IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 3rd May 2016, 10:27
Pavleta12 Pavleta12 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 40
По подразбиране

Да, права си. Имах предвид широко обучен, които е посветил години на това, а не само едномесечен курс за начина на прилагане на някакви масажи. Които си е специалист, познава добре и анатомията и естеството на различни видове травми . Както и кога някакви неща не са подходящи, защото много хора прибягват от нужда.

Но за релакс не винаги е задължително масаж де, аз също съм привърженичка на спа местата
Отговори с цитат
  #22  
Стар 4th May 2016, 10:04
Аватара на sloan
sloan sloan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 77
По подразбиране

Хаха, pufpaf, явно ги разбираш масажите, ти ни кажи как се казва, аз от други се вълнувам.

Siqana по Великден свободните дни бяхме по роднински събирания, но сега по Гергьовден мисля да отида точно на един шведски масаж. Особено с това гадно време, направо си мечтая.

А какво мислите за ексфолиращите? Те медицински тип ли са или пак релакс?
Отговори с цитат
  #23  
Стар 5th May 2016, 13:21
Аватара на bette
bette bette не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 129
По подразбиране

Ексфолиращите мисля, че най-малкото помагат за чистене на токсини. А ако ще ходиш по празниците някъде за масаж виж в спато на Сенс, аз нали ги следя. Днес четох, че имат отстъпка утре на Гергьовден, 20% за всички именници. Така че, ако си Герганка, можеш да пробваш там за шведския масаж ) Аз за съжаление не съм, а и ще пътувам, така че няма да ме огрее.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 9th May 2016, 14:45
Аватара на sloan
sloan sloan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 77
По подразбиране

Мерси bette . За съжалени сега пък ни дойдоха на нас гости и беше патаклама, но си запазвам намеренията при първа възможност.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 9th May 2016, 18:23
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Най-добрият детоксикиращ масаж е "масажа с мед" ! Освен това помага и за редица болести, а и през кожата се усвояват много по добре полезните вещества на меда от колкото през стомаха !



Отговори с цитат
  #26  
Стар 11th May 2016, 13:44
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

И аз съм чувала така за меда, обаче не знам дали е за всеки това лепнещо усещане. Някой има ли собствен опит с такъв масаж?
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #27  
Стар 11th May 2016, 14:30
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

И аз не знам как е като усещане, не съм се замислял за това.
Разбира се този масаж е лечебен със специфична техника и няма как да е като другите - класическият, релаксиращ и т.н от към удоволствие. , но със сигурност няма да е нещо чак толкова неприятно. Тази година планирам да изкарам курсове за масажист, медените масажи са отделен курс обаче, но с времето ще ги изкарам всички наред.

Инак аз си мисля, че една инфрачервена сауна също е добър вариант за изкарване на токсини и аз много искам да си купя една за вкъщи. Към 2000лв. са най-евтините двуместни, а сауната си е доста здравословна !
Отговори с цитат
  #28  
Стар 12th May 2016, 07:48
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Пуф, обаче си е доста горещичко в сауна ... хич не е лесно за издържане. Ако изкараш курсове за масажи според мен трябва и да пробваш да поработваш като масажист - мисля че ще ти се отдава.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 12th May 2016, 12:16
Аватара на denidimitrova
denidimitrova denidimitrova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 41
По подразбиране

Препоръчвам тай масажът.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 14th May 2016, 09:47
Аватара на sloan
sloan sloan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 77
По подразбиране

Това с меда сигурно е голямо изпитание за масажиста ))

Pufpa, аз се губя малко във видовете и подвидовете, как точно се разделят, по какъв критерии? Тия с камъни, тай и подобни към кои спадат?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Замасажитетерапиитетялодухсениетоотстреса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:24.