IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Хранителни режими > Диети


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #101  
Стар 19th August 2010, 19:03
Аватара на Arwen
Arwen Arwen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Град: Denmark
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте момичета, аз съм съвсем начинаеща, едва четвърти ден на първа фаза. Реших да се отчета и аз, така че да съм в "публичното пространство" и да може да ме е срам ако се издъня
Един вид стимул, ако не за друго ,поне да имам воля за да не се изложа пред хората, както се казва
Та имам и въпрос. Когато се започва втора фаза с П ли се започва или с ПЗ? И някоя от вас карала ли е втора фаза с варианта 2дни П + 5 дни ПЗ. Аз мисля така да пробвам, понеже не съм голям месояд и мислия че другите 2 опции 1/1 или 5/5 ще ме озорят
Предварително Благодаря за съветите!
Отговори с цитат
  #102  
Стар 19th August 2010, 23:09
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Arwen
Втора се почва с ПЗ, а 2/5 съм спазвала за кратко и не е лошо. Можеш да си избереш всякаква комбинация стига протеиновите дни да са по- малко или равни по брой на ПЗ, като не надвишават 5.
Отговори с цитат
  #103  
Стар 20th August 2010, 08:02
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Гардже, а ти сега 2ра ли караш или вече мина в 3та? Всъщност каква цел си си поставила?
Отговори с цитат
  #104  
Стар 20th August 2010, 08:52
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Ще изкарам втора до края на този месец, исках да си върна старите килограми с Дюкан. Сега от септември почвам да ходя отново на фитнес, но тови път редовно и с програма изготвена за мен, и ще спра дюки, защото при усилена пренировка ще ми трябват и въглехидрати, а не само протеини, за да мога да отслабна. Не искам да продължавам само с диети, защото в горната част на тялото съм слабичка, вече ми се четът ребрата, а да не говорим, че бюст не ми остана, но надолу...
Та така, целта ми е да сваля дупето и бедрата, не ме интересува кантара, какво показва.
Отговори с цитат
  #105  
Стар 20th August 2010, 08:57
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

карай от септември моя режим тогава - той е подходящ за спорт. При него има само 3 правила
1) ядеш само 3 пъти на ден
2) между храненията трябва да минат 5 часа
3) закусва се само въглехидрати, на обяд смесено, на вечеря само белтъчини. Вечеря се миниумум 2 часа преди лягане
Отговори с цитат
  #106  
Стар 20th August 2010, 09:13
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Мерси, но аз вече съм изготвила свой, защото мисля да тренирам по 20 дни месечно, а през другите 10 съм на работа 24ч, та режима става малко сложен
Отговори с цитат
  #107  
Стар 21st August 2010, 18:53
Аватара на Arwen
Arwen Arwen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Град: Denmark
Мнения: 7
По подразбиране

Ей гаргичке, благодаря за топлото и "цветно" посрещане
От днес започвам втора фаза. Много съм щастлива
тук като гледам всичките сте "ветерани" в тази диета - дано не ви досаждам с въпросите си на но наистина се нуждая от подкрепата ви, и както ти си се изразила...(май някъде на първа страница беше)...имам нужда някой да ме по смъмря от време на време...
Хайде успех на всички
Отговори с цитат
  #108  
Стар 21st August 2010, 19:46
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Нa никой нямa дa доcaждaш c въпроcи, тa нaли, зa товa e тeмaтa.
Aз ceгa ce чyдя, от yтрe ли дa почвaм трeтa или от ceптeмври, толковa ми ce ядът плодовe, чe нe издържaм вeчe
Отговори с цитат
  #109  
Стар 21st August 2010, 20:29
Аватара на Arwen
Arwen Arwen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Град: Denmark
Мнения: 7
По подразбиране

колко време изкара втора?
Аз не мога да се ориентирам много по линийката ти....стигнала си 55кг и от там на къде?
четох някъде че ще тръгваш на фитнес през септември. задръж втора до септември и тогава започни трета, че ще ти трябва повече енергия, ма какъв специалист станах и аз
Отговори с цитат
  #110  
Стар 21st August 2010, 20:30
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Мисля и аз да я започна, но като свършат плодовете, че иначе.. Не мисля, че би ми навредила, нали?
А иначе, купих си рулца от раци. Ъм.. само дето не видях къде е рачешкото в съдържанието им Вие на коя марка взимате? И между другото, видях, че има захар в тях
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:11.