IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #991  
Стар 25th May 2008, 12:52
iveta_17 iveta_17 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 13
По подразбиране

мерси много доста съм объркана незнам на кой доктор да се доверя
Отговори с цитат
  #992  
Стар 25th May 2008, 12:58
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от iveta_17
мерси много доста съм объркана незнам на кой доктор да се доверя
Ако прочетеш по-голямата част от този раздел това ще ти е от голяма помощ.Иначе за избора той си е лично твой и никой няма да ти ;препоръча: даден доктор-защото всички имат и успехи и неуспехи.Според мен трябва да отидеш на поне няколко консултации при различни доктори-и повярвай ми то сърцето ще ти подскаже кой е за теб.
Отговори с цитат
  #993  
Стар 25th May 2008, 14:19
iveta_17 iveta_17 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 13
По подразбиране

Мерси това е най точното което мога данаправя
Отговори с цитат
  #994  
Стар 25th May 2008, 14:31
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Момичета, все пак темата е за пострадали от пластични операции, има куп други теми за въпроси.
Отговори с цитат
  #995  
Стар 25th May 2008, 21:59
senorita senorita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Sofia
Мнения: 21
По подразбиране

всичко си е въпрос на късмет, при когото и да отидеш, може да има куп успешни операций и да не стане и обратното, гледай снимки и виж стила на хирурга. Успех
Отговори с цитат
  #996  
Стар 26th May 2008, 07:56
iveta_17 iveta_17 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 13
По подразбиране

Мерси.а някой може ли да ми кажа имплантите и операцията заедно ли варвят или за операцията се плашта отделно?
Отговори с цитат
  #997  
Стар 26th May 2008, 13:21
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от iveta_17
Мерси.а някой може ли да ми кажа имплантите и операцията заедно ли варвят или за операцията се плашта отделно?
Мила ,ако влезеш във форум Мамопластика ще можеш сама да си отговориш на всички въпроси...Там има всечко което те интересува .Успех
Отговори с цитат
  #998  
Стар 27th May 2008, 15:40
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

iveta_17, тук наистина не е мястото за тези въпроси (има толкова други теми за мамопластика) но ще ти кажа, че за капковидни импланти Vertex съм чувала само лошо- именно че в 80% от случаите се получава Капсулна контрактура, вероятно защото тези импланти са много по-твърди от останлите. И изобщо, ако си слагаш имплантите под мускула по-добре да са кръгли.
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #999  
Стар 27th May 2008, 16:06
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от joliy
за капковидни импланти Vertex съм чувала само лошо- именно че в 80% от случаите се получава Капсулна контрактура, вероятно защото тези импланти са много по-твърди от останлите.
Е, не можеш да бъдеш чак толкова категорична ... Интересно мнение ... а кой и при какви обстоятелства ти е казал това?
Капсулната контрактура е удебеляване на естествената капсула, която се образува около имплантите, и на практика не е болестен процес. Най-честата причина за това не е твърдостта на имплантите, а кръвоизлив или възпаление около тях, вкл. и от мастопатични възли.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #1000  
Стар 27th May 2008, 19:10
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diastemma
Цитирай:
Първоначално написано от joliy
за капковидни импланти Vertex съм чувала само лошо- именно че в 80% от случаите се получава Капсулна контрактура, вероятно защото тези импланти са много по-твърди от останлите.
Е, не можеш да бъдеш чак толкова категорична ... Интересно мнение ... а кой и при какви обстоятелства ти е казал това?
Капсулната контрактура е удебеляване на естествената капсула, която се образува около имплантите, и на практика не е болестен процес. Най-честата причина за това не е твърдостта на имплантите, а кръвоизлив или възпаление около тях, вкл. и от мастопатични възли.
И аз съм на това мнение изчитайки темите из форума, а и обясненията на док за причините.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:06.