IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th March 2006, 22:41
Аватара на 4ere6ka
4ere6ka 4ere6ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 303
По подразбиране Отново за секс!

Значи ситуацията е такава: Преди известно време едно 18-годишно момиче сподели с мен, че не прави секс със всичките си гаджета. Когато я попитах защо и тя ми каза "ами някои не ме кефят и затова с тях не го правя" Добре де, ама за какво са и такива гаджета? Ей това не мога да разбера.

А и да не си помислите, че става въпрос за запознанства за една вечер или една среща. Тя "ходи" с тях например няколко месеца и през това време - нищо!

Щом не те "кефи", не те привлича за какво тогава ще се виждаш с него???
__________________
Im a LADY in da street but a FREAK in the bed...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th March 2006, 07:35
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

"ходела" с тях къде ходи, на сладкарница ли
а дали всъщност не е девствена...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th March 2006, 10:19
Аватара на 4ere6ka
4ere6ka 4ere6ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 303
По подразбиране

Абсолютно сигурно е, че не е девствена.
И точно това ми е странно. Ако беше, щеше да е много по-логично.
От повече от 2 години прави секс и твърди, че сексът и харесва и изведнъж - хоп! това изказване, че не със всичките си гаджета го прави.
__________________
Im a LADY in da street but a FREAK in the bed...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th March 2006, 10:23
embaka embaka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез ICQ до embaka Изпратете съобщение чрез Yahoo до embaka
По подразбиране

Добре де ти от къде си сигурна че тя не е девствена, както казва bimbi? Това, че някой ти е споменал или ти е казала тя, че не е девствена не означава, че трябва да вярваш на всичко което ти се казва. ?!?!?!?!?!?
__________________
По добре е да не кажеш нищо, отколкото да кажеш нищо!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27th March 2006, 10:42
Аватара на 4ere6ka
4ere6ka 4ere6ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 303
По подразбиране

Като казвам, че съм сигурна, че не е девствена, значи съм сигурна. Има много начини, според които да съм сигурна. Сега няма да ги изброявам. И не са свързани с воайорство. 8)
__________________
Im a LADY in da street but a FREAK in the bed...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 27th March 2006, 10:48
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Може просто да е по предпазлива, знам ли може би иска първо да опознае човека и тогава да се отдаде на плътски удоволствия!!!
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 27th March 2006, 11:02
Аватара на 4ere6ka
4ere6ka 4ere6ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 303
По подразбиране

invisible, това е изключително логично предположение и нещо, което и аз си помислих, но когато я попитах дали е това, тя каза "не".

Нямала проблем с това да си легне с някой и не се притеснявала да го направи скоро след като са се запознали. Когато го водихме този разговор тя беше с едно момче от 4-5 месеца. Въпреки че бяха минали на фазата да правят секс редовно, от повече от месец тя не му давала. И при това няма здравословни проблеми, пада си по него, прави и се секс, но не му дава! Е, защо?
__________________
Im a LADY in da street but a FREAK in the bed...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th March 2006, 11:07
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Ми странно наистина, а може ли да има някаква причина която може да не е споделила с теб, незнам някакво скрито притеснение,срам или нещо което я спира....все трябва да има някаква обяснение!
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 27th March 2006, 11:30
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

уау, нещо в картинката не се връзва...ако тя не е девствена, харесва й да прави секс, не се смущава от тялото си и е разкрепостена...какъв й е проблемът?
имам чувството, че нещо не е както тя казва, но просто крие

а има и друг вариант - гаджетата, които "не я кефят" да са просто ей така, да запълват дупката докато се появи някой друг. в такъв случай може наистина да не й се прави секс с тях
Отговори с цитат
  #10  
Стар 27th March 2006, 12:21
Аватара на 4ere6ka
4ere6ka 4ere6ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 303
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от invisible
Ми странно наистина, а може ли да има някаква причина която може да не е споделила с теб, незнам някакво скрито притеснение,срам или нещо което я спира....все трябва да има някаква обяснение!
И аз си мисля, че има нещо ненаред. Нещо, което не споделя. Точно затова започнах тази тема. Да видя какво мислят повече хора. Мисля, че е излишно да споменавам, че съм загрижена за това момиче и искам да и помогна по някакъв начин.

Цитирай:
Първоначално написано от pyceHka
а има и друг вариант - гаджетата, които "не я кефят" да са просто ей така, да запълват дупката докато се появи някой друг. в такъв случай може наистина да не й се прави секс с тях
Дааа, но това също не ми звучи много нормално. Тъжно е когато някой човек предпочита да е с който и да, но само да не е сам.

Вие как мислите? Кое е по-добре: да имаш някакво гадже просто за да имаш такова (дори и да не го харесваш изобщо) или да бъдеш сам известно време докато срещнеш някой, който те вълнува?
__________________
Im a LADY in da street but a FREAK in the bed...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отновозасекс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:39.