IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 20th May 2012, 14:43
MoTiFF MoTiFF не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте.Аз си бях правил ринопластика при дисански преди 2 години.Говорихме едно стана дръго последва 3то...Бях при него за махане на гърбица стесняване на носа и скъсяване,общо взето по нормален вид.След операцията ми беше махнал гърбицата а nadoly не беше пипал нищо.А като бонус получих дивиация изкривяване на носната преграда,пълно запъшване на едната преграда а на дръгата частично,както и доста сраствания!За тази операцийка ми взе 1000лв.Когато му потърсих отговорност за грешката my ми отговори че 1во трябва да се оперирам в моя град защото той нямал нужната апаратъра(за дивиацията),а после щял да ми направи операция безплатно за външната част на носа...Мисля че ме претъпа защото когато се събудих след упойка чакаше друг клиент за операция.Всеки сам може да си направи изводи...След 10 дена съм си насрочил операция в моя град при специалист УНГ,сега операцията ми няма да е лека дано да мина с 1 която приблизително щяла да е 2 часа,а и 300лв от НЗОК.

Последно редактирано от MoTiFF : 20th May 2012 на 14:55
Отговори с цитат
  #42  
Стар 25th May 2012, 09:23
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MoTiFF Виж мнението
Здравейте.Аз си бях правил ринопластика при дисански преди 2 години.Говорихме едно стана дръго последва 3то...Бях при него за махане на гърбица стесняване на носа и скъсяване,общо взето по нормален вид.След операцията ми беше махнал гърбицата а nadoly не беше пипал нищо.А като бонус получих дивиация изкривяване на носната преграда,пълно запъшване на едната преграда а на дръгата частично,както и доста сраствания!За тази операцийка ми взе 1000лв.Когато му потърсих отговорност за грешката my ми отговори че 1во трябва да се оперирам в моя град защото той нямал нужната апаратъра(за дивиацията),а после щял да ми направи операция безплатно за външната част на носа...Мисля че ме претъпа защото когато се събудих след упойка чакаше друг клиент за операция.Всеки сам може да си направи изводи...След 10 дена съм си насрочил операция в моя град при специалист УНГ,сега операцията ми няма да е лека дано да мина с 1 която приблизително щяла да е 2 часа,а и 300лв от НЗОК.
Motif трета ринопластика!!! Проучил ли си добре дока?
Отговори с цитат
  #43  
Стар 27th May 2012, 11:55
MoTiFF MoTiFF не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Qgodka Виж мнението
Motif трета ринопластика!!! Проучил ли си добре дока?
2-pa
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДисанскигрГаброво
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:09.