IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd July 2009, 13:23
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране Какво обичат мъжете по време на секс

Цитирай:
Първоначално написано от Бобето
Има ли тема в която всички мъже да си кажат какво най-много им доставя удоволствие жената да прави, докато правят секс.
Къде да пипа, къде да целува, как да го подлуди.
Някъде бях чела, че мъжете обожават жената да ги стиска за дупето докато прониква....
И аз да отгворя - поне що се отнася до моя опит, който не е кой знае какъв и от това на мен какво ми харесва мога да кажа, че не е от кой знае какво голямо значение точно какво "трябва" да правите.Просто участвайте в секса, не стойте като някви кукли, бъдете инициаторки и Вие в избора на пози, не оставяйте само мъжа да води и да е активен.Другото, което си е вече строго индивидуално - не му бъркайте в дупето!Поне на мен ми е супер гейско това.И дълбокото поемане колкото и да е отричано, поради психологията си, смея да твърдя, че психологията тук няма никаква роля.Ако го можете, ще направите малко по-щастлив един мъж, защото усещането е наистина много приятно!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd July 2009, 13:30
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

айде, момчета, чакаме ви !
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd July 2009, 13:43
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Охаааа, мъжка тема

Всичко дето каза Рийзън е Ок. Важното е жената да е напълно равноправна страна и да следва ритъма.

Обичам всичко, което на тънката граница на болката, без да я преминава драстично - драскането с нокти, хапането, (опъването на топките е също много готино в определени пози).

На мен пък ми харесват леките интервенции с пръсти, но това трябва да е уточнено предварително. Иначе има риск да секнете партньора си ужасно!

Смукането на пръстите, зърната на гърдите, ухото.....все неща, които допълват картината. Важно правило според мен е нещата да са с такава сила направени, че да не доминират върху усещанията от акта.

Мъжкия задник е стегнат по време на акта, така че, удоволствието според мен от неговото стискане си остава за жената.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd July 2009, 13:51
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

От вчера имам нова мечта...докато правя секс да си пиша със Сладито щом може да възбужда по скайпа....ще ми е двоен кеф
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd July 2009, 13:54
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Мерси , че пусна темата Рийзън....наистина отдавна ми е интересно да чуя мъжки мнения относно хубав и незабравим секс!
Споделяйте всичко , което ви дойде на ум.....какво ,кога ви харесва при различните пози, при различните прониквания и при различните видове любовна игра!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd July 2009, 13:55
Аватара на Darini
Darini Darini не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: на гости съм на 3-тата планета
Мнения: 2 401
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от evelinho
От вчера имам нова мечта...докато правя секс да си пиша със Сладито щом може да възбужда по скайпа....ще ми е двоен кеф
Извратеняк!!!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23rd July 2009, 14:13
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Ох, за любовната игра...мани, мани че ми е любимата част, дори ...понякога се улисвам.Случи ми се веднъж от любовна игра така да се улисам, че тя да свърши три пъти и накрая дори и не ме погледна...тоест преебах се...
Любими пози:
-задна прашка (всякакъв вариант), обажавам женския задник и много ме кефи от време на време да го пошляпвам...
-жената е по гръб с вдигнати събрани крака, леко присвити в коленете и изместени от мен леко на една страна, като по тоя начин пак е открита една добра зона от дупето за шамарене...
-аз по гръб, жената от горе - щото й давам воля на фантазията, да ме изненадва с каквото й дойде на акъла
Обожавам връзванията, на ръце, очи (не моите), игра с различни предмети, от зеленчуци до цветя, от секс играчки до пръсти...Всичко подръчно е добре дошло, полудявам като усещам как бедрата Ви треперят от неконтролируемо удоволствие, когато си действам с езика, тежкия ви дъх, стенанията...
Ей такива съвсем човешки неща.Важното е да е разнообразно.Добре е да сте добри сценаристи и двамата в секса и да си сменяте режисьорския стол от време на време.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 23rd July 2009, 14:17
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

нека другите кажат за мен
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #9  
Стар 23rd July 2009, 14:26
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Ама сигурен ли си, че искаш да кажа
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd July 2009, 15:03
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

е нали сложих емотикон ООПС , така като ме питаш по няколко пъти и почвам да се колебая
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквообичатмъжетеповременасекс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:04.