IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 2nd August 2012, 01:38
redemption redemption не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 1
Angry style redemption

Извинявайте ,че се намесвам, но Аз имам същият проблем , но със жена си! ако трябва да опиша проблема -copy paste на писмото на cristall...- някой патил да даде съвет на какво се дължи това и как да постъпя? рових се във форумите и за моя изненада срещам по-често такъв проблем с мъже....
Отговори с цитат
  #52  
Стар 2nd August 2012, 09:02
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Redemption, може би трябва да проумееш основната разлика между мъжете и жените, когато става въпрос за секс. Мисля, че когато говорим за дълга връзка (не си писал дали при вас е дълга, но предполагам, че е така) жените, които не търсят интимна близост с партньора си са разочаровани от мъжа до тях. Причините могат да бъдат най-различни (къде основателни... къде не)... потърси отговор от жена си, ако отношенията ви са открити и споделяте един с друг ще намериш отговор на въпроса си.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 12th October 2012, 12:14
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Алекс ти си го изкупила тоя магазин като гледам
Отговори с цитат
  #54  
Стар 24th October 2012, 16:22
marina22 marina22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Няколко пъти ми се е случвало това! И доста пъти съм го правила механично
____________________
метални врати блиндирани врати входни врати метални решетки
Отговори с цитат
  #55  
Стар 20th November 2012, 18:49
tamagocheto tamagocheto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Според мен сте си омръзнали... до толкова се познавате,че сте загубили интерес един към друг.И не е начина да му изневеряваш или да прекратиш отношенията си с него.... защо не пробвате нещо ново,нещо различно което ще върне сексуалното ви желание?Намерете друга двойка с която да правите секс,тройка си направете вкарай малко въображение,недей да се предаваш толкова бързо за всеки проблем си има решение
Отговори с цитат
  #56  
Стар 12th December 2012, 15:34
mravchence mravchence не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Не съм имала подобен проблем... но пък винаги мисля занапред затова използвам... разни възбъждащи капки за да усиля желанието между нас...

Последно редактирано от el1nor : 12th December 2012 на 23:00
Отговори с цитат
  #57  
Стар 4th August 2013, 14:24
kroky kroky не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 10
По подразбиране

Хм, чета и не вярвам на очите си! Мили момичета, та това е същината на природата - мъжът е за оплождане, а не за секс играчка. В началото на всяка връзка актовете са чести с цел забременяване на жената докато в последствие се разреждат. И ако няма бременност е нормално интересът на самеца да отслабне, т.е. жената е негодна за разплод и се изоставя. Колкото и да ми е мъчно, природата е в нас и ние сме в нея.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 1st November 2013, 18:35
rumenati rumenati не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Много правилно !
____________
врати за мазета, врати
Отговори с цитат
  #59  
Стар 13th July 2014, 16:44
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Почти бях станал вегетарианец преди малко, но една жена ме спря !

Гледам една статия със заглавие - "Вегетарианците правят по-хубав секс !"

http://www.puls.bg/health/sex/news_17044.html

Няма нужда дори да се чете, заглавието само е достатъчно и тъкмо си мислих, как днес съм изял последната пържола в живота си, но за щастие видях този коментар под статията:

"Усмивката 2014-06-27 15:36:56

Може би при някои мъже е така, но определено не при всички. Преди време спах с един вегетарианец, които по едно време нямаше даже никаква енергия за каквото и да било. Да не говорим, че по време на секс не беше нито ласкав, нито мил, а за мое съжаление половия акт продължаваше не повече от 10 минути."

====================

Според мен някъде е грешал в хранителният си режим този мъж. Трябвало е да яде повече червени чушки, домати, тиквички и репички, за да е по мил и чувствен, а за повече мощ да консумира банани и пъпеши
Отговори с цитат
  #60  
Стар 13th July 2014, 20:18
Аватара на Little Blue Dress
Little Blue Dress Little Blue Dress не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Почти бях станал вегетарианец преди малко, но една жена ме спря !

Гледам една статия със заглавие - "Вегетарианците правят по-хубав секс !"
Вегетарианците никога не са ме привличали, нито като визия, нито като темперамент, нито като убеждения.
Прави ми впечатление, че мъжете (а и жените), които харесват различни храни (включително месо), особено по-пикантни и екзотични храни, са по-страстни и чувствени. Някак си, като са готови да експериментират с храната, като имат вкус към нея, като изпитват удоволствие към нея - хората пренасят това и в и от секса...а и в живота, като цяло.
А това някой да ми 'рупа репички, за да не "трупа токсини" и да ме убеждава колко е "щастлив" и колко добре се чувства така...не мога да го повярвам.
Не, че и аз нямам режим на хранене или, че съм от най-големите "месоядни"...но като си поставиш ограничение "това ям, онова не ям" това означава, че се ограничаваш и в други неща, а това няма как да те направи щастлив.
Дали ме разбра някой?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липсанасексуалножелание
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:26.