IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 13th August 2009, 22:46
informer informer не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 36
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Има си тема за Джамбазов и там доста е обсъждано това.Дали не намалавя носовете и дали се справя с върховете можеш сама да преценеиш от хората, които са се оперирали при него, снимките и коментарите за операциите си.Подобни мнения на горното ми се вуждат некоректни и твърде събективни.
Със сигурност е субективно, което важи за всяко едно мнение. Но, уверявам те, не е злонамерено.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 13th August 2009, 22:55
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Доста добре съм изчела темите,но проблема е там че такъв топковиден нос като моя не съм срещала тук ,така че би ми било трудно да направя сравнение с резултата на някой по нормален.Е той вече не е толкова топчест след последната оперция,по скоро е като сплескана в менгеме странично топка,изхлузила се надолу към устната ми...като висулка...Дали бях достатъчно описателна
Отговори с цитат
  #63  
Стар 13th August 2009, 23:38
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране


Пусни снимка да видим какво пък толкова му има на този нос, че ти както го описа....
Отговори с цитат
  #64  
Стар 14th August 2009, 06:53
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Ееее,не...нека малко да го пооправя,4е ме е срам...то добре да се посмеем,ама що на мой гръб
Отговори с цитат
  #65  
Стар 14th August 2009, 20:31
Аватара на Gerka_k
Gerka_k Gerka_k не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 92
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ARIZINA
Ееее,не...нека малко да го пооправя,4е ме е срам...то добре да се посмеем,ама що на мой гръб
Никой няма да ти се смее, в това може да си 100% сигурна! Не случайно тука е форум "ринопластика", всички имат или да имали комплекси и проблеми с носовете си. Моите снимки са ужасни (преди операцията), обаче ги пуснах, нали? Не мога да разбера защо толкова хора се притесняват да слагат снимки
__________________
"Любовта е една и съща. Само мъжете се сменят"
Отговори с цитат
  #66  
Стар 6th October 2009, 17:29
tonija tonija не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте! На 29.09.2009г. се оперирах при проф.Бенчев, имах изкривяване на носната преграда и си корегирах малко нослето, имах неприятна гърбица, която махнах и сега въпреки че още е малко подуто изглежда мн симпатично. Искам Да споделя, че съм изключително доволна и от професора, който е невероятно мил и голям специалист но и от целия му екип в МВР Болница, горещо го препоръчвам на всеки който има нужда, наистина е невероятен, много внимателен изобщо немога и една лоша дума да кажа за него. Наистина условията в самата болница са доста лоши но пък мисля че това не е чак толкова важно за 2-3 дни се понася. Операцията не ми струва нищо изцяло се поема от НЗОК, платих си само 20 лева за първичния преглед. Професора ми оправи преградата, изпили ми гърбицата и леко ми повдигна нослето отпред, вече почти нямам и отоци, единственото неприятно нещо са секретите, който ми пречат все още на дишането, само това незнам кога ще отмине, дано е по скоро...
Отговори с цитат
  #67  
Стар 7th October 2009, 21:31
Аватара на si
si si не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: LUX
Мнения: 390
По подразбиране

Ами то без пари бе!
Честито!
__________________
Everything is Going to Be Just Fine...
Keeps Gettin` Better!
Отговори с цитат
  #68  
Стар 26th October 2009, 23:13
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Какво значи "изкривяване на носната преграда" (извинявам се за идиотския въпрос)?
Моят нос е извит на една страна, всъщност цялото ми лице е видимо несиметрично, но за носа предполагам, че лесно се коригира, и все повече се замислям. Това ли означава изкривяване на носната преграда? Специалист по УНГ може ли да ме насочи? Не за друго, а никога не съм ходила при пластичен хирург и определено ще се чувствам идиотски, докато при "обикновен" лекар УНГ като че ли е по-лесно да отидеш.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 26th October 2009, 23:15
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mira_sm
Какво значи "изкривяване на носната преграда" (извинявам се за идиотския въпрос)?
Моят нос е малко извит на една страна - не върхът, а почти по цялата дължина. Всъщност цялото ми лице е видимо несиметрично, но за носа предполагам, че лесно се коригира, и все повече се замислям. Това ли означава изкривяване на носната преграда? Специалист по УНГ може ли да ме насочи? Не за друго, а никога не съм ходила при пластичен хирург и определено ще се чувствам идиотски, докато при "обикновен" лекар УНГ като че ли е по-лесно да отидеш.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 27th October 2009, 11:09
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mira_sm
Какво значи "изкривяване на носната преграда" (извинявам се за идиотския въпрос)?
Моят нос е извит на една страна, всъщност цялото ми лице е видимо несиметрично, но за носа предполагам, че лесно се коригира, и все повече се замислям. Това ли означава изкривяване на носната преграда? Специалист по УНГ може ли да ме насочи? Не за друго, а никога не съм ходила при пластичен хирург и определено ще се чувствам идиотски, докато при "обикновен" лекар УНГ като че ли е по-лесно да отидеш.
Изкривяване на носната преграда значи самата ти преграда вътре да е крива. Ако нослето ти е право, но просто не върви право надолу, а леко на едната страна, тогава най-вероятно всичко си ти е наред вътре. Ако обаче носа ти прави "завойчета" по лицето ... почти е сигурно, че и с преградата нещо не е наред. Но изкивена преграда се получава при удар. Не съм чувала за някой, който се е родил така, макар че може и да има такива хора. Ти добре ли дишаш през носа? Пробвай да си стиснеш леко нослето с пръсти там където е преградата и следи за хлътвания или изпъквания- при мен така се усеща, че е крива и въпреки това лекарите ми казват, че не било "чак толкова зле". И още нещо- аз като си вдигна връхчето на нослето нагоре и си виждам преградата в едната ноздра на огледалото. Пробвай и това. Но ако нямаш проблеми с дишането не виждам защо трябва да я пипаш. А колкото до корекцията на носа- каквото и да ти говорят- подобна асиметрия се оправя безкрайно трудно- аз имам вече две ринопластики зад гърба си и асиметрията си стои, но пък си докарах други недостатъци. Едно е да ти обещаят, а съвсем съвсем друго е да се изпълни това обещание! Ако твърдо си решила да се оперираш- направи го, но ако не си и нямаш комплекси заради нослето си, по-добре недей!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Койнайдобриятхирургнанослетата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:22.