IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 18th July 2007, 10:12
Astela Astela не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 359
По подразбиране

А,да и аз като Tha Shadow,искам да попитам и какъв смисъл на живота намираш в яденето на всевъзможни храни,трупането на мазнини,залежаването и негрижата за собственото си тяло?
__________________
Ти си бурята в сърцето ми,
която преобърна целият ми
свят,когато ме прегърна ти!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 18th July 2007, 10:44
Аватара на radosfsf
radosfsf radosfsf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 2 040
Изпратете съобщение чрез ICQ до radosfsf
По подразбиране

Подкрепям всички мнения до тук.И моето се покрива изцяло с вашите.Няма и какво да допълвам.Петко К -поздравявам те!!!
А Алфа да спомена нещо само прясно от вчера.отивам да бягам на стадиона и гледам в единия край 4 келеша с наргиле и павкаха разни треви.Идеше ми да ги подхвана и 4-та и да им изкривя наргилето в главите.И аз съм пушил наргеле,трева също но извинявай да го правиш на зона за спорт не го разбирам!!!Ама нали съм си добра душа и ги оставих да си павкат.
Друг пример:леко загряваме към стадиона с брат ми и един "пич" от едно кафе седнал на една маса с 3 мацки и се провиква наздраве!Нали трябва да се покаже колко е остроумен.Брат ми му каза наздраве а аз побеснях но не реагирах.Навръщане минавам на 1 м от масата им и оня не смей да каже и гък в очите ти!Да беше барим като е толкова отворен да поръча бири и да го видим до къде ще му стигне хала...
Ти на кое място би предпочел да си в тия два примера???
__________________
http://vbox7.com/play:3c20fd1b
Отговори с цитат
  #13  
Стар 18th July 2007, 11:02
Аватара на Saruman
Saruman Saruman не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Студентски град,София
Мнения: 1 727
По подразбиране

На мен пък ми е по кеф да трупам мазнини и да смъквам мускули
__________________
"Апа я-събуждам се и кво да вида-
до мене голо дупе и празна двулитровка бира" Ицо Хазарта
Отговори с цитат
  #14  
Стар 18th July 2007, 11:06
Dimitroff Dimitroff не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: В Е46-цата
Мнения: 1 341
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Saruman
На мен пък ми е по кеф да трупам мазнини и да смъквам мускули

казах ти да спреш алкохолната програма... стига с тия серий 4х0.50 по 3 пъти на ден !
__________________
a b c d e f g k l, but М is something Special!
Стълбовете нанасят поражения на вашите коли само в случай на самоотбрана.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 18th July 2007, 11:06
Аватара на radosfsf
radosfsf radosfsf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 2 040
Изпратете съобщение чрез ICQ до radosfsf
По подразбиране

Димитроф аз мисля че Алфа и той е от спортуващите!просто с тази тема иска да разбере какво подтиква повечето от нас към това.Доста добра тема

А той Суроман няма спирачки с тази програма
__________________
http://vbox7.com/play:3c20fd1b
Отговори с цитат
  #16  
Стар 18th July 2007, 11:15
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Аз на фитнес не ходя, защото имам чуството че се задушавам в тия зали, пък и да прекарам 50мин. на един уред... не мерси, ще умра от скука. Но обожавам бягане, плуване, аеробика и пилатес, a най-новата ми страст е капоера.

Без спорт не мога, това е неизменна част от живота ми. Не става въпрос чак толкова за това как изглеждам, а най-вече как се чуствам. Ако след 9 часа в офиса се прибера направо вкъщи се чуствам отпаднала и разбита. След още един час тичане в парка се чуствам бодра и щастлива. А това че тази активност се отразява и на тялото ми, е един приятен бонус.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 18th July 2007, 11:17
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

Скъпи драги и мили съфоромци (да подържам духът на изказване на нашият скъп и незаминим съфоромец alfa romeo) нека на мой ред и аз да се изкажа подубаващо по темата.
Всеки да прави каквото му харесва и както му харесва. точка, голяма точка.
Нито някога спортистите ще разберем, защо хората пушат и се тъпчат със всякакви простотии и после разправят, че искат да отслабнат ... нито те ще ни разберат защо се лишаваме от определени храни и губим сумати време в залите та да направим хубави тела ... но скъпи драги съфоромци няма да излъжа, ако кажа, че всички се обръщат след вас после и се възхищават на изящните ви форми и стегнатото ви телце ...
Никога няма и да разбера мадамите дето се сещат да почнат да тренират в началото на лятото и после забравят ...
Преди приятели с които не се виждах по цяло лято (щото лятото се работеше много) и като се видим есента и ме питат ти още ли тренираш и аз им отговаряш, че съм дала достатъчно пари до тук, че да ги хвърля на вятърът ... Сега го правя защото това ми е начин на живот и не мога да си представя животът си без спорт, защото спорта ме промени ... ех и с въздишка ще кажа, че това ще е което винаги ще ми липсва от Варна, спортният дух
да разтвариш след работния ден, да забравиш всичките си проблеми поне за момент, да се насладиш на времето прекарано в залата, а после да седнеш на кафе с някой след тренировката, да идете да се разходите ... все хора като теб Те спортистите затова и се уважават взаимно ...
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 18th July 2007, 11:31
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

аз не мога да кажа защо го правя, просто защото не го правя аз си пуша, ям си каквото си искам и се чуствам добре точно с тези килограми с които съм.наскоро видях едно момиче на улицата и щях да умра! беше отвратителна. с едно бюстие и целия и корем плочки! просто гнусна гледка.а да не ви казвам.... гръдната и обиколка май беше някъде около -90/-100.... мисля че плочките са за мъжете, и убиват женствеността в едно женско тяло.а по повод диетите, и такива не спазвам. смятам че са доста глупав израз на желание да се отслабне. не говоря за разделното хранене и за диетите в които се приемат точно такова количество белтъчини и въглихидрати, колко е необходимо.
P.S. alfa? редно и ти да изкажеш мнението си по въпроса
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #19  
Стар 18th July 2007, 11:46
Аватара на radosfsf
radosfsf radosfsf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Sofia
Мнения: 2 040
Изпратете съобщение чрез ICQ до radosfsf
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
мисля че плочките са за мъжете, и убиват женствеността в едно женско тяло.
Така си е.Но и шкембето също не е добър вариант.Трябва средна работа
__________________
http://vbox7.com/play:3c20fd1b
Отговори с цитат
  #20  
Стар 18th July 2007, 13:32
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от radosfsf
Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
мисля че плочките са за мъжете, и убиват женствеността в едно женско тяло.
Така си е.Но и шкембето също не е добър вариант.Трябва средна работа
всеки си има вкус а пък от шкембе до шкембе има разлика
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Защотрупатемускулисмъкватемазнини
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:40.