IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 28th July 2006, 14:36
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Хм...това от Liophy ли е?! Нещо ми е малко странно да се изразява така :1254:
С какво го разгневи така?!
Мисля, че не е liophy, а GOG и т.н. с никовете.

Цитирай:
Кажете плс, защото искам ръката ми да порастне с поне 14 см за да ми стане поне 38 см до края на годината или поне до другото лято за да може момичетата да ме заглеждат на плажа.
__________________
...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 28th July 2006, 14:38
stoianbs stoianbs не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Бургас
Мнения: 482
По подразбиране

Добре е човек да си поставя високи цели но това момче ми си струва, че не знае колко са 14 сантиметра
Отговори с цитат
  #13  
Стар 28th July 2006, 14:38
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Хм...това от Liophy ли е?! Нещо ми е малко странно да се изразява така :1254:
С какво го разгневи така?!
хаха, не е льофи бе мацко. имаше един /те май бяха двама де / дето регистрираше постоянно нови никове и спамеше и обиждаше наред. Мао му каза нещо кофти в една тема и е получил въпросното ЛС
Отговори с цитат
  #14  
Стар 28th July 2006, 14:42
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Хм...това от Liophy ли е?! Нещо ми е малко странно да се изразява така :1254:
С какво го разгневи така?!
хаха, не е льофи бе мацко. имаше един /те май бяха двама де / дето регистрираше постоянно нови никове и спамеше и обиждаше наред. Мао му каза нещо кофти в една тема и е получил въпросното ЛС
Не съм забравила за въпросния GOG. Просто ми стана странно, че след въпросния цитат Velikiq MAO пише, че май ще му е за последно. И затова предположих, че не е GOG, понеже него отдавна го баннаха. Както и да е...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 28th July 2006, 14:45
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Не съм забравила за въпросния GOG. Просто ми стана странно, че след въпросния цитат Velikiq MAO пише, че май ще му е за последно. И затова предположих, че не е GOG, понеже него отдавна го баннаха. Както и да е...
не беше GOG, а друг, който както казах обиждаше и пишеше глупости, а в една тема обясняваше как много ги разбирал и никой нищо не можел да му направи /демек льофи не можел да го банне/, бил недосегаем и от сорта...мао взе да се смее и го нареди...нещо такова в общи линии
п.п. тоя същия се изказа, че можел да си присвои и админските права, затова мао казва, че може да му е за последно
Отговори с цитат
  #16  
Стар 28th July 2006, 14:57
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Не съм забравила за въпросния GOG. Просто ми стана странно, че след въпросния цитат Velikiq MAO пише, че май ще му е за последно. И затова предположих, че не е GOG, понеже него отдавна го баннаха. Както и да е...
не беше GOG, а друг, който както казах обиждаше и пишеше глупости, а в една тема обясняваше как много ги разбирал и никой нищо не можел да му направи /демек льофи не можел да го банне/, бил недосегаем и от сорта...мао взе да се смее и го нареди...нещо такова в общи линии
п.п. тоя същия се изказа, че можел да си присвои и админските права, затова мао казва, че може да му е за последно
Ахааа сега ми стана ясно
Bimbi е както винаги в час Личи си че постоянно ни следи
Отговори с цитат
  #17  
Стар 28th July 2006, 17:16
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Все повече ме кефи този форум
Ето ви още нещо забавно:
Цитирай:
На 17 год. 174 см 67 кг ръката ми е 34 релеф без никва мазнинка, тялото ми е перфект но не мога да кача само релеф, пресата, рамото всичко но киограмите пак същите. Специално от админа на тоя сайт искам да знам с какво е зобил и имали не благоприятно влияние метана върху половите органи. Искам също така да ми дадеш храните от които най-бързо мога да кача.
Обещавам тоя форум да го сторя известен в Смолян родния ми град поне с 3000 user само от Смолян.
Пише те
Отговори с цитат
  #18  
Стар 28th July 2006, 19:03
Velikiq MAO Velikiq MAO не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: На Лангерхансовите острови
Мнения: 946
По подразбиране

Хаха тва за ръката е лудо
__________________
Nothing's right, if you ain't here
I'll give all that I have, just to keep you near

<3Aj lover <3


http://www.last.fm/user/velikiqmao/
Отговори с цитат
  #19  
Стар 1st August 2006, 20:05
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

този, който иска за половин година да си увеличи ръката с 14 см. ли? може , ако си навие бинт и памук ще стане за 14 мин. и определено ще го заглеждат по плажа.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 2nd August 2006, 17:26
BoXko BoXko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 989
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SoundreameR
Здравейте, аз съм на 17 години и ходя три пъти в седмицата на фитнес. Искам да ви попитам, дали в тази възраст е възможно клековете да попречат на растежа на тялото ми на височина или дори да ме сплескат. Висок съм 180, след клекове обикновено ставам 176, ако продължа с това упражнение, ще повлияе ли това на ръста ми..?

Преставяте ли си ако започне да скача на батут ще стане 2 метра
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Фор0мницитати
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:05.