IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th February 2014, 14:30
limonka limonka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 5
По подразбиране Искам да отменя операцията си. Какво става с парите?

Здравейте, имам насрочена операция за мамопластика след 2 месеца. Много беше глупаво от моя страна да взема такова прибързано решение, но имплантатите вече са поръчани, а после след разговори с моите приятелки, се разубедих. Преди това ми беше мечта, но вече си мисля, че не си заслужава да се лишавам евентуално от спорт (катеря се и там доста работят гръдните мускули) или от спането по корем, при положение че и без гърди имам много хубаво стройно тяло. Освен това ме е страх от повторни операции, иска ми се веднъж да се направи и после да си ги чувствам само като мои и да забравя завинаги, че не съм родена с такива гърди. Но май не става така, това трябваше да осъзная по-рано. Сега искам да отменя операцията, но пък не искам да загубя парите, които съм платила за имплантите. Знаете ли как стоят нещата? Не съм прочела/подписала нищо, където такъв случай е регламентиран. Обадих се на докторката и тя каза, че мога да получа парите само ако някой друг поръча същите. Но мога ли да вярвам, че няма да бъда излъгана, все пак това са пари за нея, без тя да губи нещо. Много ми е симпатична като човек, но е човешко и да бъдеш подмамен от парите, когато са толкова лесни. Обмислям да говоря с адвокат, но тази процедура би ми била също неприятна, а и нямам абсолютно никакво документи за плащането. Има ли някой друг, който е бил в подобна ситуация?

Последно редактирано от limonka : 17th February 2014 на 21:26
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th February 2014, 14:41
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Баба Пенка малко се изхвърля и ме дразни вече. Всички хирурзи имат добри взаимоотношения с фирмите дистрибутори на импланти и ако ти казва, че поръчаните вече импланти не могат да бъдат върнати те будалка.... ма мноо ме е яд така!

Хайде помисли как момичета вече поръчани импланти решават в последния момент да ги сменят с друг размер.... вече поръчани... никой не е платил 2 чифта импланти. Аз съм с ментор, оперирана съм при друг хирург и имплантите, които бяха капарирани и поръчани бяха сменени в последният момент... ПОРЪЧАНИТЕ ВЕЧЕ ИМПЛАНТИ МОГАТ ДА БЪДАТ ВЪРНАТИ НА ФИРМАТА ДИСТРИБУТОР!

Търсете си правата бе хора!!!!!!

Последно редактирано от lily.ana : 17th February 2014 на 14:55
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th February 2014, 14:48
limonka limonka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Мерси много за отговора! И аз така все си мислех, но ми трябваше потвърждение. Ще говоря пак с нея и ще се разберем
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th February 2014, 14:53
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Успех!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th February 2014, 14:54
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Много добре, че все пак си взела това решение, защото наистина едни импланти много ще ти пречат ако се занимаваш активно със спорт, то си зависи и от спорта и от размера на имплантите, но като цяло ще са ти проблем !

Това за поръчаните импланти и че не могат да ти върнат парите и аз мисля, че са пълни забаламосваници, но и какво друго да очакваш, те винаги ще пробват да ти вземат парите, особено като видят, че пациента не е много запознат.

Трябва да и покажеш на докторката, че си наясно с нещата и тогава тя няма да смее да опитва разни номера и да те забаламосва !
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th February 2014, 17:28
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Лимонка, не разбрах защо смяташ спането по гръб като проблем за имплантите? Аз се научих да спя само по гръб точно заради силикона и сега ме хвърли в размисъл за евентуален проблем от това?!!
__________________
Който има желание - намира начин, който няма желание - намира оправдание.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17th February 2014, 21:25
limonka limonka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Объркала съм се, исках да кажа, че трябва да се спи само по гръб, така ми каза лекарката- за да не се извъртят имплантите.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 17th February 2014, 22:45
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Да не казвам че съм с общо 1500 кубика , тренирам силово и съм 155 санта , 50 килогама и съм си ок ...И НЕ СЪЖАЛЯВАМ ЧЕ ИМА ТОЛКОВА КУБИЦИ И ЧЕ СЪМ УСЪЩЕСТСТВИЛА ВИЖДАНИЯТА СИ... вярно , че ми се плучи от врория път но все пак го постигнах...
tyning, мацо, не се вълнувай толкова от чуждите проблеми, че вече втори пост пишеш почти без правописни грешки!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 17th February 2014, 22:52
Jezabel Jezabel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 6
По подразбиране

Това вярно са глупости. Разбира се, че може да ги смени за други, как така ще чакаш някой да си поръча същите, при положение, че твоите са избирани по индивидуални твои размери. Това звучи несериозно, че то може да чакаш с месеци... А аз си мислих, че само моята лекарка като не и изнася ми говори напред назад. Но че нямаш документ не е добре. И адвокат да вземеш - без документ, че си платила няма как да ти помогне. За спорта дали ще можеш или не - не мога да кажа нищо. Аз се занимавах любителски с конен спорт и откакто съм оперирана не съм се качвала, но в моя случай паданията са доста вероятни, така че е нормално да изчаквам. Мога да ти кажа за моето спане настрани - аз съм с 295сс и от втория ден спях леко настани - явно не е трябвало, но това, което обясни Тунинг аз сега го разбирам. Но нямам усложнения. Спя си и по корем и с този размер все едно винаги си си били мой. Не ми тежат, не ми убиват, тичам си, скачам си, на пипане си знам, че има нещо, но на усещане - не.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 17th February 2014, 22:53
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от limonka Виж мнението
Мерси много за отговора! И аз така все си мислех, но ми трябваше потвърждение. Ще говоря пак с нея и ще се разберем
limonka, момичетата ти казват много точно - поръчаният имплант може да бъде сменен и/или върнат.Аз самата промених моите малко преди операцията с други, никой не ми каза, че не може или че няма да може да стане.Ако твърдо си решила, че не искаш да си слагаш силикон, то просто си търси правата и не се предавай без бой.Парите са си пари, особенно собствените.
А относно живота след мамото - за всеки е индивидуално, така че не се ръководи основно от това кой и как спал, ял, спортувал и пр. след операцията. Усещанията са си преди всичко индивидуални!1 000 мацки може да са ток и жица два дни след операцията, а ти да се влачиш като бито куче месеци след това....
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИскамдаотменяоперациятасиКаквоставапарите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:00.