IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th March 2007, 23:29
alabala123456 alabala123456 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 4
По подразбиране Ринопластика - доц. Венцислав Цветков

Здравейте,

Изчетох доста голяма част от форума, но никъде не мога да намеря мнения за д-р Цветков от Военна болница.

Има ли някой, който се е оперирал при него и какви са мненията ви?

Бях на консултация при него и мисля да се опирам там, но още нямам насрочена операция...... моля ви кажете ми мненията си
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd April 2007, 18:52
Beti_petrova Beti_petrova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте мисля да си правя пластика на носа и искам да ви попитам дали някой се е оперирал при доц.Венцислав Цветков във военна болница и ако е какви са му впечатленията. Предварително благодаря

ds_firegirl, аз също бях на консултация при доц.Цветков но не съм сигурна.На теб какво впечатление ти направи.Обясни ли ти как точно ще протече всичко.....
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th April 2007, 08:30
lara31 lara31 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 105
По подразбиране

Здравейте,
На мен ми го препоръча доктор Михайлов като един от най-добрите при корекция на нос, но аз все още не съм ходила.
За него не намирам и много информация. Пиши какви са ти впечатленията от него.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24th April 2007, 09:43
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

аз като се оперирах,ми препоръчаха д-Р Цветков и много исках да с еоперирам при него, но беше зает..нямах време да стоя в София и да чакам...но акос еоперирам 2-ри път ще бъде при него
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24th April 2007, 11:17
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dani84
аз като се оперирах,ми препоръчаха д-Р Цветков и много исках да с еоперирам при него, но беше зает..нямах време да стоя в София и да чакам...но акос еоперирам 2-ри път ще бъде при него
По-добре всичко да ти е наред и да не ти се налага втора операция!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24th April 2007, 11:22
Аватара на Dani84
Dani84 Dani84 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Стара Загора
Мнения: 938
По подразбиране

всеки иска това ама не всеки път се получава,дда не мислиш че искам отида втори път под ножа.... ще видим не съм решила категорично,първо трябва да мине 1 година от 1-вата ми операция
Отговори с цитат
  #7  
Стар 24th April 2007, 19:55
Beti_petrova Beti_petrova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beti_petrova
Здравейте мисля да си правя пластика на носа и искам да ви попитам дали някой се е оперирал при доц.Венцислав Цветков във военна болница и ако е какви са му впечатленията. Предварително благодаря

ds_firegirl, аз също бях на консултация при доц.Цветков но не съм сигурна.На теб какво впечатление ти направи.Обясни ли ти как точно ще протече всичко.....
всъщност това ме притесни молко почти не ми отдели време и за много неща не успях да го питам,но съм чувала че е добър на теб какво ти каза
Отговори с цитат
  #8  
Стар 2nd May 2007, 22:52
Ronika Ronika не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте, изчетох написаното в темата и реших да дам мнение. Лично аз преди близо 2 години си правих ринопластика при доц. В. Цветков във ВМА. Мога да кажа само, че съм изключително доволна..и честно казано неочаквах толкова добър резултат.невиждам какво още да напиша.Ако някой се интересува по подробно нека ми пише на ronika85@yahoo.co.uk .Чао за сега от мен и умната хора
Отговори с цитат
  #9  
Стар 29th May 2007, 16:25
alabala123456 alabala123456 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте,

Малко със закъснение пиша, но сега вече със сигурност мога да кажа, че съм много доволна от нослето, което ми направи д-р Цветков.

Оперирах се на 19.03.2007 при него, отношението му е много професионално, а резултата от операцията за мен е стрхотен!

Не очаквах толкова много да се харесам

Процедурата беше следната:

2 пъти ходих на консултация преди операцията.
Изпратох му по e-mail снимки, които ми бяха направили във фото студио и на втората консултация той ми показа няколко варианта на бъдещото ми носле, според това, което аз му бях казала че искам.
Естествено и той даде съвети.
После си насрочих дата (19.03). Продължителността на операцията беше около 2 часа, правиха ми я сутринта и на следващия ден (20.03) си тръгнах от болницата малко бушонирана и поддута, обаче се чувствах много добре.
Въобще не беше толкова страшно колкото си представях, а и там в болницата сестрите бяха много внимателни.

След операцията 2 седмици с гипс... Първата седмица ми беше доста кофти защото бях с тампони и неможех да дишам през носа, но после ги махнаха.

Не съм имала сериозни болки, даже многодобре се чувствах, само дето бях със синини на очите

Ииии така, вече съм чисто нова и доволна.

Ако някой се инересува повече ми пишете на ds_firegirl@mail.bg
Отговори с цитат
  #10  
Стар 29th May 2007, 18:05
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

покажи снимки на новото носле
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикадоцВенциславЦветков
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:10.