IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #201  
Стар 1st December 2009, 12:39
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аз силно се вълнувам от промените в гърдите Даже тази нощ сънувах кошмар на тази тема
Моят термин е 4-ти май, но се надявам да не изчака до тогава - мине ли Великден, започвам усилени разходки, чистене и други бабини диветини за ускоряване на раждането
Отговори с цитат
  #202  
Стар 1st December 2009, 12:50
Аватара на rade
rade rade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 186
По подразбиране

aniK препоръчвам ти чай от малинови листа, макар че аз едва ли съм пример за неговото действие. Но аз го пих последните дни по препоръка на акушерката.
Обаче после прочетох че е хубаво един месец преди това да се пие.
Помагал доста и за по безболезнено раждане.
Можеш да потърсиш информация.
Аз съжалявам че не го знаех по рано щото две седмици пренасяне направо полудявах. Но съм била така и трите пъти
__________________
Да вземеш решение да имаш дете е много важна стъпка.Това е да избереш сърцето ти да се разхожда извън тялото ти завинаги.
Отговори с цитат
  #203  
Стар 1st December 2009, 12:52
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rade
aniK препоръчвам ти чай от малинови листа, макар че аз едва ли съм пример за неговото действие. Но аз го пих последните дни по препоръка на акушерката.
От мен препоръката е за усилена консумация на ананас - ананасът предизвиква контракции - така пък мен ми препоръчваше док. когато влязох в 9 месец
Отговори с цитат
  #204  
Стар 1st December 2009, 12:54
Аватара на rade
rade rade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 186
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от rade
aniK препоръчвам ти чай от малинови листа, макар че аз едва ли съм пример за неговото действие. Но аз го пих последните дни по препоръка на акушерката.
От мен препоръката е за усилена консумация на ананас - ананасът предизвиква контракции - така пък мен ми препоръчваше док. когато влязох в 9 месец
точно така и това също помага, чела съм
аз изкачвах като луда стълби , само това правех последните дни но...
секса и той помагал ама при мен не донесе резултат
__________________
Да вземеш решение да имаш дете е много важна стъпка.Това е да избереш сърцето ти да се разхожда извън тялото ти завинаги.
Отговори с цитат
  #205  
Стар 1st December 2009, 12:57
Аватара на rade
rade rade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 186
По подразбиране

Сега се сетих нещо друго
aniK недей да мислиш от сега за това да не предизвикваме съдбата
просто като инфо да си го знаеш но сега е по важно ти и бебчето да се развивате пък като му дойде времето и това ще го мислим
__________________
Да вземеш решение да имаш дете е много важна стъпка.Това е да избереш сърцето ти да се разхожда извън тялото ти завинаги.
Отговори с цитат
  #206  
Стар 1st December 2009, 13:02
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rade
Сега се сетих нещо друго
aniK недей да мислиш от сега за това да не предизвикваме съдбата
просто като инфо да си го знаеш но сега е по важно ти и бебчето да се развивате пък като му дойде времето и това ще го мислим
Разбира се...има случаи като се е зарекло да не стане ни с ананаси, ни с малини, ни със секс ...и нъц....така че... да върви всичко добре с бебо, пък той/тя като е готов/а - ще си покаже муцунката
Отговори с цитат
  #207  
Стар 1st December 2009, 17:26
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rade
Сега се сетих нещо друго
aniK недей да мислиш от сега за това да не предизвикваме съдбата
Да, да, и аз все така се сепвам. Иначе и за чай от босилек знам, а имам цяла торба в къщи за кашлица на малкия. Трябва да си чакам, да добутам до края После ще е въпрос на дни
Отговори с цитат
  #208  
Стар 6th December 2009, 15:32
Аватара на Кари Брадшоу
Кари Брадшоу Кари Брадшоу не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Sofia
Мнения: 208
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liuskata8305
термина ми е на 16май,но тъй като съм планирано секцио,точната дата не я знам за момента.
Ще си бременеем заедно .Дано скоро отмине гаденето
И аз се пресъединявам към вас термина ми е 28 май и аз съм секцио, така че ако всичко върви по план ще е към 20 май 2010)))) а забравих да кажа, че това ми е трета бременност, имам две момичета и сега отново очаквам момиче
Отговори с цитат
  #209  
Стар 6th December 2009, 15:36
Аватара на Кари Брадшоу
Кари Брадшоу Кари Брадшоу не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Sofia
Мнения: 208
По подразбиране

Исках да кажа, че за контракци и чуствителна майка пийте мног много вода, в повечето случаи това се получава от обезводняване , тогава хормоните се концентрират и корема се стяга..с предишните си бременности бях с постоянни контракци и постоянно на магнезии(без никъв резултата), но този път съм решила да пробвам с водата

Искам да попитам, тек имали майки с увеличен бюст и раждали след това, как им се отрази бременоста и раждането и кърменето може би на силиконовия бюст
Отговори с цитат
  #210  
Стар 6th December 2009, 16:09
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Хей, Кари, добре дошла в майския отбор Три момиченца - супер женски отбор
Аз знам това за водата, а и от личен опит го установих. По принцип доста се наливам, но и за Бракстън-Хикс контракциите помага

Аз и liuskata сме със силикон. Доколкото си спомням, ти също Аз засега имам леко наедряване, малко болки и сърбежи, но още е търпимо. Не се разделям със спортния сутиен.

rade е раждала с надмускулни и сега вече е с ПОД май... Не знам какви точно са, но аватарът е убиец
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималибременнибъдещимами
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:01.