IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #481  
Стар 12th May 2012, 18:52
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Surinka_a Виж мнението
Ами той каза с пръсти да си притискам носа и аз се почудих и го попитах дали е за да не ми се раздалечават костите и той каза не.Така и не разбрах защо трябва ,а се притеснявам да се стискам чак..
Иначе си взех лонгетата да си я слагам вечер и аз.
Хм, такава заръка не съм имала. Ама това без нищо ли - без лепенки, без лонгета, ей така да го притискаш? И после да слагаш лонгетата, така ли? При теб колко е минало от операцията?
Отговори с цитат
  #482  
Стар 12th May 2012, 19:13
Surinka_a Surinka_a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 11
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хана Виж мнението
Хм, такава заръка не съм имала. Ама това без нищо ли - без лепенки, без лонгета, ей така да го притискаш? И после да слагаш лонгетата, така ли? При теб колко е минало от операцията?
11 дни,вчера бях на преглед да ми свалят лонгетата и плаките. Първоначално каза само с пръсти да притискам и ми показа как,аз сама си питах дали мога да си взема лонгетата. Не знам,шубе ме е да не му направя нещо
Отговори с цитат
  #483  
Стар 12th May 2012, 19:31
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

както ти е казал, така го прави
Отговори с цитат
  #484  
Стар 13th May 2012, 12:02
Surinka_a Surinka_a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 11
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хана Виж мнението
както ти е казал, така го прави
Ами,така ще направя,пък каквото стане. Като се чуем към 21-22 ,ще го попитам все пак защо са тези натисканици, може да е за отоците,понеже ми каза ,че там имам.Само да не си навредя и всичко да си е ок.
Отговори с цитат
  #485  
Стар 24th September 2012, 14:01
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Айде де, няма ли някой който се е оперирал на скоро...???
Отговори с цитат
  #486  
Стар 29th September 2012, 12:12
EpoTukkk EpoTukkk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте на всички,аз се оперирах скоро преди 5 дни,искам да попитам вие с какво се хранихте,че тоя гипс много гадна работа не мога да си движа ченето,така са ме стегнали и съм на супа от 5 дена Забравих да попитам,след махането на тампоните ми сложиха памук с гентамицин,който трябваше да махна след 2 часа,но като го махнах сега в носа все едно имам сополи(остатъци от гентамицина ) с какво мога да го почистя ? И кога ще ми се върне обонянието ?

Последно редактирано от EpoTukkk : 29th September 2012 на 14:19
Отговори с цитат
  #487  
Стар 29th September 2012, 17:54
Hermiosa Hermiosa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 45
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от EpoTukkk Виж мнението
Здравейте на всички,аз се оперирах скоро преди 5 дни,искам да попитам вие с какво се хранихте,че тоя гипс много гадна работа не мога да си движа ченето,така са ме стегнали и съм на супа от 5 дена Забравих да попитам,след махането на тампоните ми сложиха памук с гентамицин,който трябваше да махна след 2 часа,но като го махнах сега в носа все едно имам сополи(остатъци от гентамицина ) с какво мога да го почистя ? И кога ще ми се върне обонянието ?
Ти при кого се оперира?
Отговори с цитат
  #488  
Стар 29th September 2012, 18:59
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Хермиоса а ти при кого ще се оперираш, че толкова бързо са ти насрочили дата за операция, до колкото си спомням беше на консултация на 6 август, нали?
Отговори с цитат
  #489  
Стар 29th September 2012, 23:02
Hermiosa Hermiosa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 45
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dii Виж мнението
Хермиоса а ти при кого ще се оперираш, че толкова бързо са ти насрочили дата за операция, до колкото си спомням беше на консултация на 6 август, нали?
Да
при Юрий Анастасов
Отговори с цитат
  #490  
Стар 3rd October 2012, 09:46
Аватара на _strawberry
_strawberry _strawberry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 57
По подразбиране

При вас за колко време се махна подутината между очите? Много ме депресира... Приличам на аватар. Днес ми е седмия ден след операцията и носа ми като цяло изглежда добре с изключение на това подуто нещо горе.(иначе връхчето ми изглежда хубаво, а именно, предимно то беше нещото, което исках да коригирам)

Дали мога да направя нещо за да изчезне подутината по-скоро ?
Също така и за тъмните кръгове около очите да попитам, как да се отърва от това зомби излъчване ?

Последно редактирано от _strawberry : 3rd October 2012 на 10:08
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:17.