IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 23rd June 2009, 22:19
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

миналата седмица се бахме награбили нещо на стола пред компа и така се изтресохме по гръб и двамата, а тола се счупи и сега сме без стол
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 23rd June 2009, 22:21
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
миналата седмица се бахме награбили нещо на стола пред компа и така се изтресохме по гръб и двамата, а тола се счупи и сега сме без стол
баси награбването ще да е било,мила то е от новите ти предобивки,вече тежите поевече
Отговори с цитат
  #23  
Стар 24th June 2009, 11:07
milena_sweet milena_sweet не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез ICQ до milena_sweet
По подразбиране

Майка ми ме хвана веднъж как правя свирки в една много готина позичка-на коленца пред пича и полу гола над кръста.Само каза "Извините" и излезе...После малко ме беше срам ама...тя е либерална и няма проблеми.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 24th June 2009, 11:32
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena_sweet
Майка ми ме хвана веднъж как правя свирки в една много готина позичка-на коленца пред пича и полу гола над кръста.Само каза "Извините" и излезе...После малко ме беше срам ама...тя е либерална и няма проблеми.
ще ме умориш бе момиче
Ако беше мойта майка,което никога няма да стане,едва ли щеше да се извини,камо ли да излезе после от стаята,трябва да си мнoгoоо освободена,че да го направи,пак после дето ще ме убие,а аз ще потъна в дън земя е друг въпрос
Отговори с цитат
  #25  
Стар 24th June 2009, 12:08
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena_sweet
Майка ми ме хвана веднъж как правя свирки в една много готина позичка-на коленца пред пича и полу гола над кръста.Само каза "Извините" и излезе...После малко ме беше срам ама...тя е либерална и няма проблеми.
много либерална..........няма що.......
Отговори с цитат
  #26  
Стар 24th June 2009, 12:17
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jolifille
камо ли да излезе после от стаята,трябва да си мнoгoоо освободена,че да го направи
май обратното - ако не излезе от стаята трябва да е много освободена..
оХ кви са тея изцепки и как въобще ги допускате? И как не ви е срам да ги напишете? майкоо мила ...
Отговори с цитат
  #27  
Стар 24th June 2009, 12:45
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

еМ ДжИ аз изцепки нямам,в къщата на родителите си секс не съм правила,няма и да правя,по простата причина,че имам уважение към родителите си,а те са много старомдни,и нелиберални(както в случея на Милена),на 22г сам и смятам да се внимавам какво правя,когато знам,че родителите са ми в къщи или ги очаквам скоро да пристигнат,.......така че моля те не говори в множествено число,....всеки носи глава на раменете си и преценява сам за себе си

За пореден път в по-горния ми пост не се изразих не както трябва,сори,ще се опитам да бъда по-точна в думите си,май имам проблемче с майчения ми език
Отговори с цитат
  #28  
Стар 24th June 2009, 16:14
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jolifille
Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
миналата седмица се бахме награбили нещо на стола пред компа и така се изтресохме по гръб и двамата, а тола се счупи и сега сме без стол
баси награбването ще да е било,мила то е от новите ти предобивки,вече тежите поевече
сигурно няма от каво друго да е
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 30th June 2009, 21:46
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simone
Цитирай:
по едно време усещам как пръста й навлиза в една забранена за мен дупка, за кояо бях забравил да й спомена.
Пусто женско любопитство
бе не е само женско

Ем,забавна история поне сте успяли да излезете "сухи от водата"

аз (пое за сега) май нямам
ама се сещам на една позната-отишла при приятеля си на гости,купила там фанта и кола и незнам си още какво да си пийнат
и както си пийнали и оставили отворените бутилки на раклата и се награбили
по средата на цялото награбване момичето си блъска главата в раклата,фантата пада и започва да се излива отгоре й (а тя е по гръб) и започва да се дави
то..не е много смешно ама само като си го представя и...
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #30  
Стар 30th June 2009, 22:40
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Аз имам един гаф и не ме е срам да си го призная, щото сега като се сещам ми става смешно, но тогава изобщо не ми беше така...
Тогава бях любовник на една мадама.Бяхме в офиса й и след нормалните и за мен задължителни прелюдия се кльопнахме на 69.Лижа си аз най-старателно и по едно време усещам как пръста й навлиза в една забранена за мен дупка, за кояо бях забравил да й спомена.Толкова засрамен се почувствах и толкова се притесних, че колкото и да се стараеше след това жената, какво ли не направи, за да ме втвърди отново, но не успя.
Та от тогава не правя 69!
Сетих се аз от кога не правя 69.......... Позата вече е ясна..... и изведнъж усещаш толкова тежка миризма, че почти забравяш да дишаш, очите ти се назълзават......... в недоумение си вдигаш главата.... няколко секунди не можеш да отреагираш....... и накрая успяваш да попиташ " Луд ли си по дяволите?!?!?!?! Защо го направи?!?!?!" А отговорът е " Ми..... ми..... реших, че няма да забележиш". От тогава тая поза е табу
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гафповременасекс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:13.