IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th August 2007, 14:41
Errika Errika не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 92
Изпратете съобщение чрез ICQ до Errika
По подразбиране Д-р Ангел Енчев,"Медлайн клиник"-Пловдив

Пускам тази тема,защото не намерих друга за тази клиника и се чудих къде да пиша.Ходих в неделя на консултация и ми назначиха дата за операция-25.08.,другата събота.Операцията е за повдигане на бюста,оформяне на аеролите и поставяне на импланти.В клиниката работят с френски импланти-SEBBIN.Докторът ми предложи 200cc,но според мен това ще е прекалено малко и си поисках поне 300,макар че се чудя дали да не сложа и малко повече.Той ми каза,че като отида за операцията ще го решим категорично.Притеснява ме това,че белезите са повече,а аз толкова много исках да ги избегна.Има един белег около ареолата и друг вертикален от аеролата надолу към сгъвката на гърдата.Има ли някой друг с такава операция?
Бях се навила и за липосукция на бедра,но д-р Енчев ми отказа и ме посъветва,като съм започнала да свалям килограми,да си продължа и след като сваля още ,тогава евентуално би ми направил липосукция.Но сега каза,че няма да има ефекта,който очаквам,иначе би могъл да го направи и да ми вземе парите.Консултирах се също и за лифтинг на ръце и бедра.Показа ми снимки и белезите бяха почти незабележими.Но това за по-нататък.
Операцията ще ми струва 3 300 Евро.
Моля ви,ако някой друг се е оперирал и има отзиви за тази клиника ,нека да пише впечатленията си!

Още от сега ме хвана шубето и ме стисна за гърлото,ще разчитам и аз,като дойде време на палцестискането ви
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th August 2007, 15:29
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Много те моля, Errika- попитай го и за този гастрален балон с въздух! Така четох в техния сайт, че балона бил пълен с въздух- това никъде другаде не съм го срещала! навсякъде е с незнам-каква си течност, оцветена в синьо.

За липосукцията хубаво ти е казал, а за белезите все ще избледнеят - питай го за всичко, което може да се направи по въпроса (препоръчваха някакво хапче при трудно зарастване на белези, дали няма да помогне. а в 3-ти брой на сп.П.П. пише за експериментално лекарство, което щяло да лекува белезите след хирургични операции или наранявания).
За палците можеш да разчиташ на нас
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th August 2007, 15:38
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Палци и аз мога да стискам здраво , макар с друго да не мога да помогна много като инфо, защото нищо не знам за тази клиника, нито за тази марка импланти. Подмускулно ли ще са и разрезът къде ще е?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14th August 2007, 16:06
Errika Errika не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 92
Изпратете съобщение чрез ICQ до Errika
По подразбиране

Ще попитам за балона.
Забравих да кажа,че поставянето ще е надмускулно,а и аз така ги исках.Разрезите са около ареолата и надолу към сгъвката на гърдата вертикален.Каза ми,че няма начин без този вертикален разрез,защото иначе няма как да се обере добре птозата и да се регулират ареолите.Ако се реже само около ареолите,най-вероятно ще се получат набирания в мястото на шева,а и ефекта няма да е същия.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 15th August 2007, 07:18
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Правилно ти е отговорил. И аз ще стискам палци, дано да ти направят финни белези, защото съм фиждала чудесни и много груби. Кажи повече за този лифтинг на ръце и бедра?
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th August 2007, 07:20
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Chujdata
Кажи повече за този лифтинг на ръце и бедра?
да, я обясни по-подробно, къде са разрезите, колко са големи, колко струва...
успех на операцията. чакаме те после да се похвалиш
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th August 2007, 08:31
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Ами и аз да се присъединя към стискането на палци Успех!
__________________
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 16th August 2007, 14:02
Errika Errika не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 92
Изпратете съобщение чрез ICQ до Errika
По подразбиране

И аз много се надявам белезите да станат финни.По принцип правя много незабележими,но знае ли човек.Ето такива белези остават,и на снимките се вижда,че при някои жени не се забелязват , а при други са пигментирали и забележими.
http://www.locateadoc.com/gallery.cf...ProcedureID/87
Относно лифтинга,не ми обясни с подробности,защото каза,че за сега ми е рано и аз не питах много.Показа ми снимки,на които се виждат разрезите.Бимби,с теб сме говорили и преди за това.Белезите за ръцете остават от вътрешната страна,от мишница до лакът.А за краката,белега може да е само в ингвиналната гънка или пак от вътрешната страна на бедрото,от чатала до коляното,в зависимост от нуждата от лифтинг.Бях говорила преди с Н.Георгиев за същия лифтинг,но той каза,че не прави такъв,защото остават ужасно отвратителни белези.Сега ,като се консултирах с д-р Енчев,той се изказа,че не прави такива операции този,които не може да ги прави,а белези оставали,но не били отвратителни,а финни,като стрия,защото се правел естетичен шев.Аз лично ще поизчакам с тази процедура,от два месеца ходя всеки ден на фитнес по два часа и много се надявам само от спорта да се стегна и да не се наложи лифтинг.Ето и малко снимки на лифт на ръце
http://www.locateadoc.com/gallery.cf...ProcedureID/95
и на бедра
http://www.locateadoc.com/gallery.cf...rocedureID/114

Така,като гледам,май няма друг,който да се е оперирал в тази клиника.Аз ли ще повлека крак?

А тук има линк,на който може да се провери кой е идеалния размер кубици за всеки.
http://www.breastdoctors.com/demo/index.php
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16th August 2007, 17:24
Danielka Danielka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 177
По подразбиране

Ей, това за проверката на сс е много хубаво, ама с тия единици...нищо не разбирам.
Някой знае ли как се измерва теглото например, иначе за инча ми е ясно 1 инч = 2.5 см


Всъщност нищо не разбирам
Еrrica, помагай ако знаеш как става измерването
__________________
Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 17th August 2007, 13:19
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MariaVassileva
Много те моля, Errika- попитай го и за този гастрален балон с въздух! Така четох в техния сайт, че балона бил пълен с въздух- това никъде другаде не съм го срещала! навсякъде е с незнам-каква си течност, оцветена в синьо.

За липосукцията хубаво ти е казал, а за белезите все ще избледнеят - питай го за всичко, което може да се направи по въпроса (препоръчваха някакво хапче при трудно зарастване на белези, дали няма да помогне. а в 3-ти брой на сп.П.П. пише за експериментално лекарство, което щяло да лекува белезите след хирургични операции или наранявания).
За палците можеш да разчиташ на нас
http://www.eva.bg/content/view/1024/66/lang,bg/
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АнгелЕнчевquotМедлайнклиникquotПловдив
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:41.