IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #521  
Стар 7th January 2013, 21:11
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Hermiosa Виж мнението
Хей.Пак съм тук,върнах се.Операцията ми мина много добре,беше на 18 октомври..но порази някакви причини не можах да вляза в форума.Вече съм тук,ако имате някакви въпроси нещо,питайте.
О, браво, искам снимки И аз съм си заплюла Юрий Анастасов за консултация най-малкото, пък може и за корекция на ушите.
Отговори с цитат
  #522  
Стар 7th January 2013, 21:15
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
Не се пипай тогава повече, може пък с времето да се понаместят нещата . Към 2-та година носа леко се отпуска
Аз не съм чак толкова суетна. Доволна съм, че дишането ми е супер. Не съм боледувала от настинка/грип след операцията. (Дано да не се самоурочасам). Носът ми сравнително нормално изглежда, въпреки че не е перфектен. Предполагам, че все по-свой ще си го чувствам занапред.
Отговори с цитат
  #523  
Стар 11th January 2013, 16:07
bee_di bee_di не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 32
По подразбиране

Абе момичета искам да попитам вашите половинки как реагират на решението да си направите ринопластика??? Моят приятел направо ми се скара и ми каза, че няма да ме подкрепи и да ме кара до Пловдив и всякакви си там дейности свързани с това ми решение....
Отговори с цитат
  #524  
Стар 12th January 2013, 00:46
wonders wonders не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 61
По подразбиране

А моят мъж ми се смя няколко години ,но после разбра ,че съм непоколебима и се примири.
И ето вече съм с нов нос ,няма да си ходя все с комплекси !
Отговори с цитат
  #525  
Стар 12th January 2013, 10:29
wonders wonders не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bee_di Виж мнението
Абе момичета искам да попитам вашите половинки как реагират на решението да си направите ринопластика??? Моят приятел направо ми се скара и ми каза, че няма да ме подкрепи и да ме кара до Пловдив и всякакви си там дейности свързани с това ми решение....
Недей да губиш години, като мен!
Отговори с цитат
  #526  
Стар 12th January 2013, 11:27
bee_di bee_di не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 32
По подразбиране

Ами аз уж много много не се вслушвам във мнението на хората, в това число и на близките ми...като си наумя нещо и това е. Притесни ме изказването, че ако ме обезобразят едва ли не няма да ми прости за дето съм се оперирала
Отговори с цитат
  #527  
Стар 12th January 2013, 11:35
bee_di bee_di не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 32
По подразбиране

И да ви попитам така информативно дали може една ринопластика да се размине само с пилене на костта? Аз май и на това бих се задоволила, тъй като си мисля че малък чип нос няма да ми отива, пробвах и на фотошопа и не е зле да ви кажа
Отговори с цитат
  #528  
Стар 12th January 2013, 15:59
wonders wonders не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Трябва да направиш консултация със специалист , но не мисля че е проблем да премахнеш само гърбицата.
Отговори с цитат
  #529  
Стар 29th January 2013, 19:23
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Оххх, моят нос днес е доста подут..да не кажа двоен...дали да не му сложа лонгетата да се посъбере малко?
Отговори с цитат
  #530  
Стар 27th February 2013, 15:01
Nose Nose не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 74
По подразбиране

Здравейте на всички,стари и нови ... Вероятно някои ще се сетят за мен,регистрирах се наново,тъй като не мога да вляза със стария си профил white_snake... Имам една НЕуспешна операция на носа при великия Емил Георгиев. И тъй като животът тогава ме завъртя( 07/08г) и не ми остана време да ходя да си "отремонтирам" поразиите на въпросния,сега реших ,че му е дошло времето за това.

От известно време чета форумчето наново,и видях,че доста са се подлъгали да легнат под ножа при Е.Г
Аз сега съм в чуденка,къде да отида. Разбирам,че Джамбазов е може би най-актуалният в момента,само че никак не ме устройва това дълго чакане до операцията,близо година.В момента съм в майчинство,а то скоро ще свърши.После започна ли работа,няма да ми дадат да отсъствам... и така.

Някой чувал ли е нещо за проф.Йовчев,дали прави успешни ринопластики?Преди време,чрез общи познати се срещнахме и той набързо ме погледна и каза,че съм за присаждане на кост... само че не знам,нищо не съм чувала за него и дали да се доверя?...
Извинявайте,че така нахлувам.От форумчето си спомням И-ани, Сиби,Рийзън ...и други ще ми изплуват в съзнанието,сигурно
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:44.