IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #511  
Стар 27th November 2012, 03:19
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кукумицинка Виж мнението
Не съм лекар, но за мен по-важно е да отидеш да се прегледаш, за да се успокоиш и ако може нещо да се третира проблемът, вместо да се притесняваш кой за какво щял да те помисли.


Права си! Просто имам опит с лекари и с небрежното им отношение. Аз така и така планувам скоро ново рино, мислех направо на място да кажа какъв ми е проблема. Истината е, че барнеш ли нещо... оправия нама...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #512  
Стар 5th December 2012, 17:20
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението


Права си! Просто имам опит с лекари и с небрежното им отношение. Аз така и така планувам скоро ново рино, мислех направо на място да кажа какъв ми е проблема. Истината е, че барнеш ли нещо... оправия нама...
Аз мисля, че съм ти виждала снимки на носа, ако не се бъркам. Не ми изглежда зле, но ти си знаеш най-добре. Моят не смея повече да го дялкам, въпреки че не съм съвсем доволна, защото няма да понеса още веднъж да мина през всичкото очакване, надежди и страхове. Пък и сега ми се набиват в очите други неща, които искам да оправя. Ако носът ми стане по-хубав, вероятно ще пренасоча комплексите си към тях. Даже се чудя дали да ходя за консултацията на 6-те месеца. То май трябваше преди 2 месеца да започна да звъня за час.
Успех с операцията и стискам палци и всичко останало да е наред.
Отговори с цитат
  #513  
Стар 5th December 2012, 19:45
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Ти кукумицинка при кой се оперира , от какво не си доволна ?
Отговори с цитат
  #514  
Стар 5th December 2012, 20:45
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

При Джамбазов се оперирах. Не съм доволна, че отляво ми се появи една издатинка, калциране явно, лека гърбичка и ноздрите не са точно водоравни. Ще го преживея де, няма да ходя да се оперирам пак, защото и без това никой от познатите ми не забелязва, че съм се оперирала. Ама пусто око ненаситно, страх ме е, че ако отида на ремонт, ще почна да искам и други неща - по-тесни ноздри и т.н. и може и по-зле да стана, а в момента все пак реално погледнато поне аз си мисля, че ми е по-добре от първоначалното положение.
Отговори с цитат
  #515  
Стар 5th December 2012, 20:55
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Може ли снимки на преди и след?
Отговори с цитат
  #516  
Стар 5th December 2012, 21:25
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Може, но съм се снимала сама. Тези снимки от болницата не съм си ги взела.
http://kukumicinka.snimka.bg/tuning/rinoplastika.695898.28130725[/url]
Много ми е бавен нетът в момента и някой друг път ще кача повече.
Отговори с цитат
  #517  
Стар 6th January 2013, 20:11
Hermiosa Hermiosa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 45
По подразбиране

Хей.Пак съм тук,върнах се.Операцията ми мина много добре,беше на 18 октомври..но порази някакви причини не можах да вляза в форума.Вече съм тук,ако имате някакви въпроси нещо,питайте.
Отговори с цитат
  #518  
Стар 7th January 2013, 09:22
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Снимки ще покажеш ли?
Отговори с цитат
  #519  
Стар 7th January 2013, 16:05
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кукумицинка Виж мнението
При Джамбазов се оперирах. Не съм доволна, че отляво ми се появи една издатинка, калциране явно, лека гърбичка и ноздрите не са точно водоравни. Ще го преживея де, няма да ходя да се оперирам пак, защото и без това никой от познатите ми не забелязва, че съм се оперирала. Ама пусто око ненаситно, страх ме е, че ако отида на ремонт, ще почна да искам и други неща - по-тесни ноздри и т.н. и може и по-зле да стана, а в момента все пак реално погледнато поне аз си мисля, че ми е по-добре от първоначалното положение.
Не се пипай тогава повече, може пък с времето да се понаместят нещата . Към 2-та година носа леко се отпуска
Отговори с цитат
  #520  
Стар 7th January 2013, 17:51
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

В какъв смисъл леко се отпуска? Висва ли?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:08.