IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 19th September 2015, 15:01
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
Question Перманентна очна линия - къде???

Напоследък се замислям, дали да не си направя перманентен грим на очите, защото сутрин никога не ми стига времето, пък и гримът ми доса често се размазва по горните клепачи. Сега се чудя само къде да направя тази процедура??? Ако някой има личен опит или познати, които да са си правили подобно нещо, моля да пише за подробности?!! Очаквам с нетърпение и благодаря предвапително!!!
__________________
Който има желание - намира начин, който няма желание - намира оправдание.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd October 2015, 17:56
roxana7 roxana7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 3
По подразбиране

Здравей, за мен най-добрия е Денис. Аз си правя при него перманент на веждите, но моя приятелка вече два пъти си прави очна линия и е перфектна. Като се има впредвид че се работи над очите, според мен много внимателно трябва да подбереш специалиста на който да се довериш. В много салони вече правят перманентен грим, но за съжаление не на всякъде е ок. Денис е страхотен и е един от първите които правят това в Бг. Дано съм ти била полезна, мисля че има фейсбук където да погледнеш
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Перманентнаочналиниякъде
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:14.