IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1041  
Стар 23rd June 2013, 16:39
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Благодаря ви момичета вие сте ми утехата тук Много ви обичам дори без да ви познавам лично
Отговори с цитат
  #1042  
Стар 23rd June 2013, 16:40
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Момичета ,дайте ми съвет сега на 12 ,като отида в Истамбул да си запиша ли час за консултация при Диобер ?
Рими, там стоят съвсем различно нещата - няма да чуеш един хирург да критикува работата на друг! Не вярвам Дилбер да си го позволи, дори няма да опита да те привлече като клиент спред мен. Но със сигурност ще те приеме! Ако искаш поговорете, но аз лично съм напълно убедена, че Авшар ще си пилне калцирането! Не е кой знае какво, не влизай в драмата! За тях е нищо! И аз съм за пилване - калцирането се случва на всеки!
Имаш лс!

Цитирай:
но пък стоките за дома и дрехите са на половина от цените при нас, а разнообразието е огромно. Върнахме се с багаж, сякаш се пренасяме в нов дом та още мия, пера и подреждам.
Аз си донесох чак омекотител за пране! Купих си яйцеварка! И 3 килограма слънчоглед, че го обожавам техния!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1043  
Стар 23rd June 2013, 16:52
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Нели, то и тук докторите не критикуват работата на колегите си.
Въпроса е тя самата да разбере за себе си как стоят нещата. Мисля, че Дилбер няма как откровено да не изкаже мнението си кое може и кое не може.
Не и пречи да си запази час, пък дай боже въобще да не се стига до ходене при Дилбер, а още на прегледа нейния доктор да успокои ситуацията, в което аз силно вярвам.
Истанбул не като тук, все пак е чужда страна, мисълта ми е, че така и така ще организира пътуване до там, може да го съчетае с получаване на още едно компетентно мнение, което ако се наложи може и да откаже, нали така!? Часа може да отмени и по телефона, ако нейния доктор поеме нещата при сърце, в което аз не се съмнявам.
Отговори с цитат
  #1044  
Стар 23rd June 2013, 17:28
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Тити, права си! Сигурна съм, че Дилбер няма да я върне. Със сигуност ще е много по-спокойна след 12.07!
Рими, ще имаш перфектния нос, който заслужаваш! Повярвай ми!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1045  
Стар 23rd June 2013, 18:39
ai6erasimova ai6erasimova не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 175
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Много ми харесва в анфас! Беше ми най-голяма болка анфаса! Само лекичко пилване на вкостяването над върха, една извивчица би ми заспала!
Но дори сега е чудесен!
Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Айше можеш ли да ми кажеш какво е мнението ти за Авшар като доктор
I toy e dobir sisto spored men dok dilber moyto vperetlenie e tova i vsi4ki pasientki pove4e go haresvat kato spesiyalist i ina4e e strahoten 4ovek
Отговори с цитат
  #1046  
Стар 23rd June 2013, 18:45
ai6erasimova ai6erasimova не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 175
По подразбиране

Moje da pisite i na bilgarski ima koy da gi prevede izvinete mnogo li4nite ne gi vidyah
Отговори с цитат
  #1047  
Стар 23rd June 2013, 18:47
ai6erasimova ai6erasimova не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 175
По подразбиране

Kajete namen as ste va zapisa koga iskate da idvate i as ste vi pomogna s koto moga moje i zaedno da otidem pri nego
Отговори с цитат
  #1048  
Стар 23rd June 2013, 19:40
geri 89 geri 89 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ai6erasimova Виж мнението
Moje da pisite i na bilgarski ima koy da gi prevede izvinete mnogo li4nite ne gi vidyah
Писах ви на ли4но.
Отговори с цитат
  #1049  
Стар 23rd June 2013, 20:27
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Айше ще има подаръци и за теб, доста си ценна за тази тема, с теб имаме директна връзка поне за д-р Дилбер. Доктора се справя много добре с женските нослета, щеше ми се да видя негови пациенти мъже и се чудя ако му пиша на имейла, тука го имаше мисля в темата дали, ще ми покаже такива снимки, като гарантирам, че никога няма да ги разпространя в интернет, но моята гаранция едва ли ще е достатъчна. Просто ми се щеше да видя негови пациенти мъже. Жените по принцип са по придирчиви, но и аз съм не се задоволявам с малки резултати !

На rimi мога да и кажа, въобще да не мисли за пари, че ще и се налага да плаща, ако ще и прави доктора още една операция, за това мога да се хвана на бас със всеки и ти дори не трябва да споменаваш нищо за пари, не го забравяй това, че видяхме какво стана с преводача, чак мен ме яд. Той няма да остави така носът ти, ако може да се поправи ще го направи, това е повече от сигурно !
Отговори с цитат
  #1050  
Стар 23rd June 2013, 21:53
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Хора, ето обещаните снимки - днес ми е осми ден от операцията. Ще видите, че се вижда къде и е шева на носа, както и имам 4 неразнесени синини - две под очите и две на челюстта, но вече са зелено - жълти и с фон дьо тен няма да се виждат. Носа ми все още е частично запушен и сумя, надявам се да е от секретите, които отделям от време на време.

https://www.dropbox.com/s/rcnsi2vplp...%2036%2035.jpg

https://www.dropbox.com/s/g8x1tlppog...%2036%2042.jpg

https://www.dropbox.com/s/cex5xh47x0...%2036%2052.jpg

https://www.dropbox.com/s/5tj8574dat...%2037%2001.jpg
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:25.