IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th September 2009, 09:32
severinna severinna не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 460
Изпратете съобщение чрез Yahoo до severinna
По подразбиране бременност и язва

Здр.! Бременна съм в 5г.с., но имам язва на дванадесетопръстника и гастрит. Дали може да ми дадете съвет за да се пазя. Хомеопатични? Благодаря!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th September 2009, 09:35
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Защо с лекарства трябва да се пазиш? Доколкото ми е ми е известно и язвата и гастрита се възбуждат от неподходящата храна, залоши най- вече на правилната прехрана
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th September 2009, 10:43
severinna severinna не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 460
Изпратете съобщение чрез Yahoo до severinna
По подразбиране

Тази а и други сутрини се събуждам с болки в корема /мястото, където е гастрита/. За да се успокоят трябва да пия Ранитидин. Разбира се, че ще посетя и лекар, но до другата седмица има време през което не се чувствам добре.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 4th September 2009, 10:59
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Погледни тези линкове
http://forum.bg-mamma.com/index.php?...841.msg8650964
http://gotvarstvo.georgievi.net/a/kolit
Прости за това, че ще ти противореча, но за да се успокоят, трябва най- вече да ядеш храни, които не ги дразнят Като цяло можеш обаче да се настроиш и да започнеш да приемаш факта, че ще трябва да си търпиш болките. Аз имах период с кошмарни главоболия, някои от които продължаваха нон стоп по 10 дни без и минутка спокойствие... изкушавала съм се много пъти да се нагълтам с лекарства, уви... само ефералган можех да пия, а дето с него, там и без него... ефект никакъв. Хомеопатичните тъй или иначе няма как да те успокоят от днес за утре- за тях трябва много търпение и постоянство, тъй че ти остава просто да се примириш и да внимаваш какво ядеш.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: бременностязва
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:53.