IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #721  
Стар 26th November 2014, 09:10
Аватара на lady million
lady million lady million не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Здравейте, момичета
И аз като Аризона чакам някой да си даде личното мнение за д-р Заякова. Но засега на никоя от оперираните не им се пише. Що ЛС написах.....но нямам отговор! Лично от Стоянов съм доволна, но малко се шориках от цената, която определи за операцията. Но въпреки това изборът ми клони към него въпреки че не съм се консултирала със Заякова.
Отговори с цитат
  #722  
Стар 1st December 2014, 21:22
GSM GSM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 4
По подразбиране

Искам да попитам който си е слагал силикон - аз си направих операция при д-р Заякова преди 2 седмици - сложих импланти 290 к. и съм с гърди около 200 к. Помолих Заякова да ми сложи до 250 к. а тя ми отказа. Нейното мнение беше да сложи 320к. и по изключение се съгласи... Сега се чувствам като напомпена бомба... и не знам какво да правя. И въпроса ми е до колко време спадат отоците и дали ще се намали обема им след това. Дайте ми съвет, не мога да се възприема с толкова голям бюст и мисля да ги махна ако не се намалят...
Отговори с цитат
  #723  
Стар 1st December 2014, 22:48
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Моите до шестия месец след операцията спаднаха доста. От супер опънат, направо пращящ спортен сутиен след операцията, след това направо ми стана хлабавичък. Мен това малко ме разстрои в един момент, защото след операцията много си ги харесах и това спадане в повече ми дойде. Но сега вече свикнах и съм в мир със себе си.
Отговори с цитат
  #724  
Стар 3rd December 2014, 08:55
GSM GSM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Моите до шестия месец след операцията спаднаха доста. От супер опънат, направо пращящ спортен сутиен след операцията, след това направо ми стана хлабавичък. Мен това малко ме разстрои в един момент, защото след операцията много си ги харесах и това спадане в повече ми дойде. Но сега вече свикнах и съм в мир със себе си.

BLAGODARQ TI ZA SPODELENOTO ....Malko me uspokoi.... A ti 6oki.... kolko kubika silikon si slogi i kakwa forma .

Последно редактирано от GSM : 3rd December 2014 на 09:01
Отговори с цитат
  #725  
Стар 3rd December 2014, 09:32
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

320 кубика, кръгли, нисък профил са моите.
Отговори с цитат
  #726  
Стар 3rd December 2014, 11:13
GSM GSM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 4
По подразбиране

ОТ КОЛКО ВРЕМЕ СА ТИ ИМПЛАНТИТЕ - ШОКИ
Отговори с цитат
  #727  
Стар 3rd December 2014, 11:15
GSM GSM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 4
По подразбиране

МОИТЕ СА АНАТОМИЧНИ - НЕ ЗНАМ ЗА ПРОФИЛ...
Отговори с цитат
  #728  
Стар 4th December 2014, 08:56
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

На 30.11 навършиха 3 години.
Отговори с цитат
  #729  
Стар 4th December 2014, 09:34
Аватара на lady million
lady million lady million не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Здравей GSM,
Искам да те попитам доволна ли си като цяло от резултата от операцията? Колко ти излезе като цена, ако не е тайна?
Отговори с цитат
  #730  
Стар 14th December 2014, 10:39
mumG mumG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 25
По подразбиране

GSM, аз сложих 375 кубика при Заякова, бях 3 години с тях и ги махнах. Бюстът беше доста голям за мен огромен, тя много си харесваше работата върху мен. Какво ли друго да каже, отидох при нея защото и се носеше славата, че не прави големи гърди, е сгрешила съм. Не беше естетичен, а голям, груб бюст, просто 2 големи дини и се чувставх много пошла с тях, да не говорим за постоянната болка в гърдите и усещането че всеки момент ще гръмнат. Махнах силикона след 3 години и не съжалявам за това.Нямах късмет с този лекар, но не съжалявам, макар че не работи прецизно, в момента съм с разкривени аореоли които са и на различно ниво, и кракът ми не е стъпвал в Камий след последната операция.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
viki/isi

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗаяковаquotКамийquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:15.