IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 19th May 2017, 14:28
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Вярно някои е драснал гумата, странно то в тоя форум няма живец, що им е да трият.
Остави я тая говорилня, събирай партакешите и отпрашвай за морето, че днес е петък и стана време за почивка. Дамм не е лошо да си има човек една колибка на морето

Отговори с цитат
  #142  
Стар 19th May 2017, 14:38
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Мноо хирто 'начи да изтрият говорилнята, а в същото време е наводнено от теми с идиотски реклами.... явно целта е да откажат и малкото (има няма 6ма като броим и домашните любимци) останали потребители да изчезнат...
Отговори с цитат
  #143  
Стар 19th May 2017, 15:25
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Добре, че е човека с металните врати и решетки да цвъка тук там по някое мнение, инак трагедията ще е пълна

Не знам, защо обаче и в "мамото" и ринопластиката и там почти няма движение, а едно време имаше много дискусии там.

А едно време дори имаше разни споделяния, разни истории, а пък преди години е бил много активен тоя форум, имало е интересни неща, сега си е като гробище !
Отговори с цитат
  #144  
Стар 22nd May 2017, 08:01
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Къде се дяна "говорилнята"???? Не че много пишехме там ама като я няма ми Уипсва
А де, де? Аз последно постнах условието на една задачка там и тя (Говорилня 26) изчезна. Обещавам повече няма да правя таквиз неща!
Сериозно: нямам никакво обяснение. Търсих я на 2-ра страница, случайно да не се е изместила ... дрън-дрън - няма естествено, ама аз нали съм си инат.
Отговори с цитат
  #145  
Стар 23rd May 2017, 08:25
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Какво ще кажете за хората, които режат дървета? Сега, дето е пролет, всичко е зелено ... Дървото е така да се каже половината тяхно. Страничен свидетел съм, ама ... Бясна съм! Та, как се оправяте с простотията около вас?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КаквоновоTialoto
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:56.