IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #281  
Стар 11th February 2009, 22:42
dvaseva dvaseva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 29
По подразбиране

Здравейте момичета,видях тази тема преди време и започнах да се замислям и аз за подмяна,може ли някой да ми разясни как става изобщо,аз съм с 390 под,Маггън,но ми малеят,операцията я правих октомври месец.И накрая колко ще излезе
Отговори с цитат
  #282  
Стар 11th February 2009, 23:46
Аватара на mickey_82
mickey_82 mickey_82 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: USA;Sofia
Мнения: 388
По подразбиране

До колкото знам Макган нямат опция за безплатна подмяна.Май само при Ники Георгиев има такава за тази марка.Ако си при него и имаш такава възможност то тогава ще си платиш само операцията.Но ако не си при него то мисля,че си плащаш всичко-операция и импланти.Може доктора ти да ти направи отстъпка като негова пациентка,но не всички го правят....
Дано Томи се включи да каже ,защото тя е с Макган...
Отговори с цитат
  #283  
Стар 12th February 2009, 04:46
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mickey_82
До колкото знам Макган нямат опция за безплатна подмяна.Май само при Ники Георгиев има такава за тази марка.Ако си при него и имаш такава възможност то тогава ще си платиш само операцията.Но ако не си при него то мисля,че си плащаш всичко-операция и импланти.Може доктора ти да ти направи отстъпка като негова пациентка,но не всички го правят....
Дано Томи се включи да каже ,защото тя е с Макган...
да пипитам само дали съм разбрала правилно...ако съм си слагала импланти Макган при Н.Георгиев тои ти дава 2ри безплатен чифт импланти,и плашташ само операцията? Звучи доста добре..
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #284  
Стар 12th February 2009, 06:45
Аватара на mickey_82
mickey_82 mickey_82 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: USA;Sofia
Мнения: 388
По подразбиране

Току що проверих в сайта на Ники Георгиев и пише точно това-преференция за еднократна смяна на имплантите Макган.Поне аз това разбрах...
Отговори с цитат
  #285  
Стар 12th February 2009, 09:21
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Независимо при кой хирург си оприрана ако си с импланти МакГан, имаш право на безплатна замяна, но само при положение, че импланта е отстранен поради разкъсване или нарушаване целостта на обвивката.
Тази гаранция е Доживотна. И важи за всички хирурзи.
Отговори с цитат
  #286  
Стар 12th February 2009, 10:20
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Не знам за Макган, но за ПИП може да ги смениш, стига да намериш някой ,който да работи с тях.Много интересно се получава,че ако искаш да ги смениш...няма при кого. Заякова ми поиска толкова, колкото да си купя нови импланти плюс операцията...
Отговори с цитат
  #287  
Стар 12th February 2009, 13:21
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Аз ти казах преди време,че ако не ти ги смени твоят доктор,при друг соленичко ще ти излезе
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #288  
Стар 12th February 2009, 22:31
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

няма никаква логика макган да не дават безплатна смяна ( изключвам показанията на доживотната гаранция) на всички места, с изключение на едно......по каква логика? по -никаква - просто няма такава. другият вариант който ама съвсем не ми се вярва, е той да заплаща вместо пациента имплантите...
освен това току що влязох сайта на НГ и там си има възможност да разгледаш гаранциите и на 3-те марки... е в тази на макган, за разлика от евросиликон и пип, не е написано отдолу,че има и замяна в срок до 5 години по желание без пари..т.е няма такава и при него...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #289  
Стар 13th February 2009, 09:24
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Аз съм с МакГан, никой не ми е казвал да има безплатна подмяна по желание. Знам за такава при проблеми от страна на импланта.

И моите ми се струват вече много малки... Ама каквото съм шубе ще лягам пак само ако възникне проблем.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #290  
Стар 13th February 2009, 10:29
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

И аз не съм чувала за 5-годишната опция при МкГан. Става въпрос за смяна от "глезотия", а не поради някакъв проблем със самия имплант. По-скоро е маркетингова стратегия на ПИП и Евросиликон, от която МкГан явно нямат нужда Най-вероятно и разходът по евентуален втори чифт е заложен в цената на първия
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Смянанаимплантите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:51.