IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3551  
Стар 22nd March 2010, 15:54
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mdacota
Момичета, обещавам ви до няколко дни снимки, че не съм се снимала вече повече от месец, а бюста ми се променя с всеки ден. Обаче левият имплант е слязъл много малко, докато десният, според мен е окей.
Ще се радвам да ми кажете мненията си, когато кача снимките.
ок, ще чакаме
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
  #3552  
Стар 22nd March 2010, 15:58
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Adelini
Щастливка, гърдите ти са станали много хубави Да им се радваш много и да ти носят само хубави емоции!
И аз се присъединявам-чудесен резултат!
Много да им се радваш!
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
  #3553  
Стар 23rd March 2010, 21:58
baby@ baby@ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 100
По подразбиране

Момичета а когато докито не вижда нищо нередно в състоянието на гърдите (както при ina.ina) и казва че това зависи от даденостите преди операцията...какво се прави..
  #3554  
Стар 23rd March 2010, 22:06
baby@ baby@ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 100
По подразбиране

Или по скоро ме интересува възможно ли е резултата да се е получил от това как са изглеждали нейните гърди преди това...
  #3555  
Стар 23rd March 2010, 23:08
novak novak не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 134
По подразбиране

Моето мнение е, че точно такава голяма разлика между обещано и резултат не е възможна, ако лекарят е добър той знае още от началото къде какви недостатъци биха се получили като резултат и предупреждава за тях. И аз исках малко повече (не като кубици а като естествена визия), но си бех предупредена, че с моята физика няма какда се получи и това обяснение се препокриваше с всичко което бях проучила предварително.
  #3556  
Стар 23rd March 2010, 23:10
novak novak не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Adelini
Щастливка, гърдите ти са станали много хубави Да им се радваш много и да ти носят само хубави емоции!
Страяхотни са
  #3557  
Стар 29th March 2010, 08:00
milagro milagro не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 4
По подразбиране

Ето ме и мен тук - в тази тема ... Привет на васички! Следя ви от много време насам, но си пасувам. Ето дойде време да се запиша и аз в този раздел. На 22.03.2010 мина и моята операция! Още съм с дренажи- много боклуци изпадват ... незнайно защо. Не съм се снимала и представила в раздел: Информация за операцията и снимки, защото все още нямам такива. Вече седми ден, а аз съм с дренажи и превръзка. Надявам се скоро да мога и аз да се похваля. Успешен ден на всички
  #3558  
Стар 29th March 2010, 08:24
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milagro
На 22.03.2010 мина и моята операция!
Честито !

Цитирай:
Първоначално написано от milagro
Вече седми ден, а аз съм с дренажи и превръзка. Н
За пръв път чувам такова нещо ...Аз бях само два дни с дренажи , а има доктори които изобщо не слагат такива.
В БГ ли се оперира ?
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
  #3559  
Стар 29th March 2010, 08:50
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

milagro,
Честито и от мен! Леко и бързо възстановяване.
Моля те сподели повече инфо за операцията, имплантите, всичко което се сетиш

Baby@ при мен също Стоянов ми обясни предварително какво мога да очаквам с моята физика. Подробно ми описа състоянието ми и това, което ще се опита да постигне. Аз лично съм много доволна и щастлива от резултата.
Според мен, обсъди всичко с избрания от теб лекар, задай му/й всички въпроси които те вълнуват и всичко, което те притеснява. Трябва да си уверена и спокойна, когато предприемаш тази крачка, а това най-вече зависи от доверието ти към избрания от теб хирург.
Успех
  #3560  
Стар 29th March 2010, 09:52
baby@ baby@ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 100
По подразбиране

Kristee, Благодаря ти..мисля да отида при Стоянов и Тепавичарова..и вече да реша....хареса ми резултата ти..ако и при мен се получи така..просто няма да имам никакви забележки..и ще бъда безкрайно щастлива...ама пусти страх...ходих при доц.АНАСТАСОВ -мисля че не е моя хирург..При Тонев също-но се двуомя...и при Спиридонов-Хигия Пазарджик..нещо ме е шубе за последното място..може би от случките преди години...
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:12.