IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 14th December 2013, 09:43
mumG mumG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 25
По подразбиране

И с импалнти и без тях чувствителността намалява наистина, възвръща се до една степен, но недостатъчна за мен.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 14th December 2013, 09:50
natali_nat natali_nat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 54
По подразбиране

Много ми е любопитно да видя тези огромни гърди.За Заякова казват,че ги прави малки.Като им погледна в галерията на сайтовете,почти всичките им пациенти са с асиметрии и се чудя те не го ли виждат това или не ги притеснява.Нали целта е да се направят красиви гърди,не само големи.Единствено в галерията на Живко Кънев не видях асиметрични.Разбира се това не е показателно.И вярно,че винаги има някакви различия между двете гърди,но някои много бодат очите
Отговори с цитат
  #23  
Стар 14th December 2013, 12:52
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mumG Виж мнението
Др. Заякова. Все още не нямам птоза, но ми се вижда малък размера, от старта, който имах, мисля беше много добър, а гърдите ми бяха доста изкуствени с импалнти ,очаквах по-естествена визия, при условие че тъкан имах. Абе все нещо има колкото и да е малко. Имах постоянна болка в едната гърда сега без импалнти болката е в пъти по-слаба и само около овулация и преди цикъл.
Мимс,как така нямаш птоза?Нали след махане на импланта,се поизпразва гърдата,къде отива тази кожа?
Отговори с цитат
  #24  
Стар 14th December 2013, 13:15
natali_nat natali_nat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 54
По подразбиране

MIMG,Писах ти на имейла,според мен не са били огромни,размера е бил добре.Съдейки по размера преди и след си е имало бая разтягане.
ели,може би кожата на мимг е еластична.Виждала съм жени които и след. кърмене не си развалят бюста
Отговори с цитат
  #25  
Стар 14th December 2013, 13:17
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natali_nat Виж мнението
MIMG,Писах ти на имейла,според мен не са били огромни,размера е бил добре.Съдейки по размера преди и след си е имало бая разтягане.
ели,може би кожата на мимг е еластична.Виждала съм жени които и след. кърмене не си развалят бюста
Може,може.Макар,че да завреш едни 370,не си е малко...
Отговори с цитат
  #26  
Стар 19th December 2013, 23:09
mumG mumG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 25
По подразбиране

Излишната кожа е обрана.....
Отговори с цитат
  #27  
Стар 20th December 2013, 09:44
natali_nat natali_nat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 54
По подразбиране

Е,това е друго вече.С махането на имплантите са ти направили и повдигане,с колко белега си?Само около ареолата или?
Отговори с цитат
  #28  
Стар 22nd December 2013, 14:19
Аватара на mucko
mucko mucko не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 32
По подразбиране

Относно слизането на имплантите-да споделя при мен как беше: И аз се оперирах преди 6 мес. при най-хваления д-р сложих си 325 анатомични МакГан ниска височина и екстра проекция.Преди операцията имах доста чувствителна разлика в двете гърди в следствие на кърмене и раждане-дясната беше с по-изразена птоза.Лекаря прецени,че въпреки разликата ще използва еднакви импланти и аз му се доверих(макар че от консултации с други хирурзи ми бяха предложили различни размери в двете,за да ги уеднаквят).Мина операцията и след известно време,когато отоците започнаха да спадат положението взе да става зле-лявата добре,но дясната-ТРАГЕДИЯ!-увиснала,зърното гледа надолу,импланта никакъв го няма,грозна работа.Едвам изчаках 5-ия месец и отидох на конторла-отговора беше,че трябвало оперативно да го свали.Питах го,а защо се е получило:"Ами нещо ни е подвело и сме го сложили по-високо" ??? Както и да е -като съм се хванала на хорото....Наспрочих се ден и час за операция и така преди 2 дни ми свали импланта.Но сега ме обвзе друго притеснение-мъжа ми ме чакаше във фоаето,защото ме изписха няколко часа след операцията , и той каза,че върпосния именит хирург през цялото време на моята операция си е бил в кабинета?Даже малко преди да ме извадят от операционната,го е чул вървейки на там да казва:"Отивам да видя какво направиха с пациентката" ????
На някой друг да му се случвало и имал ли е такива съмнения,че не винаги оперира лично д-р Стоянов?
Отговори с цитат
  #29  
Стар 22nd December 2013, 15:13
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Mucko,много ме успокой,направо ме утрепа!!! Кой знае и с мен какво се е случило?!Дреме им на докторите,рутинна операция,особенно за сваляне.Сигурно е предценил,че ще се оправят и без него.Дано,вс да ти е Ок!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 22nd December 2013, 15:44
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Тва си е направо кощунство, но е хубаво да се споделят всички тези неща.
То е ясно, че на много от операциите се дава на разни стажанти да правят разни манипулации и никога пациента не разбира за това, но винаги се прави пред очите на главният хирург. Явно обаче при не толкова сложните операции си ги оставят сами и не ги наглеждат, което не е оправдание обаче. Това го правят повечето хирурзи и със сигурност не е само Стоянов, не бих се учудил ако и многото гафове са именно на такива стажанти и това и за ринопластиката важи !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: имплантитеминеслизат
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:33.