IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #291  
Стар 21st January 2011, 12:50
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Яко офтопик правите тук Според мен една жена трябва да се държи на положение и с увереност във всяка ситуация, тогава е секси. Както казахте по-горе секси не означава деколте до пъпа и пола тип коланче. Имам една приятелка, която винаги гледа да показва деколте и цели където и да е да крещи "секс". На мен много повече ми харесват жени, които излъчват доброта и естественост, защото сексът не е всичко. И както често давам примери с Анджелина Джоли (прототип на секси жена) и Дженифър Анистън (прототип на естествена жена, за мен лично и идол в някои аспекти) аз бих избрала Дженифър и ако бях мъж, жена с такова излъчване би ме впечатлила повече. :P

Но да не се обидят сега тунингованите мацки. Това е просто моето мнение :P
__________________
Съзнанието си е мое. Подсъзнанието също, макар да си прави каквото си поиска!
Отговори с цитат
  #292  
Стар 21st January 2011, 19:13
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране



Всеки да прави и да се облича както си иска.Какво значение има,нали животът е един и го живеем за себе си!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #293  
Стар 21st January 2011, 20:45
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Така де, всеки със своя си живот. Аз се опитах да подскажа нещо на Анчето, но както обикновено- не ме разбра, и я обхвана мензис. Попадал което станах "шизофреник". Несправедливо, нали.
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
Отговори с цитат
  #294  
Стар 20th February 2011, 07:10
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Благодаря на всички съфорумници за изказаните мнения.Виждам рзлични гледни точки и в това няма нищо лошо .Далече съм от мисълта,че ще се харесам на всеки . За упойките ще кажа само ,че факта, че се чистят през бъбрека е достатъчен да се замислим колко често да го натоварваме . Почти всички пълни упойки са ми правени в БГ, две в Германия,при операциите за бъбрека. Имам и 2 пълни упойки при две неуспещни операции в БГ пак за бъбрека ,1 пълна след мисед аборт ,1 при операция след тежка катастрофа,една за вадене на сливици и 1 при първата ми операция за уголемяване на бюста.Който иска да ги брои...до тук равносметката е 1 за разкрасяване и 7 необходимост .Имам две спинални и другите са местни. Да, на последните снимки,които съм качила изглеждам доста по различно , но когато не ти функционира бъбрек задържаш вода в организма ...по това врме доста често ми се случваше да се събудя по-различна от вечерта...сега всичко се нормализира.Искам да изглеждам добре заради себе си , заради сина ми , и заради съпруга ми , които безкрайно обичам.Като цяло не мога да дам самооценка относно интелекта си ,но мога да кажа за себе си и живота си следното:
От натрупания житейски опит се чувсвам на около 70 год.Обичам хората и животните.Помагам на когото мога с каквото мога.За хората ,които постъпват лошо винаги намирам оправдание .Живота им ги е направил такъв,но те не винаги са били лоши...и те са били някога малки деца,които са се учили да живеят и оцеляват,но може би не са имали късмет.Рядко ходя по заведения и не обичам шумни компании.Не бих се сравнила с фолк дива и не ми е било цел...
Бях доста амбициозна работохоличка.Бях суетна,като всяко младо момиче...това беше отдавна. Постигнах целите си и това което ме е вълнувало към дадения момент от живота ми,без помощ от богати чичковци,мъже и тем подобни/нямам време за глупости/.Разчитах единствено на себе си ,на моралната подкрепа от семейството ми и на най -близките ми хора. Бивша спортистка съм дълги години тренирах спортна гимнастика.Майка съм вече на две деца,при това съм доста отговорна като родител .Имам един провален брак зад гърба си ,а към днешна дата съм щастливо омъжена за мъжа на мечтите ми и баща на второто ми дете .Собственик съм на транспортна ф-ма с персонал от 62 човека .Работя със световно известна ф-ма по договор от шест години вече.Когато видите едни червени камиончета с много цветчета на тях да доставят любимите напитки по магазините и заведенията се сетете за мен,това е моя труд и бизнес.Държа да отбележа ,че започнах с 1 комион и един бус,със взети пари на заем от баща ми и първия ми братовчед .Грижа се за родителите си,брат ми и семейството му ,които винаги са ме обичали и подкрепяли ...Поради тази причина купих голяма,ама много голяма фамилна къща за голямата ми фамилия.Купих си преди четири години колата,която харесвам -БМВ 650i кабрио, разбира се имам и БМВ джип за зимата,и за брат ми едно БМВ ,пътувам много и са ми нужни .Завърших икономически колеж. Остава ми една година да завърша и вишето си образование,за съжаление изгубих желание и интерес.С две думи исках да изглеждам добре и заради всичко което описах по-горе.Обичам го и не искам да го загубя...,но сега искам да се отдам изцяло на семейството си и да се възползвам от всяка минута прекарана в близост с любимите ми хора....на това му казвам" жажда за живот". Ако изпитам нужда от психиатър не бих се двоумяла,а бих се възползвала от професионалната му помощ. Доволна съм от това което съм и това което имам...Всичко можете да загубите,но никой не може да ви вземе ,опита,уменията и знанията.Още една причина да отказвам да бъда просто една средностатистическа лелка...Всеки има право да изкаже мнение,но никой няма право да съди другите.Имаме един живот и всеки има право да го изживее както намери за добре ,без да бъде упрекван за това което е и това което прави .
Отговори с цитат
  #295  
Стар 20th February 2011, 07:17
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Извинявам се за дългия пост и правописни грешки.Уважавам много хора в този форум,обичам да влизам тук и да чета,това ме разтоварва.Представих себе си ,а вие преценете какъв човек съм.Тези ,които ме познават от този форум знаят,че съм реалист и оптимист човек.Няма да пиша за да не просълзявам някои хора ,но ще чета постовете ви с интерес. Благодаря на всички ви и ви пожелавам успех.
Отговори с цитат
  #296  
Стар 20th February 2011, 08:03
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 645CI
Извинявам се за дългия пост и правописни грешки.Уважавам много хора в този форум,обичам да влизам тук и да чета,това ме разтоварва.Представих себе си ,а вие преценете какъв човек съм.Тези ,които ме познават от този форум знаят,че съм реалист и оптимист човек.Няма да пиша за да не просълзявам някои хора ,но ще чета постовете ви с интерес. Благодаря на всички ви и ви пожелавам успех.
По един или друг начин си вземаме необходимите уроци .
Дано всичко лошо е зад гърба ти .
И на теб успех , мила , много си хубава .
Благодаря за всичко споделено , пиши по-често
Отговори с цитат
  #297  
Стар 20th February 2011, 10:02
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

emiko , научи се да четеш постовете на съфорумниците си правилно , за да бъдат правилни и коментарите ти...
В моя пост написах :Сега съм на 33 г. имам син на 12г. , и не ми се иска да изглеждам като "лелка" дори заради него и себе си Не смятам ,че има за какво да се оправдавам и пред кой,можеби пред себе си ,че нали го правя на себе си и за себе си...та дори и заради него? . Не е нужно да постнеш нещо колкото да се отчетеш....Не смятам качването на снимки ПРЕДИ и особено СЛЕД да е за да получиш комплимент от непознат човек или с цел подстрекателство към каквато и да е операция. За мен качването на снимки е полезна информация с цел обективна преценка какво ти харесва и какво не...., за да се види реален резултат,промяна и това да допринесе за вземане решение относно извършване или неизвършване на дадена хирургична интервенция и предпочитание или отпадане на даден пластичен хирург като евентуален избор от наша страна . Красотата е абстрактно понятие...въпрос на усещане и т.н.В поста ми към теб не влагам нищо лично ,но първо чети после пиши...така ще спестиш и на останалите излишно писане на излишни постове и отклоняване от темата в която се пише .А като цяло уважавам и приемам твоето мнение ,разбиране и гледна точка .
Отговори с цитат
  #298  
Стар 20th February 2011, 10:57
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Упойките се чистят за няколко дни от организма...какво го изкарахте, че едва ли не ви намаляват годините живот... Всеки божи ден убиваме хиляди мозъчни клетки с чашките алкохол, който пием, който се отразявал бил добре на сърцето, кръвното, тонуса или др.бла бла бла... Привържениците на чашката инвалидизират мозъка си бавно, трайно и сигурно в пъти повече, отколкото ако си правеха интервенция с обща анестезия на няколко месеца веднъж! Когато изпитваме гняв/стрес е същото. Нещата, които ни убиват всеки ден - никой несе замисля за тях! Ами поинтересувайте се за упойките - колко бързо се чистят, и дали са по-пагубни от това, което консумираме уж с мярка, но ДНЕВНО! Защото аз съм го направила вече.
Другото, което е, че в БГ се работи с най-доброто, което съществува на пазара на пластичната хирургия - или поне в по-известните клиники! Безумно и непроверено е да се говори, че тук се работи със стари медикаменти и упойки, когато хирурзите ни са първи по участие в световните конгреси - откъде мислите, че извира това желание да се ползва всеки нов за света метод и тук в БГ? От това, че нямат работа и се почесват по топките или там, квото имат ли...? Правят го от желание да са на гребена на вълната с новите методи и тенденции именно защото конкуренцията е огромна, работа има и все повече чужденци идват тук да се оперират не толкова заради ниските цени, защото и те вече не са "нисики" , а заради практиката, опита, който имат и това, че са в крак с това, което се прави изобщо в тази сфера! Никой почти хирург в Европа не може да се похвали с толкова опит, особено пък в страна като Италия, например,където пластичната хирургия почти не се котира и съществуват няколко клиники като цяло. Но повечето стоят и викат "ах", "ох", страхотни са на запад и т.н., "аман от некадърници" тук...! А я влезте в чужд форум и попрочетете недоволните от д-р Палаоро, че и не само него! Неоспорим фаст е, за добро или лошо,че сме страна, която става все по-известна с това, че пластичната хирургия просперира; смветлината на прожекторите не позволява на никой уважаващ себе си хирург да спре да се развива нито за миг, защото изпада от класацията на мига.В този ред на мисли, в БГ сме привилегировани поне в едно - че се прави и ползва най-доброто на пазара за пациента.
Отговори с цитат
  #299  
Стар 3rd March 2011, 23:46
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Безкрайно съм нещастна да вляза в тази тема за 1 път от няколко месеца и да прочета толкова много постове изпълнени с жлъч, обида и осъждане.

645CI, благодаря ти за пореден път, че пусна тази тема. Без нея най-вероятно доста по-късно или никога щях да разбера за съществуването на д-р Палаоро. Поздравявам те за смелостта ти. бъди много щастлива, радвай се на себе си, детето си и всички твои близки хора.

на всички останали мога да кажа само - едно е да изкажеш мнение, друго е да осъждаш някой друг. всеки има свой собствен вкус, ценности, морал, виждания и така нататък. никой няма право да съди никого за неговия избор.

съгласна съм да се обсъждат теми за упойки, да се дискутира надеждността на този или онзи лекар. убедена съм, че някъде има и хора недоволни от д-р Палаоро - много съм далеч от мисълта, че има д-р с каквато и да е специализация, чиито интервенции са 100% успешни. имам 2ма родители лекари с дългогодишен опит в различни сфери и зная много добре за какво говоря.

мисля, че е време админа да се намеси и да изтрие всички обидни постове - това е недопустимо.

предполагам всеки/всяка от вас е перфектен във всяко едно отношение и е повече човек от всеки друг в този форум, в България и във всички вселени и галактики и това му дава правото да съди и хули другите.

много рядко влизам в този форум - сега си припомних защо.

на всички, които са ми писали лични в последните месеци съм отговорила - извинявайте, че се забавих, но все пак съм върнала отговор. който иска директен контакт с мен - да ползва личните съобщения.
Отговори с цитат
  #300  
Стар 4th March 2011, 08:31
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Pupito , не се натъжавай , тази тема е за твоя доктор и ще бъде полезно да влизаш и да пишеш информация от първа ръка .
Така , както 645CI е била полезна за теб , така и ти си за други .

На всички е ясно , че сами си носят отговорността и че няма 100% успешен лекар на света .
Сигурно не с много българите , оперирани в Италия , но така или иначе , досега тук не са писали недоволни от твоя доктор .
Българската агитка с италиански нослета е N1

По добре е да влизате и да пишете , мацка , въпреки огорчение или въпреки , че самите вие вече не търсите съвет .
Аз благодаря за това .
Не се интересувам за себе си и не знам , каква е горчивината да не си харесваш носа , но ти го знаеш и можеш да помогнеш на някого с правилната дума и съвет .

Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Палаороиталия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:32.