IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 20th May 2011, 15:40
metallica_fan metallica_fan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 8
По подразбиране Момичетата в днешно време

здравейте
Момче съм на 16 години (9 клас съм), предпочитам да не си казвам името. Попринцип съм беко пълничък и не удобрявам
тези дето ходят по 5 часа на фитнес и гълтата хапчета за да направят мускули и да ги харесват момичетата.
А в днешно време почти всичките ми съученици са такива. В нашия клас сме 4-5 момчета които сме на моя акъл и сме
си приятели.В нашия клас има едно момиче ,също няма да и казвам името,та тя е много красива. Да, варно е ,че
слага 5 тона грим но съм я виждал и без грим и наистина е красива.та това момиче е от тези за който момчето
няма ли мускули,пари и дебели ланци и гривни един вид е за боклука.Винаги се облича с мега яки и секси дрехи ,
скъпи чанти бижута и така.Тя се държи с нас (момчетата които сме така да се каже от другия тип) все едно не съществуваме .
Сигурно от 8 клас от както сме сезапознали класа сме си говорили с неа 1-2 пъти само.Един вид ние сме по низшестоящи и тя няма работа с нас (поне
аз така си го обяснявам).Повреме на час нонстоп или се гримирва или се лакирва или си изправя косата.Винаги е
с първа мода дрехи и обувки. ОК това е хубаво че обръща внимание на външия си вид , но според мен прекалено.Не ,
че я следа но из училище винаги се разхожда и си говори с точно такива мускулести момчета поне 2-3 години по-големи
а и няколко пъти съм я виждал в двора на училището да се натиска с момчета които по мою преценка са поне 25г.
и над 25.Забравих да спомена ,че доста често в час разказва на приятелката си за -сексуалните се преживавания..
също няколко пъти съм я виждал да се качва в много скъпи коли карани от разни така наречени ""нацепени" момченца
доста по големи от нас.

Та мисълта ми беше такава - дали в бадеще всички момичета ще са такива ? Дано не ,ама надали. Писах в този форум
защото видях че тук сте повече хора на по-голяма вазраст от моята и да ви питам дали според вас е норамлно това?

Благодаря за вниманието )
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th May 2011, 15:41
metallica_fan metallica_fan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 8
По подразбиране

Извинявам се ,че имам правописни грешки,но бях принуден да пиша с фонетиката.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20th May 2011, 15:48
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Спокойно, металика фен, не всички момичета са такива или ще станат такива.Но специално тази мома, която ти описваш, спада мощно към категорията "Куха лейка".Такива момичета или никога не се променят и стават още по-кухи лейки, или след време мааалко им идва акълът.Но по-скоро курвалъкът при всички не може да прокопса и те се осъзнават, продължавайки един нормален живот.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 20th May 2011, 15:51
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз сега ще оспамя темата като кажа, че много се зарадвах като видях младеж в 9-ти клас, който е фен на Металика!!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 20th May 2011, 15:52
metallica_fan metallica_fan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 8
По подразбиране

Да точно това имах предвид "куха лейка" или аз обичам да ги наричам "кифли". Наистина се надявам да се осъзнаят но честно казано .. не ми се вярва.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20th May 2011, 15:52
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Аз по мой опит ше ти кажа, че по онова време също бях от хубавелките, но бях балък и се увличах само по съученици, които четат Фройд, Ницше, Достоевски...
За което сега не съжалявам иззобщо, де.
Огледай се и за други хубавелки, все трябва да има някоя с по-скромен сексапил, но да вижда момчетата в перспектива.
А не да се увлича само по показни и големи батковци.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20th May 2011, 15:54
metallica_fan metallica_fan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Аз сега ще оспамя темата като кажа, че много се зарадвах като видях младеж в 9-ти клас, който е фен на Металика!!!
Еми качествена музика !! Междодругото за въпрсното момиче ,също ,момче което не слуша чалга е един вид боклук.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th May 2011, 15:57
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от metallica_fan Виж мнението
Да точно това имах предвид "куха лейка" или аз обичам да ги наричам "кифли". Наистина се надявам да се осъзнаят но честно казано .. не ми се вярва.
Нека бъдем точни, терминът е К.И.Ф.Л.А.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20th May 2011, 16:00
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Сам можеш да си отговориш на въпроса като се огледаш. Ти говориш за едно момиче тип К.И.Ф.Л.А. има ли много себеподобни или не?

Колкото до музиката *rock out* само така!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 20th May 2011, 16:06
metallica_fan metallica_fan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 8
По подразбиране

За съжаление има доста такива. И по-големи от мен ,но лошото е че има и по малки
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Момичетатаднешновреме
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:54.