. Но не съм имала проблеми, прибра си паричките и по живо по здраво.
Богословова ми води консултацийте и аз изглупях че не раждах при нея ...но после си изсърбах попарата...
момичета имам приятелки които не са давали и лев някъде и са много доволни...
Сега лежах в клиниката на доктор Мазнейкова-ами прехвалена работа ....и чершафите не сменят даже при мой въпрос към санитарката "Няма ли да смениш бельото отговора беше -ХА та те са лежали по 2 часа само за аборт и са си тръгнали.....След 1 час дойде жена за да и махат бенките еми и след нея не смениха бельото а това е генекологична отделение...През ноща ми се наложи да звъня на звънеца 30 мин ,защото от дренажа на корема ми течеше кръв и никой не ме чу....Та станах аз и започвам да чукам на някаакви врати и излиза една сънлива"Ох ,какво става ,еми ще чакаш до сутрината сега не мога да викам доктора...и това е частна клиника и РЕАНИМАЦИЯ А хигиената под всякаква критика-някой беше повръщал в тоалетната и 10 чааса седя така докато не казах да я измият Забравих да кажа че имаше 5 бебета ,ей съдраха се да ревът а онези спяха като порове щом сирената не били чули....
МДА... ама незнам още какво трябва да стане, за да я затворят най накрая тази клиника и за да разобличат "великата" мазнейкова...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: екипизараждане
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:55.