IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 16th October 2009, 20:08
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Само на мен ОЩЕ не ми действаш така Всичко различно от картоф, солети и кисели краствици надига вулкана в стомаха ми И реклами на храна не мога да гледам.
Аз в Шейново ходя при д-р Виденов (старши). Той не е от "популярните", но съм много доволна. Една групчка хора сме, дето всичките жени при него родиха по 1-2 деца
В Тина Киркова едната ми приятелка роди при Рени Ковачева, а другата - при Тодоров.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 17th October 2009, 19:21
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Сега лежах в клиниката на доктор Мазнейкова-ами прехвалена работа ....и чершафите не сменят даже при мой въпрос към санитарката "Няма ли да смениш бельото отговора беше -ХА та те са лежали по 2 часа само за аборт и са си тръгнали.....След 1 час дойде жена за да и махат бенките еми и след нея не смениха бельото а това е генекологична отделение...През ноща ми се наложи да звъня на звънеца 30 мин ,защото от дренажа на корема ми течеше кръв и никой не ме чу....Та станах аз и започвам да чукам на някаакви врати и излиза една сънлива"Ох ,какво става ,еми ще чакаш до сутрината сега не мога да викам доктора...и това е частна клиника и РЕАНИМАЦИЯ А хигиената под всякаква критика-някой беше повръщал в тоалетната и 10 чааса седя така докато не казах да я измият Забравих да кажа че имаше 5 бебета ,ей съдраха се да ревът а онези спяха като порове щом сирената не били чули....
МДА... ама незнам още какво трябва да стане, за да я затворят най накрая тази клиника и за да разобличат "великата" мазнейкова...

Аз не я знаех коя е тази Мазнейкова, докато един ден не загледах "Горещо" и разбрах за проблема който е причинила въпросната "докторка" на Весела Нейкова(оперна певица)
Гледали ли сте интервюто?
http://www.youtube.com/watch?v=Xorpi3AdHKA
http://www.youtube.com/watch?v=fHj59...eature=related
Отговори с цитат
  #43  
Стар 18th October 2009, 09:15
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Не съм гелдала интервюто, чух нещо за случая, но бегло.
Мазнейкова минава за голям специалист и съм чувала хиляди прекрасни отзиви за нея. За съжаление, тя започна да комерсиализира и претупва работата си. Нормално е и грешките да зачестят
Отговори с цитат
  #44  
Стар 18th October 2009, 21:37
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

Бобе,Весела поне е жива,а тази женица какво е преживяла с мъчителен и нещастен край,не е истина http://vbox7.com/play:da135861&al=1&vid= аз ревах на предаването
Скоро видях съвсем случайно Мазнейкова да се измъква от болницата по анцунг,съвсем неглиже със спусната коса,която й закриваше очите и се качва в едно такси.Хм,от какво ли се страхува или срамува?
А и подчинените й са толкова корумпирани,толкова нагло си просят,ама то при такава шефка, сигурно ги насърчава.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 19th October 2009, 08:01
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ZANDALEE
Бобе,Весела поне е жива,а тази женица какво е преживяла с мъчителен и нещастен край,не е истина http://vbox7.com/play:da135861&al=1&vid= аз ревах на предаването
Скоро видях съвсем случайно Мазнейкова да се измъква от болницата по анцунг,съвсем неглиже със спусната коса,която й закриваше очите и се качва в едно такси.Хм,от какво ли се страхува или срамува?
А и подчинените й са толкова корумпирани,толкова нагло си просят,ама то при такава шефка, сигурно ги насърчава.
Вбокс ми е блокиран тука в Дубай, и немога да видя за какво става въпрос.
Дано няма други съжалили безвъзвратно, че са отишли при Мазнейкова!
Отговори с цитат
  #46  
Стар 19th October 2009, 18:24
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Аз няколко пъти съм се срещала с д-р Мазнейкова и мога да кажа, че съм доволна от нея като специалист. Прави ми Амниоцентеза в 8-мия месец и се справи отлично жената, друг е въпроса, че беше безсилна пред майката природа, ама и така се случва понякога ...

А относно това какво се говори за нея не се учудвам. Всеки акушеро-гинеколог има лоши случаи, дори понякога и смъртни, въпроса е вече колко ще се разтръби за това и как ще се извъртят нещата през призмата на пострадалите близки. Доктора е доктор, прави всичко, каквото може, но не е всесилен все пак.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #47  
Стар 19th October 2009, 22:17
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

Бобе http://www.youtube.com/watch?v=e_NKC...eature=related
Отговори с цитат
  #48  
Стар 24th October 2009, 14:41
tromba tromba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте, само да споделя и аз. Раждах в Токуда 2008г. Все едно се намирах в друг свят. Страшно съм доволна от всичко- условия, отношение, грижи и пр. Лекаря стоя при мен през цялото време преди да родя. Анестезиолога, след като ми сложи упойката и той ни прави компания до раждането на бебето. Постоянно идваха след това да ме видят как съм.Сутрин присъствах всеки ден когато правеха тоалета на бебето да ми показват как се къпе, облича, обясниха ми за пъпчето. Аз бях като индианец преди това. Не съм си и мечтала за такива условия.
Платих на каса толкова, колкото една моя приятелка плати в Шейново под масата.
Всичко е чисто ново, невероятна чистота и много внимателен персонал.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 22nd November 2009, 17:33
mihova mihova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 20
По подразбиране

най-добре са частните клиники.Иначе държавна най-добра е окръжната в гр.Сливен
Отговори с цитат
  #50  
Стар 25th November 2009, 20:15
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Мисля, че беше крайно време да се проведе такъв протест: Протест срещу насилието към родилки. Не знам дали нещо ще се промени, но БРАВО на тези майки (и хора с активна позиция)!

Миналия месец на моя близка раждаше и акушерките в родилно директо й казали да не носи бомбони, а направо пари да им даде... а те едва свързват двата края! Нищо не им занесли и доста я оставили да се помъчи, за разлика от други родилки, към които е имало някакви грижи....

Знам, че има много по-потресаващи истории от тази. Не мога да разбера обаче КАК тия, които са призвани да се грижат за новия живот са толкова цинични и безчовечни. Не искам да обощавам всички, разбира се и да петня и добрите специалисти, но тези, първите вредят и на коректните си колеги! Изрази като "Кво ревеш, хубаво ли ти беше като го правеше" и пр. казани злорадо и подигравателно може да ги каже някой с 1 гънка на мозъка и без сърце... а такива хора са първите, които вижда детето!!!

По време на проявата майки ще дадат мнението си по въпроса удовлетворена ли е българката от грижите при раждането, които получава в болниците, и оставя ли то щастливи спомени, или е травма, от която жената дълго не може да се отърси.

Датата на протеста е съобразена и с Международния ден за защита на жените от насилие – 25 ноември.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: екипизараждане
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:00.