IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 19th October 2008, 21:28
MoTiFF MoTiFF не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 5
По подразбиране За всеки нов - моя топ 3 за хирурзи

Знам, че е банално и малко нагло(топ 3)но се но знам,че ще е полезно за хората които се колебаят при кого да отидат!(в това 4исло и мен )
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th October 2008, 21:50
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

При всички положения този "топ" няма да бъде обективен и на никого няма да помогне. За целта един и същи човек трябва да бъде опериран и от тримата цитирани от него хирурзи, и то да му е направена една и съща операция ... което не може да се случи
Друг вариант е да се направи статистическо сравнение на групи пациенти със сходно първоначално състояние ... което е изцяло извън нашите възможности.
Моите извинения за донякъде резкия тон
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th October 2008, 23:39
MoTiFF MoTiFF не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 5
По подразбиране

ммм не съм на това мнение според мен е доста лесно в този сайт има поне 100тина подложили се на реконструкция на носа.все хора които са подпитвали и разпитвали.....консултирали. ...и съставили мнение за един или друг(съставили са си топ 3 ) естествено тяхните впе4етления си остават за тях-всеки си си прецения дали са реални....,но с 2 думи съм убеден че на основа тяхното мнение ще ни улеснят с избора
Отговори с цитат
  #4  
Стар 6th April 2009, 16:59
magico magico не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: бургас
Мнения: 3
По подразбиране

Според мен най - добрият е др Николов, може би защото рекламата му е добра , в никакъв случай не подценявам другите хирурзи, но е факт че Николов е и най - скъпо платеният
Отговори с цитат
  #5  
Стар 6th April 2009, 17:41
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Кой е този Николов?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd April 2009, 12:46
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Ми, аз мога да кажа кой не бих препоръчала- др. Венцислав Цветков от ВМА София! Той няма ... време ли, желание ли да обърне необходимото внимание на пациента и накрая прави това което той смята за необходимо, а не това което човека иска! А тогава очакванията и резултата се разминават и е много, много кофти! За всички които сега тръгват по този път ще дам един съвет- ако се колебаете дали да си правите операция- по-добре не я правете! Ако когато доктора ви попита какво точно искате да се направи и не можете да дадете ясен отговор, а само нещо от рода "Ми ... искам да ми е хубаво нослето", или симетрично, или нещо подобно- безкрайно неясно - по-добре не си правете това! Трябва да знаете какво точно искате и да го повтаряте колкото се може повече на доктора! Не че лекарите са малоумници, но е хубаво да сте сигурни, че са наясно с ВАШЕТО желание! И още нещо- ако се чудите дали да има извивка на вътре или не, дали да е по-широчък към ноздрите, или не- моя съвет е- нека да остане по-голям! Това може да се коригира пак, ако не си го харесвате! Обратното обаче е много, много по-трудно!
Късмет и успех на всички!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 21st May 2009, 00:15
natalyta natalyta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 15
По подразбиране Емил Георгиев

В моят ТОП 3 има само един хирург - Емил Георгиев!!! Много хубаво извайва нослетата, много е внимателен като отношение към пациента, и като работа - много внимателно изкара тампоните, много внимателно свали гипса. Има златни ръце!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st May 2009, 05:42
dupla
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: Емил Георгиев

Цитирай:
Първоначално написано от natalyta
В моят ТОП 3 има само един хирург - Емил Георгиев!!! Много хубаво извайва нослетата, много е внимателен като отношение към пациента, и като работа - много внимателно изкара тампоните, много внимателно свали гипса. Има златни ръце!

явно си единствената,която мисли така!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st May 2009, 14:58
natalyta natalyta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 15
По подразбиране

Ти си единствената, която най-упорито го плюе във форума!...
Съжелявам, че не си доволна от него и си решила да го плюеш навсякъде и след всяко положително мнение за него в този форум, но е крайно време да разбереш, че има и доволни хора от него и не са никак малко! Разбирам, че си претърпяла разочарование и съчувствам за това, защото всеки можеше да е на твое място и никой не е застрахован. Аз си го избрах за хирург, защото видях резултатите при няколко мои приятелки и колежки. Ходила съм и на конлсутации при други хирурзи, но това наклони везните в негова полза - аз виждах резултатите върху лицата им. Но ако мислиш, че в Лос Анджелис им правят по-добри носовете, лъжеш се. Я подлегни някои от звездите на какво приличат или колко хубави нослета имат, но пък не стоят добре на лицата на някои. А плащат с хиляди долари. Така че, момичета, да бъдем обективни - гаранция няма за никой и никъде. Колкото и да избираме, накрая все правим някакъв избор и както избора ни, така и резултатът от него е индивидуален! На всички, които са решили, че ще си правят тази операция пожелавам успех! Но искам да подчертая, че не налагам мнението си, а само го споделям, тъй както и вие споделяте вашите мнения!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st May 2009, 15:05
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране Re: Емил Георгиев

Цитирай:
Първоначално написано от natalyta
В моят ТОП 3 има само един хирург - Емил Георгиев!!! Много хубаво извайва нослетата, много е внимателен като отношение към пациента, и като работа - много внимателно изкара тампоните, много внимателно свали гипса. Има златни ръце!
Подкрепям !
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Завсекиновмоятопзахирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:23.