IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd June 2010, 12:29
тялото.бг тялото.бг не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 2
По подразбиране РИНОПЛАСТИКА ВЪВ ВАРНА

ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ. ТОКУ ЩО СЕ РЕГИСТРИРАХ И СЕ НАДЯВАМ НАИСТИНА ДА ПОЛУЧА МАЛКО ПОМОЩ ОТ ВАС. ПРЕДИ ДА ПИША СЕ ПОРОВИХ ДОСТА ИЗ ФОРУМИТЕ, НО ТАКА И НЕ НАМЕРИХ ПО-КОНКРЕТНА ИНФОРМАЦИЯ ЗА РИНОПЛАСТИКАТА ВЪВ ВАРНА И ПО-ТОЧНО-КОЯ КЛИНИКА И КОЙ ДОКТОР СТОИ НА ЧЕЛНО МЯСТО.
МНОГО МЕ Е СТРАХ И ОТ МНОГО ВРЕМЕ ОБМИСЛЯМ ТОВА РЕШЕНИЕ, НО МИСЛЯ ЧЕ ВЕЧЕ СЪМ ГОТОВА!
ПРОБЛЕМЪТ МИ Е, ЧЕ ЖИВЕЯ В ЧУЖБИНА И НЯМАМ НЕОБХОДИМОТО ВРЕМЕ ДА ХОДЯ И ДА ПРОУЧВАМ. ЗА ТОВА И ПРИБЯГНАХ КЪМ ВАШИЯ СЪВЕТ
БИ ЛИ НЯКОЙ МИ ПРЕПОРЪЧАЛ КЛИНИКА И ПО-СПЕЦИЯЛНО ДОКТОР, ОТ КОГОТО Е ОСТАНАЛ ДОВОЛЕН? А СЪЩО ТАКА МЕ ИНТЕРЕСУВА КОЛКО ВРРЕМЕ ОТНЕМА ЦЯЛАТА ПРОЦЕДУРА ОТ ПЪРВОНАЧАЛНАТА СРЕЩА ДО САМАТА ОПЕРАЦИЯ. НЯМА ДА РАЗПОЛАГАМ С МНОГО ВРЕМЕ ТОВА ЛЯТО И СЕ НАДЯВАХ ДА МОГА ДА СЕ СРЕЩНА СЪС СПЕЦИАЛИСТ В НАЧАЛОТО НА ОКТОМВРИ И ДА ПРИКЛЮЧА С ОПЕРАЦИЯТА ДО 3-4 ДНИ, ЗА ДА ИМАМ ВРЕМЕ ЗА ПОСЛЕДВАЩИТЕ ПРЕГЛЕДИ. СМЯТАМ ДА ПЪТУВАМ ОБРАТНО КЪМ КРАЯ НА ОКТОМВРИ. МИСЛИТЕ ЛИ, ЧЕ ВСИЧКО ТОВА Е ВЪЗМОЖНО?
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd June 2010, 13:12
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Изключи си capslock-a и започвай да четеш да не мислиш, че тук сме на щат, да отговаряме на едни и същи въпроси
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd June 2010, 13:27
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Оставам с впечатление, че нищо, ама нищо не си прочела по въпроса... Има писано достатъчно, от темите можеш да проучиш и да избереш при кого да отидеш на консултация. Лекар никой няма да ти препоръча, защото това, че аз съм доволна от някой, не значи че и ти ще остнеш доволна от него. Това е въпрос на личен избор.
Времето от консултацията до операцията зависи от това колко е натоварен графика на лекаря. А след операцията ще се наложи да ходиш на контролни прегледи, два доколкото си спомням, мисля че две или три седмици след операцията ще можеш да се прибереш в чужбина.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24th June 2010, 00:18
тялото.бг тялото.бг не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 2
По подразбиране

благодаря, че се потрудихте да ми отговорите........
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25th August 2010, 02:08
crazygirllp crazygirllp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 108
По подразбиране

Др. Заякова "Камий" във Варна
Само не разбирам, защо държиш да е във конкретен град, не е ли по- важно кой ще те оперира, а не къд? Знам,че искаш да ти е наблизо, не се ограничавай заради километрите.Ти все пак си в чужбина и идваш в бг какво са няколко километра повече.
Пожелавам ти успех! Моля те сподели ни после какво се случва при теб,кого си избрала...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25th August 2010, 08:49
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Във Варна и д-р Янков не е за пренебрегване, даже май е доста по-добър избор специално за ринопластика. Но съм напълно съгласна - по-добре човек да попътува повечко за операцията си, но после да ходи с хубав нос...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th August 2010, 09:02
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Във Варна и д-р Янков не е за пренебрегване, даже май е доста по-добър избор специално за ринопластика.
И аз така съм чувала , а и видях с очите си резултата на едно момиче-преди и след операцията. Бяхме заедно на консултация-аз за , а тя за нос (голям и гърбав)....След моята мамопластика , на един от контролните прегледи , пак се засякох с въпросната девойка и останах впечатлена от резултата
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #8  
Стар 25th August 2010, 10:03
Galina-kaka G Galina-kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: Varna
Мнения: 239
По подразбиране ...

Чувала съм добри отзиви за д-р Недев. Освен, че е пластичен хирург, е специалист и в специалността УНГ.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 25th August 2010, 10:42
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

И преди сме писали по темата , ама няма кой да чете
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #10  
Стар 1st September 2010, 14:05
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Интересувам се от актуалната цена на ринопластиката при д-р Янков, може ли да ми помогне някой ?

Благодаря
__________________
Който има желание - намира начин, който няма желание - намира оправдание.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РИНОПЛАСТИКАВЪВВАРНА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:09.