IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 27th October 2007, 09:50
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Е,Барби,ти направо ме разби с тая страшна болка..Как така ще боли повече от секциото бе скъпа?Ама аз направо ще взема да се откажа....Значи са адски болки,така ли е?
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 27th October 2007, 09:54
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Sexy мила,не те плаша,но при тази операция болката беше по-голяма, поне при мен.Въпреки,че моя праг на поносимост е голям,пак мрънках 2 дни Споко,забравя се бързо
Отговори с цитат
  #43  
Стар 27th October 2007, 10:12
stilna_mlada stilna_mlada не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 149
По подразбиране

Скъпи момичета, след първото секцио бях много травмирана, защото не ми казаха да взимам обезболяващи, но за второто си ги редувах щом получех лека болка и да ви кажа нищо не усетих. Затова, ви съветвам и при уголемяването да си искате обезболяващи след операцията , а в къщи да си пиете аулин и аналгин профилактично няколко дена и ще си спестите голям стрес.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 27th October 2007, 10:17
beberona beberona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 50
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Sexy мила,не те плаша,но при тази операция болката беше по-голяма, поне при мен.Въпреки,че моя праг на поносимост е голям,пак мрънках 2 дни Споко,забравя се бързо
Лелееее,ква е тая болка бе ,ще взема да се откажа
Отговори с цитат
  #45  
Стар 27th October 2007, 11:22
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране Re: .....

УЖАС ,АЗ ЩЕ ЧАКАМ ДА ИЗМИСЛЯТ НЕЩО ПО БЕЗБОЛЕЗНЕНО
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #46  
Стар 27th October 2007, 12:38
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sexy007
Относно болката която много ме вълнува....Сега,раждала съм два пъти.Първият нормално,а вторият реших секцио.При нормалното раждане,болката е тъпа като при цикъл,но силна.Минава за няколко часа.
Тъпа като при цикъл ли?!! Ти с епидурална упойка ли си раждала? Защото в никакъв случай не могада сравня болката при нормално (без упойки) раждане с тази при цикъл... При мен и двете раждания бяха по 10 и 12 часа съответно и менаха доста тежко с яка болка (дори получих кръвоизлив в окото от напрежението)... Затова направо ми е чудно как изобщо мчоже да сравните болката от имплантите с тази от раждането... Направо ми е утопия...
както и да е... При мен наистина болката беше съвсем поносима след като си пиех аулините... Казвам го отново, само за да не стресирам допълнително момичетата, на които им предстои такава интервенция.. Не е страшно, моля ви, има обезболяващи - съвсем поносимо е...Ще излъжа ако кажа, че изобщо няма да ви боли, но... абсолютно търпимо е...
Отговори с цитат
  #47  
Стар 27th October 2007, 13:01
fea fea не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 58
По подразбиране

Наистина няма кой знае какво страшно от болката, аз сега като се сетя, първия ден изпих един аулин, още в болницата, на следващия ден след операцията. Два дни имах болка само при ставане от леглото без чужда помощ, при дълбоко дишане и при рязки движения на ръцете. А след 1 седмица намерих аулина, който бях приготвила и бях забравила да пия, навярно от стреса или от не до там голямата необходимост от него.
Така че, ако се приема обезболяващо болката ще е напълно поносима.
И аз имах големи претеснения относно болката, но при всичките обяснения, които ми дадоха тогава момичетата, пак не успях да създам ясна представа. Боли, търпи се, минава и се забравя.
Това е истината.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 27th October 2007, 16:52
Ани Ани не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sexy007
Е,Барби,ти направо ме разби с тая страшна болка..Как така ще боли повече от секциото бе скъпа?Ама аз направо ще взема да се откажа....Значи са адски болки,така ли е?
не се отказвай при всеки е различно при мен болката беше като при силна мускулна треска и я усещах 3-4 дни само когато ставах от леглото
Отговори с цитат
  #49  
Стар 27th October 2007, 17:56
Аватара на huanita
huanita huanita не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 121
По подразбиране

Цитирай:
засега смятам асиметрични на ПИП,но не са ми ясни много неща
анатомични имаш превид нали?
Отговори с цитат
  #50  
Стар 27th October 2007, 18:02
mimossa mimossa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 91
По подразбиране

точно асиметрични за лява и дясна гърда на ПИП.има и анатомиични но са други....като отида в четвъртък доктора ще ме насочи..

в сайта на ПИП ги има. много мнения има във форума и съвсем се обърквам.всеки държи на неговото.затова нямам търпение да дойде четвъртък...

Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДаседоверялинадрТонев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:20.