IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 3rd February 2011, 22:16
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Аз се върнах на 9 ти ден , но работата мибеше на бюро.Много зависи какво работиш и какво ще ти е натоварването.На 3 или 4 ти ден ми се наложи да карам кола и се справих добре..
И аз така...само без шофирането....
Отговори с цитат
  #12  
Стар 4th February 2011, 10:46
Аватара на jovanna93114
jovanna93114 jovanna93114 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Графството
Мнения: 458
По подразбиране

Аз пък се разлезих и си стоях доста дълго време вкъщи ....28-29 дни
__________________
Ще лумне пак пламък изгаснал,
над сянката-лъч засиял,
строшеният меч ще зарасне,
сваленият пак ще е крал.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 4th February 2011, 11:56
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elica.rumenova
явно е индивидуално това, зависи от мускулатура, тъкан, начин на поставяне, праг на болка, време на възстановяване.... не може да се каже общо...
Да ти кажа честно май зависи и от това колко си глезена
Имам приятелка ,която 1 месец лежа от болка а е с надмускулни...
Аз просто нямах избор ,не можех да отсъствам от работа повече ,нямаше кой да ме развозва насам ,натам и се наложи всичко сама да си правя ,включително и домакинската работа.Боля ло ме е , но не си позволих да се залежавам.На втория ден от операцията ми се наложи да седя на зъболекарски стол 6 часа ,без да ставам
Относно гръдните мускули -доктора каза чедоста се е борил с мен ,защото имам стегната гръдна мускулатура..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 4th February 2011, 14:49
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

[quote="Thomi"]
Цитирай:
Първоначално написано от elica.rumenova
Да ти кажа честно май зависи и от това колко си глезена
Имам приятелка ,която 1 месец лежа от болка а е с надмускулни...

Първата ми операция беше с надмускулни импланти и болката и дискомфорта бяха несравнимо по-големи в сравнение с подмускулното поставяне миналата година, независимо от разпространеното мнение, че подмускулното боляло повече!!! При мен беше точно обратното. Да не говорим за чувството за тежест, което при подмускулното изчезна още първата или втората седмица, за разлика от надмускулните импланти, които ме прегърбваха до последно. Така че глезотията няма отношение към болката и дискомфорта.



И след двете си операции се върнах след 3 седмици на работа, работата ми е на бюро . Не можех да вдигам папките, внимавах да не се ударя в някой шкаф, и много странно - дори и телефонната слушалка като се опитах да я задържа между главата и рамото, без участието на ръката, и мускулът ми се съкрати и подскочи така, че слушалката ми падна! Това и други подобни движения с напрягане на мускулите на гърдите и ръцете и досега са ми неприятни и ги избягвам, 9 месеца след подмускулното поставяне. Не съм лигла, просто нещата след една операция няма как да са същите като преди нея! Но търпи бабо за хубост .
__________________
Който има желание - намира начин, който няма желание - намира оправдание.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 4th February 2011, 15:22
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Glesanka
Не съм лигла, просто нещата след една операция няма как да са същите като преди нея! Но търпи бабо за хубост .
нали идеята е да не се усеща нищо по различно от това преди и след операцията...не знам защо при теб така се е получило...
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 4th February 2011, 16:05
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Glesanka



И след двете си операции се върнах след 3 седмици на работа, работата ми е на бюро . Не можех да вдигам папките, внимавах да не се ударя в някой шкаф, и много странно - дори и телефонната слушалка като се опитах да я задържа между главата и рамото, без участието на ръката, и мускулът ми се съкрати и подскочи така, че слушалката ми падна! Това и други подобни движения с напрягане на мускулите на гърдите и ръцете и досега са ми неприятни и ги избягвам, 9 месеца след подмускулното поставяне. Не съм лигла, просто нещата след една операция няма как да са същите като преди нея! Но търпи бабо за хубост .
Глезанка, докато си щадиш мускулите да не ги напрягаш няма да се оправят нещата. Трябва да ги ползваш тези мускули за да ги подържаш в кондиция и най-накрая импланти-мускули да се нагодят.
В началото и аз правех така с идеята, че ще ми е по-добре, но уви. Мускула се отпуска и след това дори при малко натоварване имаш чувството, че всичко е много по-тежко.
След толкова месеци не би трябало да им стане нещо на импланитите при напрягане на мускулите, така че недей да си ограничаваш движенията.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 7th February 2011, 16:53
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nike_13
Глезанка, докато си щадиш мускулите да не ги напрягаш няма да се оправят нещата. Трябва да ги ползваш тези мускули за да ги подържаш в кондиция и най-накрая импланти-мускули да се нагодят.
В началото и аз правех така с идеята, че ще ми е по-добре, но уви. Мускула се отпуска и след това дори при малко натоварване имаш чувството, че всичко е много по-тежко.
След толкова месеци не би трябало да им стане нещо на импланитите при напрягане на мускулите, така че недей да си ограничаваш движенията.
Вероятно си права, но аз съм много препатила с неуспешни операции и отдалече се пазя да не си навлека някоя неприятност и да не си повредя гърдите, защото после няма да си го простя ! Като например спя САМО по гръб, задължително със спортния сутиен, къпя се със сутиен, когато правя някакви упражнения, засега само за краката, слагам по 2 сутиена, да не говорим, че грубото пипане при sex е табу . Имам чувството, че моите цици са най-паянтовата конструкция в цялата вселена и затова така много ги щадя. Може и да не е правилно, но като знам какви мъки са ми коствали и колко пари на вятъра хвърлих, и колко още ми предстои да се мъча и плащам, та се плаша дори от сянката си .
__________________
Който има желание - намира начин, който няма желание - намира оправдание.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 7th February 2011, 19:41
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

[quote="Glesanka"]
Цитирай:
Първоначално написано от Nike_13
Вероятно си права, но аз съм много препатила с неуспешни операции и отдалече се пазя да не си навлека някоя неприятност и да не си повредя гърдите, защото после няма да си го простя ! Като например спя САМО по гръб, задължително със спортния сутиен, къпя се със сутиен, когато правя някакви упражнения, засега само за краката, слагам по 2 сутиена, да не говорим, че грубото пипане при sex е табу . Имам чувството, че моите цици са най-паянтовата конструкция в цялата вселена и затова така много ги щадя. Може и да не е правилно, но като знам какви мъки са ми коствали и колко пари на вятъра хвърлих, и колко още ми предстои да се мъча и плащам, та се плаша дори от сянката си .
Милата,и аз много се параноясвам ,ама ти ме водиш И мен ме е много страх от всичко свързано с циците ,но постепенно пчвам да се отпускам,от миналата седмица си нося сама лаптопа,което си е напредък за мен
Отговори с цитат
  #19  
Стар 9th February 2011, 15:32
Аватара на fani_83s
fani_83s fani_83s не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София, България
Мнения: 349
По подразбиране

Аз съм подмускулно, в четвъртък ме оперираха, в събота ме изписаха, в понеделник бях на работа. Работата ми е свързана и със седене в офиса и със срещи с клиенти
Отговори с цитат
  #20  
Стар 14th February 2011, 11:48
Аватара на bilian4o
bilian4o bilian4o не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 439
По подразбиране

На 3 ден си дърпах куфара сама,карах кола ,а на 5 вече бях на работа.Не ми е тежка работата,но има доста движения.Нямах никакви болки никъде,единствено нощите бяха тезки не мога да спя по гръб.Общо взето безсънието ме тормозеше повече.
И аз четох и разпитвах доста за болката след операзията,но при всички е доста различно.Изпитвала съм много по голяма болка и дискомфорт от това което беше след поставянето на имплантите.
__________________
не страдам от принцесизъм
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Връщаненаработаследоперацията
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:56.