IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th October 2015, 21:57
bumbarashka bumbarashka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: СОФИЯ
Мнения: 132
Talking БИО продукти

Здравейте драги съфорумци!
Отдавна не бях се явявала тук,но реших ,че ви е домъчняло за мен ,та се показах
А сега по същество. Ще започна отдалеч: Алкохол не пия, "изкуствени" сокченца,смутинца и секви други бъркочи не употребявам,но съм кафеман.Пия много кафета и по-точно Лате-та.Понеже не обичам да ми горчи,а съм казала "КРАЙ на захарта",пия късо кафе с 300мл мляко.И така умножено по 5 на ден(минимум) .В един момент получих алергия от съдържащата се в млякото лактоза.И понеже не мога да се откажа (или по-скоро не искам) от любимия си навик-ЛАте-то, започнах да мисля за алтернатива.Е, намерих- био соево мляко.В Joya има едно Pure Organic ,което по вкус е дори по-хубаво от краве млякото,но неприятната част е цената му- около 5-5.50 до 6лв за литър.След това се свързах с един био магазин,който ми го продаваше на 5.00,а след това собствениците ми препоръчаха едно друго на цена 4.50 ,но още по-вкусно и с добавен калций.Ако някой от вас ,мили мои, пие такова животно,то моля споделете опита и знанията си!
__________________
"Всеки,в крайна сметка, се оказва някой друг"
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th April 2016, 15:50
Maret Maret не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 52
По подразбиране

Предполагам отдавна си намерил решение, но все пак да си кажа и аз Нямам проблем и си пия нормално мляко ( в кафе е задължително), но веднъж от любопитство си взех соево просто да опитам. В интерес на истината не е като кравето, но не е гадно. Приятно ми беше на вкус. Предполагам, че е въпрос на навик в крайна сметка

П.С Бадемовото мляко също никак не е зле
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th July 2016, 10:09
Аватара на pepimili
pepimili pepimili не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2016
Мнения: 42
По подразбиране

Аз също съм пила от бадемовото мляко и не е никак лошо на вкус
Бих искала да попитам какво мислите за приема на бирена мая? Оказва ли неблагоприятно влияние върху килограмите?!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th December 2016, 17:01
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

pepimili Защо искаш да пиеш бирена мая?
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: БИОпродукти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:19.