IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1631  
Стар 16th April 2012, 15:45
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

не е от това.д-рите го правят.защо???нещо се губи или заради тъканите?
Отговори с цитат
  #1632  
Стар 16th April 2012, 15:55
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cheryta Виж мнението
здравейте! имам дата вече, но чуденката е дали 375, или 400 на МЕНТОР, кръгли, висок профил. Кои от вас са с тях? По- меки ли са от ПИП? Сега съм с 335 на ПИП ултра вис и са мн твърди и високо. Разликата м/у 375 и 400 като параметри е нищожна, но ми се иска и да са по-естествени. А и при 400 си мисля, че отново болката ще е ужасна. При мен ще има и сваляне с по 1 см. Това какво значи, джоба ще се разширява надоло ли? И тази анестезия, при подмяна по-краткотрайна ли е упойката? Толкова се наплаших вече! Първият път незнаех какво ме очаква и не ме беше толкова страх. Извинявайте, че ви досаждам с глупости, но ще се радвам ако споделите.
Аз съм с Ментор 400сс, кръгли, но средно висок профил. Не съм пипала ПИП-ки никога обаче и не мога да ти кажа, дали са по-меки или по-твърди.
И моите са твърди и високо /но пък съм на 3 месеца и все още имам малка надежда, че ще "слязат" поне с една идея по-надолу/... предполагам височината зависи не толкова от импланта, колкото от това къде са поставени. Пак казвам предполагам, нека по-вещите в тази област да се изкажат по този въпрос.
За болката... според мен каквато е при 375, такава ще е и при 400. На мен в клиниката ми вливаха Трамадол + Лидол и не ме болеше изобщо. У дома минах с 3 аулина само. И мен много ме беше страх от болката, за това преди операцията минах през личната лекарка и се запасих с Трамадол. За щастие, изобщо не ми потрябва, но за твое успокоение можеш да направиш същото и ти.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #1633  
Стар 16th April 2012, 16:46
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cheryta Виж мнението
здравейте! имам дата вече, но чуденката е дали 375, или 400 на МЕНТОР, кръгли, висок профил. Кои от вас са с тях? По- меки ли са от ПИП? Сега съм с 335 на ПИП ултра вис и са мн твърди и високо. Разликата м/у 375 и 400 като параметри е нищожна, но ми се иска и да са по-естествени. А и при 400 си мисля, че отново болката ще е ужасна. При мен ще има и сваляне с по 1 см. Това какво значи, джоба ще се разширява надоло ли? И тази анестезия, при подмяна по-краткотрайна ли е упойката? Толкова се наплаших вече! Първият път незнаех какво ме очаква и не ме беше толкова страх. Извинявайте, че ви досаждам с глупости, но ще се радвам ако споделите.
избери 400, разликата е минимална и даже съм сигурна, че няма и да се забележи, но избери 400.
Отговори с цитат
  #1634  
Стар 16th April 2012, 16:54
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
как по-големите ,хора вие луди ли сте?на мен на моменти пак ми големеят и откачам
Ели, и на мен от време на време ми се виждат големи (друг път хич) - смятам да кача снимки, да видите, но ... повечето с времето им малеят. Пък и 375 или 400 - няма да има почти никаква разлика.
Отговори с цитат
  #1635  
Стар 16th April 2012, 17:00
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

твоите са малки инче.нали 280? пак тормозия мъжа си,за размера.Кога ще мине това??? при реоперираните кога се оформя всичко?
Отговори с цитат
  #1636  
Стар 16th April 2012, 19:17
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Това как го постигат според вас http://videoplastic.ru/gallery/?id=246 или това http://videoplastic.ru/gallery/?id=382 ... при такава птоза?
Отговори с цитат
  #1637  
Стар 16th April 2012, 20:43
Аватара на cheryta
cheryta cheryta не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 180
По подразбиране

Датата ми е 26.04 при Н.Г. от размера и сега не се оплаквам. Докарвам 70 С,Д . Лошото е ,че явно мускула ги държи твърди и ги е вдигнал. За 3 г. Изощо не се се променили, омекнали или смъкнали. Страхувам си повече от упойката, от болката също, защото първият път беше ужасна. 1 месец неможех да ставам сама. Сега муск е по разтегнат и не се страхувам чак толкова от болката, а и с 1 см ще ги смъкне, което ще облекчи мускула. Страхувам се от анестезията при смяна същата ли е, или е за по-кратко?
Отговори с цитат
  #1638  
Стар 17th April 2012, 01:32
Аватара на Ballerina
Ballerina Ballerina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 83
По подразбиране

А защо толкова те е страх от упойката, миналият път ти е било лошо ли? Би трябвало реоперацията да трае по-малко време, но си е индивидуално..

Последно редактирано от Ballerina : 17th April 2012 на 01:34
Отговори с цитат
  #1639  
Стар 17th April 2012, 07:26
Аватара на cheryta
cheryta cheryta не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 180
По подразбиране

не, не ми е било лошо. Буйствала съм и лентата съм си я била преметнала отдоло на гърдите, а като се прибрах видях, че са ми били и някаква инжекция в дупето. имах коричка от игла. Така и не попитах. Но напоследък толкова се говори за усложнения, страх ме е да не се случи нещо.
Отговори с цитат
  #1640  
Стар 17th April 2012, 09:12
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Ей ме и мен след софрите тия дни.
Вече съм без конци, белезите ми изглеждат сравнително малки, да видим как ще са след като паднат коричките. Доста ми омекнаха СиСите, намирам голяма разлика с първите дни. Не са ме боляли изобщо, мога да спя настрани без проблем, усещам си ги все едно цял живот са били такива.
И все още си ми малеят, въпреки, че и мъжО, и майка ми, и сестрите, и док казват, че не съм У ред.

Черита, аз бих избрала 400. Разликата е минимална, но после ако ти малеят, поне няма да те е яд, че си избрала по-малките. (аз направих точно така ).

Лидия, много е индивидуално това с размерите. На всеки стоят различно еднаквите кубици, мисля, че всички тук сме наясно с това. И аз си представях 375сс (които м/у другото са с по-голяма проекция от твоите и на ЛилитУ - 13/12.1/5.2), да стоят по-пищно, но уви, явно грандоманията ме тресе здраво.

Последно редактирано от Бижу : 17th April 2012 на 09:38
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:07.