IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 7th October 2007, 21:06
crazy petunia crazy petunia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petyaaaa
Цитирай:
Първоначално написано от crazy petunia
Още - пишкането под душа съм го правила и с приятеля ми и на моменти си е доста забавно
И ние така... Много е яко
Ми така де... ама някои хора тука не го възприемат май.

Last night, определението "принцески" е много намясто в случая
Отговори с цитат
  #142  
Стар 7th October 2007, 21:28
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

доста забавна тема,не съм си мислила че ще прочета някога такива философски размисли и много се смях честно казано аз си пикам под душа без да си опикавам краката и го намирам за далеч къде по-хигиенично от това в тоалетната.а и в мойта баня няма тоалетна и ако трябваше да тичам всеки път от единия край на апартамента до другия най-много само мога да се подхлъзна и да падна гола.е,тогава ще е много забавно.поздрави на всички които ''не пикате под душа''
Отговори с цитат
  #143  
Стар 7th October 2007, 21:31
Аватара на last night
last night last night не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: русе
Мнения: 255
По подразбиране

ооо, не не. не ме разбирайте погрешно, нямах предвид в случая че хората, които не споделят нашето мнение са принцески. напротив и те си имат мнение както всички останали, това в случая не ги прави принцеси. говорих като цяло за мадагаскар, че не харесва някой префърцунени глезли. но не намесвам никой в тази тема. не искам спорове...отново
Отговори с цитат
  #144  
Стар 8th October 2007, 10:13
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Аз също не пи..я под душа, дори никога не ми е идвало на ум. Не казвам, че не ми се е случвало да ми се допи..е, докато се къпя, но тоалетната чиния ми е на една крачка и веднага сядам на нея, след което се връщам под душа.
Относно това дали го смятам за нормално-не мога да преценя, аз лично не бих го направила, защото вече си имам изграден навик, но не мисля, че хората, които го правят са нехигиенични.
Също така съм 100% сигурна, че моя не го прави, а относно дуетното пик..е в банята - е честно казано, дори и да го правех, не бих го направила пред партньора си.

Това е лично мое мнение и уважавам мнението на другите (каквото и да е то).
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #145  
Стар 8th October 2007, 10:19
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Ха, анкета... ами гласувах с "Не", заради доводите изложени от милена. Мисля че така поставения въпрос не е коректен. Ама на кой му пука...

Така като сме тръгнали предлагам следващата размазваща анкета да е "бъркате ли си в носа?" или "пускате ли газове на общественно място?" Ама какво да си говорим, отсега са ми ясни резултатите.

Това пък за пикаенето с приятеля няма какво да го коментирам. фетиши всякакви. Айде, със здраве.

p.s. Milena ами освен тая другa не виждам...
Отговори с цитат
  #146  
Стар 8th October 2007, 10:20
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Точно тази


А колкото до следващите ти предложения за анкети и резултатите, които предвиждаш- да разбирам ли, че всички които са глссували ДА тук за теб са хора с ниска хигиена, които пускат газове на обществено място?
Не ти ли е малко странно подбно обобщаване, предвид резултатите? Интересно ми е за всички, които бяха против, как си обясняват резултатите?
Отговори с цитат
  #147  
Стар 8th October 2007, 10:31
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
А колкото до следващите ти предложения за анкети и резултатите, които предвиждаш- да разбирам ли, че всички които са глссували ДА тук за теб са хора с ниска хигиена, които пускат газове на обществено място?
Не ти ли е малко странно подбно обобщаване, предвид резултатите? Интересно ми е за всички, които бяха против, как си обясняват резултатите?
За мен и трите действия са еднакво неприемливи. За теб очевидно само последното. Ама знаеш ли какъв процент от хората го правят? И какво това по-приемливо ли трябва да го прави за мен?

p.с. Никога не съм се съмнявала в това какви ще бъдат резултатите от анкетата.
Отговори с цитат
  #148  
Стар 8th October 2007, 10:43
petyaaaa petyaaaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 269
По подразбиране

Katie, искам веднага да те разубедя поне в моя резултат Аз не си бъркам в носа - супер гнусно ми е и мога да обясня защо. Гнуся се не само от чужди, но и от собствените си сополи! Бъркам си в носа, по изключение, докато се мия на мивката, за да мога веднага да измия ако има нещо - и всеки път ми е супер супер отвратително! Със сух пръст - ей така, ако ме засърби - не мога!!!
И това мога да го обясня с един ужасен спомен, който имам от детската градина - спомням си, че едно от децата си беше омазало сополите в моя блуза и аз я пипнах... Просто от тогава няма по-гнусно нещо за мен от сополи.
П.П. И не пръцкам на обществени места
Отговори с цитат
  #149  
Стар 8th October 2007, 10:50
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katie
И какво това по-приемливо ли трябва да го прави за мен?

p.с. Никога не съм се съмнявала в това какви ще бъдат резултатите от анкетата.
Ами точно това исках да покажа. Естествено, че няма да го направи по-приемливо. Но защо да означава, че някой, който прави нещо неприемливо за теб автоматично прави и останалите непримеливи за теб неща?

А относно резултатите- интересно ми беше всъщност дали се замислихте над определението "нормално" и "приемливо". Дали в обществото нормите за нормално не са наложени от това, че за повечето хора нещо е нормално?
Аз нямам еднозначен отговор, все още мисля по въпроса, затова ми беше интересно вашето мнение.
Отговори с цитат
  #150  
Стар 8th October 2007, 11:09
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Ами точно това исках да покажа. Естествено, че няма да го направи по-приемливо. Но защо да означава, че някой, който прави нещо неприемливо за теб автоматично прави и останалите непримеливи за теб неща?
Не исках да кажа това, грешно си ме разбрала. За мен това е еднакво непримеливo, за другите не знам.

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Дали в обществото нормите за нормално не са наложени от това, че за повечето хора нещо е нормално?
Аз нямам еднозначен отговор, все още мисля по въпроса, затова ми беше интересно вашето мнение.
Хм, тук ми намирисва на дискусията за кокошката и яйцето. Нямам отговор на този въпрос, пък не ми се и дискутира.

Хората са различни това е. Приемам този факт.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Запротивпикаенетоподдуша
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:57.