IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 2nd February 2013, 16:36
Аватара на makPaC
makPaC makPaC не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 1
По подразбиране Домашни Тренировки и Ефект..

Здравейте всички фитнес маняци.. Сравнително нов сам тук но сам ползвал този сайт за доста информация и тъй като сам останал с добро впечатление реших да пусна една тема и аз.(Вижте знам че има такива теми но аз искам да пусна своя собствена и да ми споделите опит на моите характеристики на тялото) Така аз сам момче на 17г. висок сам 170см и тежа 70кг(не-знам как и кога станах толкова,макарче пак сам си кокал ;д;д) тренирам в домашни условия от 5-месеца но в последствие разбрах че програмата ми е била меко казано боклук, разполагам с два дъмбела по 9-кг и една малка гиричка 5кг( мога да си купя и лост за набиране или успоредка зависи кое е по-добро, вие как мислите ?) Искам да ви попитам за упражнения и за подредба на програмата в смисъл колко дена в седмицата да тренирам , колко мускулни групи на тренировка и подредба на упражненията( знам че сам нагъл но като разбрах че с тая програма само съм си хабил 1.30-2.00 часа на тренировка направо ми идваше да заплача.) И най важното да ми кажете дали има ефект и горе долу какъв би бил той..!! пп:ако имам правописни грешки съжалявам клавиятурата ми е доста захабена... Благодаря И моля не ме хейтвайте много поставете се на мое място...всичко ми е объркано на тема тренировки..
Отговори с цитат
 

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДомашниТренировкиЕфект
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:26.