IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #911  
Стар 15th April 2008, 08:05
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

И аз ще кажа нещо...но хубаво за "халюцинациите"...
Като ми сложиха абоката и ми доближиха маската до лицето и помолиха да дишам усетих само здравото стискане на ръката ми от лекаря, който каза: спокойно всичко е наред и обещавам да се събудиш и аз отново да съм тук и да те държа за ръка, а като излезнеш от операционната ще видиш мъжа си, нали така искаш? Кимнах с глава и заспах, но с доверие!!!! Събудих се и ги видях и двамата-лекаря и съпруга си... Но преди това като в сън ми беше преместването ми от операционната, на количката и после на леглото в стаята... не можеш да говоря и да се движа, но усещах допира до тялото ми... Но не изпитах страх или погнуса за разлика от горкото момиче... Но съм сигурна, че това което разказва тя не е сън или халюцинация... Никоя от нас не желае да е нещастна или да се чувства жертва просто ей така....
Момичето пише смислено и разумно и затова бих помолила всички други дами в сайта, който не вярват на историята и..... Подминете я...не я четете...не изказвайте съмнения, защото това не и помага, а дори напротив... Според мен ако няма какво хубав да кажете на човек, то по-добре нищо не му казвайте.... Тук сме , за да се подкрепяме и съчувастваме, а не да заставаме една срещу друга....
Стана дълго изказване, за което се извинявам.... Но ... това е моето мнение!!!
Отговори с цитат
  #912  
Стар 15th April 2008, 08:49
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ro_ni_ka
И аз ще кажа нещо...но хубаво за "халюцинациите"...
Като ми сложиха абоката и ми доближиха маската до лицето и помолиха да дишам усетих само здравото стискане на ръката ми от лекаря, който каза: спокойно всичко е наред и обещавам да се събудиш и аз отново да съм тук и да те държа за ръка, а като излезнеш от операционната ще видиш мъжа си, нали така искаш? Кимнах с глава и заспах, но с доверие!!!! Събудих се и ги видях и двамата-лекаря и съпруга си... Но преди това като в сън ми беше преместването ми от операционната, на количката и после на леглото в стаята... не можеш да говоря и да се движа, но усещах допира до тялото ми... Но не изпитах страх или погнуса за разлика от горкото момиче... Но съм сигурна, че това което разказва тя не е сън или халюцинация... Никоя от нас не желае да е нещастна или да се чувства жертва просто ей така....
Момичето пише смислено и разумно и затова бих помолила всички други дами в сайта, който не вярват на историята и..... Подминете я...не я четете...не изказвайте съмнения, защото това не и помага, а дори напротив... Според мен ако няма какво хубав да кажете на човек, то по-добре нищо не му казвайте.... Тук сме , за да се подкрепяме и съчувастваме, а не да заставаме една срещу друга....
Стана дълго изказване, за което се извинявам.... Но ... това е моето мнение!!!
Съгласна съм с теб Поника на 100%си права, а на това момиче пожелавам бързо избледняване на гадния спомен и заздравяване на душевните рани!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #913  
Стар 15th April 2008, 08:59
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

[quote="MareChiiaaro"]


С теб докторът явно е видял голям зор и какъвто и да той, няма начин да не се е уплашил, измъчил и притеснил в твоя случай. Съмнявам се, че точно тогава му е било до секс, а и на операционната маса една пациентка едва ли е, как да кажа... на върха на сексапила си.

В разказа ти има подробности, които биха звучали иначе при една реална ситуация. Да речем, не взимаш под внимание, че пациентът е ПОКРИТ по време на операцията и е открита само частта, която се оперира. Това противоречи на спонтанността на действията в преживяването ти. Не споменаваш и нищо за отгръщане на чаршафи, нощници, смъкване на пижами (усещала си допир), същевременно явно си гола, както подсказват действията и думите на д-ра и коментарите на присъстващите. Няма начин обаче да си била непокрита по време на операцията.

Има и други детайли, но не искам да задълбавам в анализи, накратко има основания случката да се нарече малковероятна и като се добави и фактът, че пропофолът може да даде еротични халюцинации... сигурно е по-добре да спреш да се терзаеш с тази история.

Това, че не са допуснали мъжа ти също не бива да те стряска - не е редно по време на операция да присъстват външни хора, които не се
знае как ще реагират на гледките.

Според мен, съмненията ти имат естествени обяснения и не бива да се тормозиш повече.


Извинявай но ти със какъв акъл се опитваш да ни разубедиш и какво целиш със тези твои редове. Направо ставаш смешен или смешна.
Какво означава завита-ами той може да те отвие когато пожелае.
И какво означава не е редно да присъстват външни хора,човек във 21 век живеем и вече всичко е позволено.Със пари става всичко във една болница.Моя приятелка присъства на операция на друга .
ПРЕСТАНИ ДА ПИШЕШ ГЛУПОСТИ И ДА ПЪЛНИШ ГЛАВИТЕ НИ СЪС НЯКЯКВИ ИЗМИСЛЕНИ СИ ТВОЙ ИСТОРИИ.
И странно ти от къде знаеш кой как оперира и реагира на едно голо женско тяло
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #914  
Стар 15th April 2008, 12:35
Dayamanti Dayamanti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: v edno golqmo mujko surce
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до Dayamanti
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MareChiiaaro
Цитирай:
Първоначално написано от Dayamanti
ОК... ако можеш да ми кажеш как да докажа пред себе си, че това се е случило или не, ще ти бъда благодарна.... за мен това се случи защото бях там , чух го ,видях го и го усетих.... няма при кой да отида за да го попитам дали е било истина , защото хората които присъстваха неминуемо ще отрекат....

Свидетелите ще отрекат, разбира се, но когато хората лъжат, има начини да бъдат хванати, затова никой не прави такива неща пред свидетели. А и по време на операцията могат да влязат вътрешни хора, примерно шефа Евстатиев, който е строг и хич не си поплюва. Рисковете за хирурга от една такава постъпка са оргомни.

С теб докторът явно е видял голям зор и какъвто и да той, няма начин да не се е уплашил, измъчил и притеснил в твоя случай. Съмнявам се, че точно тогава му е било до секс, а и на операционната маса една пациентка едва ли е, как да кажа... на върха на сексапила си.

В разказа ти има подробности, които биха звучали иначе при една реална ситуация. Да речем, не взимаш под внимание, че пациентът е ПОКРИТ по време на операцията и е открита само частта, която се оперира. Това противоречи на спонтанността на действията в преживяването ти. Не споменаваш и нищо за отгръщане на чаршафи, нощници, смъкване на пижами (усещала си допир), същевременно явно си гола, както подсказват действията и думите на д-ра и коментарите на присъстващите. Няма начин обаче да си била непокрита по време на операцията.

Има и други детайли, но не искам да задълбавам в анализи, накратко има основания случката да се нарече малковероятна и като се добави и фактът, че пропофолът може да даде еротични халюцинации... сигурно е по-добре да спреш да се терзаеш с тази история.

Това, че не са допуснали мъжа ти също не бива да те стряска - не е редно по време на операция да присъстват външни хора, които не се
знае как ще реагират на гледките.

Според мен, съмненията ти имат естествени обяснения и не бива да се тормозиш повече.

Усмивки
Мила тук изобщо не говоря за секс... по скоро си мисля че беше гавра заради това че не му пуснах доброволно преди операцията....( такова впечатление имам)...,ь за това не е нужен сексапил. И не не бях завита с нищо... мисля че операцията отдавна беше свършила... когато се събудих бях добре бинтована.... просто са чакали да започна да дишам самостоятелно за да ме изкарат от операционната .Бях с долнището на пижамата което ми бяха дали от болницата... от тези старите на гадни светло кафяви раета... предполагам че дори беше мъжка защото имаше цепка отпред.... и във всеки един момент можеше да си мръдне ръката , ако беше влязъл някой който не трябваше .... не смятах да навлизам в такива подробности.... съжалявам ако съм ви отекчила....
__________________
Ne trudnoto, a lesnoto pogubva, 4ove6koto v 4ove6kata du6a i tq ne bi razkrila svoita hubost, bez 6mirgela na groznire ne6ta!
Отговори с цитат
  #915  
Стар 15th April 2008, 13:57
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MareChiiiaro
......
...стилът ви е очевАдно мъжки и очевИдно медицински компетентен,д-р.Х/или може би д-р.Т,или д-р.Е хахаха/
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #916  
Стар 15th April 2008, 14:08
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

леле хора вие пак се скарахте..ама не деите така..някои като не вярва на историята просто да не я чете Защо си създавате излишни интриги и да хабите излишни нерви?
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #917  
Стар 15th April 2008, 14:39
megs megs не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 59
По подразбиране Re: Пострадали при пластични операции

Значи както и в съседна темичка написах - имат право на безплатна подмяна в рамките на 3 години, за което са ти нужни единствено двете паспортчета на имплантите и епикризата.

На мен не ми дадоха епикриза - само паспортите. Питах секретарката дали ми трябва още нещо за гаранцията, но тя ми каза, че това е всичко.
Отговори с цитат
  #918  
Стар 15th April 2008, 14:57
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Dayamanti, защо не разкажеш тази история на някой журналист, като поискаш да останеш анонимна? Тук някой имаше такъв почерк "жената прощава само когато е отмъстила". Мисля, че само тогава ще успееш да го превъзмогнеш.
Отговори с цитат
  #919  
Стар 15th April 2008, 15:44
Dayamanti Dayamanti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: v edno golqmo mujko surce
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до Dayamanti
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalia1
Dayamanti, защо не разкажеш тази история на някой журналист, като поискаш да останеш анонимна? Тук някой имаше такъв почерк "жената прощава само когато е отмъстила". Мисля, че само тогава ще успееш да го превъзмогнеш.
Мина прекалено много време.... а да простя ?!?! Това е просто невъзможно.... В интерес на истината не мислех , че още практикува... надявах се че вече е извън играта(можеби това беше нещото което ме успокояваше до известна степен) и ако не бях видяла името му тук сигурно щях да продължа само да ви чета...Бях се постарала да забравя дори името му и станах да погледна в книжката( чрез която попаднах на него) да не би да го бъркам с някой друг , но уви ... той е гадината му с гадина...
__________________
Ne trudnoto, a lesnoto pogubva, 4ove6koto v 4ove6kata du6a i tq ne bi razkrila svoita hubost, bez 6mirgela na groznire ne6ta!
Отговори с цитат
  #920  
Стар 15th April 2008, 18:00
MareChiiaaro MareChiiaaro не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 11
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dayamanti

... И не не бях завита с нищо... мисля че операцията отдавна беше свършила... когато се събудих бях добре бинтована.... просто са чакали да започна да дишам самостоятелно за да ме изкарат от операционната .Бях с долнището на пижамата което ми бяха дали от болницата... от тези старите на гадни светло кафяви раета... предполагам че дори беше мъжка защото имаше цепка отпред.... и във всеки един момент можеше да си мръдне ръката , ако беше влязъл някой който не трябваше ...
Спъпа Даяманти, нещата, които говориш вместо да внесат яснота, внасят още по-голямо объркване. Ти си писала, че д-рът първо е прокарал ръка по вътрешната страна на бедрото ти и така е стигнал до... Значи прокарал я е отдолу-нагоре. Това в пижама на голо не може да стане, дори ако е с цепка отпред. През цепката ръката ще бъде направо на... и ако изобщо е възможно така да се гали и малко от вътрешната страна на бедрото това ще става в обратна посока. Операцията и бинтовете са ти били на горната част на тялото, така че не е имало повод да бъде събличана пижамата. За да махне долнището на пижамата на д-ра би му била нужна помощта на друг човек, а в този момент анестезиоложката е била на зор, вероятно и сестрата й е помагала. И най-важно ти не си усетила такова нещо, въпреки че имаш спомени от допир от моменти точно преди случката. Ако имаше такъв момент със сваляне на пижамата щеше да си го запомнила, уплашена, че става нещо нередно.

Христов е мръсник, но между свалките и разказаната случка крачката е голяма. (Свалките му може да са изиграли роля за провокирането на поява на халюцинация обаче, нали си била притеснена в това отношение.) Ти си убедена в преживяването си, но и халюцинациите могат да бъдат много убедителни. Дотук от разказаното нищо не потвърждава, че случката е била реална.

Забелязвам обаче, че не си склонна да обсъдиш друга възможност за станалото или да приемеш доводи, дори очевидни, срещу представата, която имаш, и това не е много добре.

Но май няма повече за обсъждане по този въпрос, важното е човек да се чувства добре в края на краищата, успешен ден на всички.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:38.