IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #351  
Стар 11th December 2009, 11:46
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

Да,и аз съм изумена и възхитена.А специално това раждане е едно от най-спокойните и красиви,които съм гледала онлайн Просто с такава лекота роди тая жена.... без викове,без напъни,браво....само че,някак,тоя хубав,интимен момент.....да бъде заснет,че и да го пусна в като видео в нета...де да знам,нещо не ми се нрави... трябва да си малко куку.А гледах едно видео,жената ражда,а децата й,втрещени,седят до нея и незнаят какво става.... никога не бих им причинила това,да ме гледат,докато се напъвам и викам в някаква вана ...да не говорим,че цялата рода се събират и групово израждат...баби,дядовци,сес ри,братя....ужас,пълен потрес
__________________
Празните пространства могат да бъдат доста опасни!Особено ако се намират между ушите ти...
Отговори с цитат
  #352  
Стар 11th December 2009, 12:02
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
http://www.unassistedchildbirth.com/

направо съм изумена,каква смелост само да родиш в къщи..
Изглежда много лесно, но на мен ми е гадно да гледам. За пореден път се убедих, че не искам мъж ми да присъства (не, че той иска :P )
Отговори с цитат
  #353  
Стар 11th December 2009, 12:45
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
http://www.unassistedchildbirth.com/

направо съм изумена,каква смелост само да родиш в къщи..
Изглежда много лесно, но на мен ми е гадно да гледам. За пореден път се убедих, че не искам мъж ми да присъства (не, че той иска :P )
Същата съм и аз - не бих си причинила това на мъжа... рискувам гледката и стреса да останат за дълго в паметта му ииии..... сещате се
Отговори с цитат
  #354  
Стар 11th December 2009, 13:01
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Хм....... да.......
Отговори с цитат
  #355  
Стар 11th December 2009, 13:45
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Мишелин, мерси, да ти се връщат пожеланията и чакаме снимки на малката госпожица
Ани, не знам, почнах наистина малко да цедя, докато спре така да пръска, щото и аз си мислех да не би да се дави... същата работа- дъвче, плюе, дъвче, плюе, става червена като домат от нерви и почва да реве от бяс, давам шишето, одумква от раз 120мл и мирясва. Квото такова, ще си купя и аз още шишета и ще си ги приготвям така с вода предварително за целия ден и готово.
Аз бях мераклийка за раждане вкъщи За съжаление тук не е разрешено още . Но продължавам да съм на мнението, че колкото и спокойно да ми беше в болницата, вкъщи ще да ми е още по- добре. За мъжете не знам... моя направи цирк посред нощите в болницата, че не го пуснаха... и Господ не можеше да му обясни, че отделението е в пълна изолация и просто няма как да присъства- ходи да се оплаква, да се разправя... за пореден път ми идеше да потъна в земята от срам
Отговори с цитат
  #356  
Стар 11th December 2009, 14:06
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аз си мислех, че това може да подейства някак си "сплотяващо", обаче хич не искам да ме вижда такава разчекната, кръвясала и т.н. (бльок) Той също не е фен, а и е малко жалостив, да вземе нещо да се притесни Иначе тия жени как раждат - ще речеш, че е най-лесното нещо на света

Апо, действай си, както на теб ще ти е добре - ако ще е АМ, голяма работа. Важното е и двете да сте спокойни, тя да спи, ти да имаш време и за себе си... не е нужно да си истерясала кърмачка с ревящо бебе На мен не са ми били трудни шишетата - за излизане ползвах кутийка с разделения за дозички. Абе намира му се лесното на всичко
В отчетната в бг-мама някои момичета вече споделиха, че имат коластра - пфу отврат, дано по-късно ми текнат тия течности. Години след раждането имах кошмари, че ми теква нещо и ми мокри блузата
Отговори с цитат
  #357  
Стар 11th December 2009, 15:06
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

[quote="aniK"]Аз си мислех, че това може да подейства някак си "сплотяващо", обаче хич не искам да ме вижда такава разчекната, кръвясала и т.н. (бльок) Той също не е фен, а и е малко жалостив, да вземе нещо да се притесни Иначе тия жени как раждат - ще речеш, че е най-лесното нещо на света

Нали нито извика,нито изахка.. даже имаше сили да му се радва..
Аз също не бих си позволила това нещо да се случи пред очите на мъжа ми..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #358  
Стар 12th December 2009, 14:57
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Апо, действай си, както на теб ще ти е добре - ако ще е АМ, голяма работа. Важното е и двете да сте спокойни, тя да спи, ти да имаш време и за себе си... не е нужно да си истерясала кърмачка с ревящо бебе На мен не са ми били трудни шишетата - за излизане ползвах кутийка с разделения за дозички. Абе намира му се лесното на всичко
В отчетната в бг-мама някои момичета вече споделиха, че имат коластра - пфу отврат, дано по-късно ми текнат тия течности. Години след раждането имах кошмари, че ми теква нещо и ми мокри блузата
Точно така!
И аз си бях взела от тези дозички за АМ бързо и лесно го хранех и заспивах през ноща


А инче аз съм от жените дето предпочитат мъжът им да присъства на раждането.....но да е задължително до мен да ми държи ръката , а не да е там долу при акушерката и да зяпоти
Отговори с цитат
  #359  
Стар 12th December 2009, 15:14
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бобето
но да е задължително до мен да ми държи ръката , а не да е там долу при акушерката и да зяпоти
така го мислехме и ние. Най- вече да е до мен, докато се разхождах превита на две, защото определено с мъжа ми бих се чувствала по- спокойна и отпусната, отколкото с медицинска сестра.
Отговори с цитат
  #360  
Стар 12th December 2009, 16:08
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Цитирай:
Първоначално написано от Бобето
но да е задължително до мен да ми държи ръката , а не да е там долу при акушерката и да зяпоти
така го мислехме и ние. Най- вече да е до мен, докато се разхождах превита на две, защото определено с мъжа ми бих се чувствала по- спокойна и отпусната, отколкото с медицинска сестра.
Точно и аз така мисля, Но и за мое нещастие...... родих много на бързо и неможахме да стигнем до болницата, в която беше разрешено мъжа да присъства...там си бях отворила файл.....абе всичко нагласено, АМА този Хами тръгна да излиза много бързо и нямах мн болки....отидохме в най-близката болница и те не ме пуснаха да си отида в моята защото няма време има 7 см разкритие без почти болки....
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинабременнимайки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:06.