IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st October 2021, 21:38
MartinStoyanov111111 MartinStoyanov111111 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2021
Мнения: 1
По подразбиране отчаяние

Здравейте! Аз съм на 33 години от Русе живея с родителите си работя в един склад! Аз никога не съм бил със жена детствен съм... Имам физически проблем с 2 изкривени пръста на лявата си ръка съм жените просто ме избягват не искат да имат нищо общо с мен може би аз съм виновен може би не ставам за нищо дори не съм самостоятелен всичко това ми тежи и се питам защо ми е този живот какъв е смисъла от него... Дори не знам дали наистина заслужавам някоя жена и дали бих бил достоен за нея... Просто много ми тежи и исках да споделя всичко това с някого дори не знам какви хора пишат тук и какво мога да срещна дали някаква морална подкрепа или само ругатни и обиди... Просто реших да се регистрирам тук и да разкажа историята си!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th January 2022, 14:18
Harley Harley не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2018
Мнения: 3
По подразбиране

Здравей! Когато имаш самочувствие и се приемаш такъв какъвто си, другите спират да обръщат внимание на недостатъците ти. Познавам едно момиче което е родено с деформирана ръка или кажи речи няма такава /от китката надолу/ и винаги си е хващала гаджета. А вече даже е сгодена. По-високо главата и успех!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: отчаяние
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:11.