IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 23rd June 2009, 15:21
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Вие кво сега? Чакате на гюме гафовете на мъжете и дай да ги коментираме после. Я Сладиланката дето направи темата и е толкова любопитна да ни запознае с някой нейн гаф.

Според мен гаф е да направиш/да ти направят нещо, което не е приятно на партньора и резултатът да остане 0:0. Трудно се преизграват подобни "мачове". Всеки остава със стаено недоволство от партньора си.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #12  
Стар 23rd June 2009, 15:25
Аватара на Целувчица
Целувчица Целувчица не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: в мечтите ти
Мнения: 12 059
По подразбиране

Добре ето един гаф от мен!
-Айде да изгасим телевизора! /аз/
-Остави го нека работи!
Целува ме човека а аз си седя като умряла и слушам телевизора.Даваха по Планета познайте думата-уред в кухнята и завършва на -ка.Така 10тина минути.
По едно време:
-Какво става?Не ти ли е хубаво?
и аз:
-Дъска или печка
Горкия човек не знаеше за какво става на въпрос
__________________
Добрите момичета правят вечерята, а лошите питат какво ще има за закуска
Отговори с цитат
  #13  
Стар 23rd June 2009, 15:29
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мауз
Според мен гаф е да направиш/да ти направят нещо, което не е приятно на партньора и резултатът да остане 0:0. Трудно се преизграват подобни "мачове". Всеки остава със стаено недоволство от партньора си.
Гафът не е задължително да е някакъв срамен провал. Може да е и нещо весело - като например да ти се разпадне леглото, да ти се метне раздивялата домашна котка на дупето или да объркаш лубриканта с някой гел от сорта на финалгон...

Предполагам за такива, весели гафове се пита в тази тема.

И разбира се класиката - да бъдете хванати в крачка от някой (макар за това да имаше отделна тема)
Отговори с цитат
  #14  
Стар 23rd June 2009, 15:32
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Сладиланке, разказът ти ме подсети за вица:


Момчето, към лежащото неподвижно момиче:
- Е айде мръдни малко де.
- Защо, преча ли ти?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 23rd June 2009, 15:34
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

С първото ми гадже сме в нас и яко секс в моята стая.. Майка ми се връща от работа винаги 5 и никога и секунда по-рано.. ОБАЧЕ... точно този ден, таман се бяхме емнали и се чува опит да се отключи вратата.. а ние имаме една ключалка като вътрешно резе, за нея няма никой ключ и само отрвътре се заключва. Та майка ръчка, видя, че е заключена тази ключалка и започва да звъни.. през това време аз веднагически набутвам гаджето заедно с всичките му дрехи в банята, намятам един халат, ама рошава такава.. ужас.. отварям вратата.. Майка ме поглежда и аз с полу-отворени очи се прозявам и казвам, ааа, бях заспала, отдавна ли звъниш? При което майка се връзва и нищо не казва, обичайните неща и по едно време като влиза навътре пита:"А, тези кецове на кого са?" И аз такава, веднага казвам:"На Миро, дойде да се преоблече за тенис и си ги забрави" (а тенис-кортовете може да се каже, че са напът покрай нас) и майка най-нормално си реагира, отиде в кухнята и започна нещо да си прави, през това време Миро готов облечен излиза от банята и бос (хихих) излиза пред входната врата и звъни на звънеца.. аз се ослушвам, майка се провиква "Кой звънна?", аз му отварям и й казвам:"Миро е, идва да си вземе кецовете...."
Отговори с цитат
  #16  
Стар 23rd June 2009, 15:34
Аватара на Целувчица
Целувчица Целувчица не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: в мечтите ти
Мнения: 12 059
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Гафът не е задължително да е някакъв срамен провал. Може да е и нещо весело - като например да ти се разпадне леглото, да ти се метне раздивялата домашна котка на дупето или да объркаш лубриканта с някой гел от сорта на финалгон...

Предполагам за такива, весели гафове се пита в тази тема.

И разбира се класиката - да бъдете хванати в крачка от някой (макар за това да имаше отделна тема)
Точно!
__________________
Добрите момичета правят вечерята, а лошите питат какво ще има за закуска
Отговори с цитат
  #17  
Стар 23rd June 2009, 15:38
Аватара на pamporo
pamporo pamporo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 58
По подразбиране

не правя гафове !!!
__________________
http://www.tehta.com/pate.gif
Отговори с цитат
  #18  
Стар 23rd June 2009, 16:55
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Гафа не беше в нейния пръст, а в смущението, което изпитах и заради което след това нищо не можа да се получи.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 23rd June 2009, 18:11
Аватара на Stefi B
Stefi B Stefi B не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 883
По подразбиране

Reason,ти си много чувствителен и май си доста романтичен.Не знам,така си мисля.Рядкост сте вече.
__________________
"Ако имаш добра жена - ще живееш щастливо, ако е лоша - ще станеш философ"/Сократ/
Отговори с цитат
  #20  
Стар 23rd June 2009, 22:18
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
С първото ми гадже сме в нас и яко секс в моята стая.. Майка ми се връща от работа винаги 5 и никога и секунда по-рано.. ОБАЧЕ... точно този ден, таман се бяхме емнали и се чува опит да се отключи вратата.. а ние имаме една ключалка като вътрешно резе, за нея няма никой ключ и само отрвътре се заключва. Та майка ръчка, видя, че е заключена тази ключалка и започва да звъни.. през това време аз веднагически набутвам гаджето заедно с всичките му дрехи в банята, намятам един халат, ама рошава такава.. ужас.. отварям вратата.. Майка ме поглежда и аз с полу-отворени очи се прозявам и казвам, ааа, бях заспала, отдавна ли звъниш? При което майка се връзва и нищо не казва, обичайните неща и по едно време като влиза навътре пита:"А, тези кецове на кого са?" И аз такава, веднага казвам:"На Миро, дойде да се преоблече за тенис и си ги забрави" (а тенис-кортовете може да се каже, че са напът покрай нас) и майка най-нормално си реагира, отиде в кухнята и започна нещо да си прави, през това време Миро готов облечен излиза от банята и бос (хихих) излиза пред входната врата и звъни на звънеца.. аз се ослушвам, майка се провиква "Кой звънна?", аз му отварям и й казвам:"Миро е, идва да си вземе кецовете...."
страхотна историйка
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гафповременасекс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:21.