IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th November 2011, 03:58
Аватара на walking in new york
walking in new york walking in new york не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 164
По подразбиране как да направя успешно весело приключение с какичка....малко помощ..

Не знам дали темата е за тук обаче...........запознах се с една мацка тя е по голяма от мен с някъде 8-9г тва не е от голямо значение.........живеем близо един до друг делят ни някъде 50-60км не е проблем принципно защото и 2мата имаме коли , все още не сме се виждали на живо и нямам телефона............ опитах да и взема тела ама нещо не успявам...... пишем си рядко с нея щото работи и беше заета напоследък но се надявам да се увеличи комуникацията с нея,тя ми каза че целите в живота и се припокриват на 100% с нейните......... напоследък ми праща мечки прегрътки в скайп и днес даже ме нарече слънце!??!? също така ми каза че не искала да си разменяме за сега телефоните ;( да позабавим с размяната на телефоните тва ми казва.......... според мене лично мацката много ми се кефи не знам как да и взема тела нито как да успея да я накарам на среща да сме заедно или на вечеря тя е трудна признавам си.....много е красива иииии много искам да го правим с нея и да имаме някаква връзка или да сме гаджета или просто секс макар че нз дали ще стане само последното тя си търси уж сериозна връзка както и аз.. даите някакви идейки как да приеме да излезе с мене тя не ми е отказала просто не казва нищо може би трябва да измисля нещо много интересно че да я заинтригувам знам ли...........
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th November 2011, 04:19
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Споко, нещата щезаварвят надобре, ще те уредим.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th November 2011, 05:14
Аватара на walking in new york
walking in new york walking in new york не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 164
По подразбиране

Как кога и т.н. моля пишете по-подробно... с някакви съветчета ако може........... не мацката е свободна и не искам някои да ме изпревари и да ми я отнеме в никакъв случаи за това трябва да действам бързо
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th November 2011, 05:35
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Може би трябва да качиш една снимка на каката, да я видим, да я преценим, да ти кажем какъв план на действие да си изготвиш.

Ако е тази


или тази
, разликата е огромна, макар че външно каките си мясат. Но имай предвид, че едната може да е просто тъпа, а другата да е мнооого тъпа. Ти си този, който трябва да мисли бързо при такива ситоациЙ.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th November 2011, 15:51
Аватара на walking in new york
walking in new york walking in new york не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 164
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от meet you tonight Виж мнението
Може би трябва да качиш една снимка на каката, да я видим, да я преценим, да ти кажем какъв план на действие да си изготвиш.

Ако е тази


или тази
, разликата е огромна, макар че външно каките си мясат. Но имай предвид, че едната може да е просто тъпа, а другата да е мнооого тъпа. Ти си този, който трябва да мисли бързо при такива ситоациЙ.
Изобщо не е кифла нито е куха лейка каквито простотии си дала.И моля малко по сериозно по темата.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th November 2011, 16:01
Аватара на Siberia
Siberia Siberia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 80
По подразбиране

И двамата които сте писали сте адски неграмотни и елементарни и ви предлагам да се вземете двамата . А специално автора бих посъветвала да не занимава зрели , работещи жени със ограничената си особа , защото най-много да я откаже от мъжете . Или си измисляш историйки в свободното си време или си чак толкова зле , че никоя не ти се върза ... май и двете .
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26th November 2011, 16:03
Аватара на walking in new york
walking in new york walking in new york не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 164
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Siberia Виж мнението
И двамата които сте писали сте адски неграмотни и елементарни и ви предлагам да се вземете двамата . А специално автора бих посъветвала да не занимава зрели , работещи жени със ограничената си особа , защото най-много да я откаже от мъжете . Или си измисляш историйки в свободното си време или си чак толкова зле , че никоя не ти се върза ... май и двете .
Заклевам се че съм мега добре и че не си измислям история и че мацката е жестока ама снимки не мога да ви дам че не съм я питал ,вижте идват празници коледа нова година защо не ми помогнете и аз да съм щастлив както целия форум тук е?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th November 2011, 16:10
Аватара на Siberia
Siberia Siberia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 80
По подразбиране

Ами жената не иска да бърза , кое му е лошото . По-голяма и опитна е и сигурно се е парила с предишни мъже . Ако си много настоятелен ще я изплашиш и пак ще си седиш на чикии. Или може би усеща детинското ти поведение и те проверява все още . И щом не си зле , защо всеки път като се запознаеш с някоя искаш отчаяно съвети от нас ?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26th November 2011, 16:20
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Аз искам да благодаря на Сайбиъриъ, че ме открехна. За пръв път получавам признание за неграмотност и елементарност без дори да съм карала курсовете за усвояването на подобни категории. На това му се вика да постигна нещо без нито един напън!
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 26th November 2011, 16:25
Аватара на Siberia
Siberia Siberia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 80
По подразбиране

Хаха ... за нищо .
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: какданаправяуспешновеселоприключениекакичкамалкопомощ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:50.