IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Секс


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1661  
Стар 2nd May 2011, 01:57
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela Виж мнението
Добре,де,какво ще рече Цуца?
За какво иде реч ,незнам.............
И аз не знам но ми звучи изпълнено с любов Като нежен шепот в ухото по време на секс
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #1662  
Стар 2nd May 2011, 01:59
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan Виж мнението
И аз не знам но ми звучи изпълнено с любов Като нежен шепот в ухото по време на секс
Е ко се прайте ве, както на Мария казват Мими, така и Сузан е Цуца. Всяка трета англичанка е Цуца !
От Сузи - Цузи - Цуци - Цуца, ма то е елементарно начи
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #1663  
Стар 2nd May 2011, 02:00
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

разбира се
Отговори с цитат
  #1664  
Стар 2nd May 2011, 02:03
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Е ко се прайте ве, както на Мария казват Мими, така и Сузан е Цуца. Всяка трета англичанка е Цуца !
От Сузи - Цузи - Цуци - Цуца, ма то е елементарно начи
Разби ми надеждите аз пък все си мислех че цуцаш някви несподелени чуства към мене , а то съвсем елементарно ...
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #1665  
Стар 2nd May 2011, 07:49
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Ооооо по-нагоре беше цитиран мой пост от Габи. Разбрали сте ме погрешно в този пост, ама и аз неточно съм се изразила. Нямам в предвид Сюзан в това изказване, а друг човек, който много ми бърка в здравето. Не искам да споменавам име, защото ще предизвикам 1000 конфликта и заяждания. То момието на което го написах ще се сети за кой става въпрос. Тази личност просто си влиза във форума не да научи или помогне с нещо а специално да се заяжда. Просто израза на Миссс много точно изказва поведението на въпросната госпожа и за това го казах - демек някои хора тук страдат сериозно от синдрома - недоебана стара мома.
Отговори с цитат
  #1666  
Стар 2nd May 2011, 08:37
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Хахахах не знам за кой си го написала и не ме интересува , ама как така успя да я диагностицираш от какъв синдром страда? Познаваш ли въпросната личност , вечер заедно ли си лягате че знаеш толкова неща от живота и ??
Ти да не мислиш че на всички се харесваш и до къде бихме стигнали ако всеки почне да пише в форума
от кого се дразни и кого не понася ....
По добре остави хората на мира и по добре обърни внимание на детете си
__________________
Много отдавна е крайно време!

Последно редактирано от Oompa Loompa : 2nd May 2011 на 08:39
Отговори с цитат
  #1667  
Стар 2nd May 2011, 08:50
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

хахаха Сюзън не ти трябват много мозъчни клетки за да определиш някои хора тук. Поне на мен не ми трябват. Поведението им е достатъчно показателно. Не държа да ме харесват всички, не съм тук да се харесвам. И драга моя, не ми казвай да си обърна внимание на детето, защото това дете го гледам сама и не си ти тая , която ще ми прави оценки на това каква майка съм - ясно ли ти е. Гледай си кучето там, че явно само за това те бива. Да съм оставила хората на мира, че кои хора закачам тук и с някого да се заяждам умишлено...хайде кажи? Явно и теб синдрома недоебана стара мома яко те тресе та само бълваш змии и гущери. Но просто съм сигурна, че може би тази личност която коментирам и ти сте един човек с два профила, щом толко силно се засегна за нея. И двете сте един дол дренки.
Отговори с цитат
  #1668  
Стар 2nd May 2011, 08:56
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Аууу какъв тон и какво възпитание ...маце с този си пост си направи много лоша услуга !
Ако не искаш да ти казват как да си гледаш детето и каква майка си ,не казвай на другите какви са
Или по просто казано ,не ми казвай какво да правя , за да не ти казвам къде да отидеш!
И по добре е синдром на стара мома отколкото неспособна да се справи с проблемите на детето си майка ....
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #1669  
Стар 2nd May 2011, 09:03
Аватара на milena69
milena69 milena69 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 161
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
хахаха Сюзън не ти трябват много мозъчни клетки за да определиш някои хора тук. Поне на мен не ми трябват. Поведението им е достатъчно показателно. Не държа да ме харесват всички, не съм тук да се харесвам. И драга моя, не ми казвай да си обърна внимание на детето, защото това дете го гледам сама и не си ти тая , която ще ми прави оценки на това каква майка съм - ясно ли ти е. Гледай си кучето там, че явно само за това те бива. Да съм оставила хората на мира, че кои хора закачам тук и с някого да се заяждам умишлено...хайде кажи? Явно и теб синдрома недоебана стара мома яко те тресе та само бълваш змии и гущери. Но просто съм сигурна, че може би тази личност която коментирам и ти сте един човек с два профила, щом толко силно се засегна за нея. И двете сте един дол дренки.
Ако можеш да се погледнеш отстрани,ще се изплашиш от ЗЛОБАТА,с която си написала този пост и за съжаление се усеща още нещо-много си НЕУДОВЛЕТВОРЕНА от живота и от самата себе си,е това е вече сериозен синдром.А профилът ми.....няма нищо общо с никой друг в този форум))Но това е въпрос на усет.И не издавай слабостите си.
Отговори с цитат
  #1670  
Стар 2nd May 2011, 09:07
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Скъпа представи си едно дете е нещо много различно от едно куче и тези проблеми , които ги имам аз ги има всяка една майка, ма какво да ти обяснявам ти си далеч от тези неща, плоския ти мозък не може да го разбере. Хич и не ми пука каква ще изляза след тоя пост. Не съм тук да демонстрирам нещо, както ти. Явно яко те тресат комплексите и тук в този форум с обиди си ги избиваш. Такива като тебе, комплексарки ни най-малко не могат да ме обидат и мнението им за мен е абсолютно маловажно. Милата съжалявам те.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ХайдедасепокажемколкосмехубависексиСнимки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:01.