IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #381  
Стар 18th May 2011, 22:10
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Права си, донякъде е така, всеки доктор си има собствен почерк.
Но ти си бъди настоятелна, пък по време на операцията той ще направи това, което е най-добро за теб.
Лично мен ме попита, какъв нос искам, прав или чип, аз бях твърдо за прав...е сега не мисля така, но човек винаги премисля нещата след като му се случат и види резултата.
Има една поговорка, много показателна в случая - не питай старило, а питай патило.


Но и така пак съм доволна.
Мен изобщо нищо не ме е питал!Каза ми,че нося хубави снимки и млъкна.След това аз говорих дълго,пених се,обяснявах....Той ме слуша,слуша и каза следнота:"Таня,твоят нос изисква много прецизна работа.Ако ти махна само гърбицата,носът ще остане дълъг.Ето защо ще го скъсим,ще приберем върха и леко ще го повдигнем.Имам доста работа по гърба на носа(по средната линия).Ще ти присадя хрущял,за да изравним асиметрията при ноздрите и ще ти изправя носната преграда...."Точно тук аз го прекъснах и казах,че тръпки ме побиват от това!Той се усмихна и продължи:"Абе работил съм такива носове,но винаги има риск да не се получи добър краен резултат....В общи линии това му бяха думите.След два дни му изпратих снимка на носа,обработена на фотошоп и за мое най-голямо учудване ми отговори,че фотошопът е добър и можем да постигнем подобен резултат.
Отговори с цитат
  #382  
Стар 19th May 2011, 00:16
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Yob, ти кого наричаш невежа!?
Ти въобще познаваш ли човека, когото обиждаш????

Не искам да обиждам никого тук, но ти си просиш най-малкото това, бива ли да си толкова наострена, като кокичка си, просто не разбирам как е възможно да има такива хора...
Маце не понасям само едно и това е глупостта! А когато един човек, който има претенции да знае много по тази тема , а в същото време не знае какво е кръвонасядане и кръвоизлив си е живо невежество
И с какво си прося обидите с това че разясних че кръвонасядане и кръвоизлив е едно и също ли ?? хахаха хайде моля те и между другото ти пък познаваш ли ме за да казваш каквото и да било по мой адрес ???
Има хора в форума ,които ме познават лично и чието мнение е коренно различно от твоето
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #383  
Стар 19th May 2011, 00:17
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
говориш така, понеже си от скоро във форума и не я познаваш...
А ти ме познаваш ???? от къде ?? хахахахах
Отношението ми към хората е точно право пропорционално на тяхното към мен
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #384  
Стар 19th May 2011, 07:26
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Ще ти кажа, че определено има огрооомна разлика между кръвонасядане и кръвоизлив.
А това, че кръвоизлива го изравняват с кръвонасядане в разговорния стил, такива като теб, си е чисто техен проблем.
Двете понятия имат различно значение.
Убедена съм, че и Сиби е искала да го разясни, но от такива като теб, на човек просто му се отщява да пише тук.
Жалко, защото от това губят момичетата, на които тепърва им предстои това.
За познания в областа от мацка като нея/Сиби/, просто само можеш да мечтаеш...така, че спести си ехидните, непочтени думи!

Да, претендирам да те познавам, от многобройните постове и изказвания...и освен негативи не съм чела нещо позитивно по твой адрес.
Колкото и пъти да си смениш ника все тая, все ще си останеш старата позната Уонт.
Нека някой, който те "познава" ме опровергае!?!?!
Само, моля Марисабела /МИК/ да не се включва...щото там вече положението става взривоопасно.
Не искам да те обиждам, но в повечето постове си много зла.
Достатъчно е човек да прочете постовете ти и в другите теми, където дружно те нападат, а защо ли????
Сама си отговори!

Човек рано остарява от кофти емоции, не си го причинявай!!!
Отговори с цитат
  #385  
Стар 19th May 2011, 07:33
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ry Виж мнението
Мен изобщо нищо не ме е питал!Каза ми,че нося хубави снимки и млъкна.След това аз говорих дълго,пених се,обяснявах....Той ме слуша,слуша и каза следнота:"Таня,твоят нос изисква много прецизна работа.Ако ти махна само гърбицата,носът ще остане дълъг.Ето защо ще го скъсим,ще приберем върха и леко ще го повдигнем.Имам доста работа по гърба на носа(по средната линия).Ще ти присадя хрущял,за да изравним асиметрията при ноздрите и ще ти изправя носната преграда...."Точно тук аз го прекъснах и казах,че тръпки ме побиват от това!Той се усмихна и продължи:"Абе работил съм такива носове,но винаги има риск да не се получи добър краен резултат....В общи линии това му бяха думите.След два дни му изпратих снимка на носа,обработена на фотошоп и за мое най-голямо учудване ми отговори,че фотошопът е добър и можем да постигнем подобен резултат.
Не те излъгал човека, колко като тебе са му минавали през ръцете....
Убедена съм, че ще направи всичко възможно, за да се получи максимално близък резултат до това, което искаш.
Със сигурност ще си тръгнеш от там с носле в пъти по-хубаво от оригиналното ти
Отговори с цитат
  #386  
Стар 19th May 2011, 08:03
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Много внимание отделяте на определени паразити, затова и виреят във форума
Отговори с цитат
  #387  
Стар 19th May 2011, 08:45
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Ще ти кажа, че определено има огрооомна разлика между кръвонасядане и кръвоизлив.
А това, че кръвоизлива го изравняват с кръвонасядане в разговорния стил, такива като теб, си е чисто техен проблем.
Поне да беше си направила труда да проверриш в Гугъла преди да го напишеш
Ето на това казвам невежество , когато имаш толкова източници на информация и те мързи да погледнеш и пишеш абсолютни глупости !
Ако темата беше за плетки иди дойди , но тук става дума за здраве и просто е непростимо да се дават некомпетентни съвети и мнения които могат да бъдат опасни за здравето на човека !



Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
За познания в областа от мацка като нея/Сиби/, просто само можеш да мечтаеш...така, че спести си ехидните, непочтени думи!
От къде знаеш моите познания какви са ?? а ако знам повече ??

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Да, претендирам да те познавам, от многобройните постове и изказвания...и освен негативи не съм чела нещо позитивно по твой адрес.
Колкото и пъти да си смениш ника все тая, все ще си останеш старата позната Уонт.
Нека някой, който те "познава" ме опровергае!?!?!
хахахахах познаваш на баба си шортите Няма нужда да те опровергават какво ти мислиш за мен или пък някой друг , си е само ваш проблем .
Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Не искам да те обиждам, но в повечето постове си много зла.
Достатъчно е човек да прочете постовете ти и в другите теми, където дружно те нападат, а защо ли????
Сама си отговори!
Не искам да те обиждам но повечето случаи си на всяко гърне меродия и се появяваш винаги там където има някви заяждания Помисли си защо и сама си дай отговора
И в крайна сметка каквото повикало , това и се обадило и пак ти го казвам отношението ми към хората е право пропорционално на тяхното към мен

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Човек рано остарява от кофти емоции, не си го причинявай!!!
Не се безпокой за мене , само можеш да си мечтаеш да остаряваш като мен
__________________
Много отдавна е крайно време!

Последно редактирано от Oompa Loompa : 19th May 2011 на 08:48
Отговори с цитат
  #388  
Стар 19th May 2011, 08:50
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Имам въпрос:Някой от вас,след упойка,събуждал ли се е с тръбата в гърлото?
Отговори с цитат
  #389  
Стар 19th May 2011, 08:54
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Yob, сърдечно ти благодаря за десекцията, която си ми направила!
Но се видя, кой е невежия в случая, отказвам се да обяснявам, просто няма смисъл да се общува с подобна "особа".

И още едно благодаря, но не желая да остарявам като стара мома!
Отговори с цитат
  #390  
Стар 19th May 2011, 08:54
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Спокойно , не биха те събудили с тръба в гърлото ,освен ако нямат някви причини за това
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:06.