IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4831  
Стар 9th November 2009, 22:48
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от *DoloreS*
Цитирай:
Първоначално написано от nadina_s
Бих дала съвет на жените, които искат да се оперират, да се доверят изцяло в избора на големина на имплантантите на своя лекар. Едно е да се гледа самият имплантант, а съвсем друга е големината му, когато е поставен.
и аз на това разчитам и съвсем скоро ще разбера.
моята дата идвааааа
Зависи от доктора . Много пъти съм писала - аз се доверих и горчиво съжалявам . Според мен - трябва да си на ясно , какво искаш , и да се обърнеш към подходящия док.
  #4832  
Стар 9th November 2009, 22:59
Аватара на *DoloreS*
*DoloreS* *DoloreS* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Здравейте пак. Хора, моля ви, дайте ми съвет- в условията на такава силно афиширана в медиите грипна епидемия, дали пък да не отложа временно операцията ?! Планувана е за 17.11.

Какво ще ме посъветвате?
  #4833  
Стар 10th November 2009, 08:41
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аз не бих отложила. Нямаше сила, която да ме спре, когато реших да се оперирам. Стига в клиниката да работят, не бих се плашила. То риск от разболяване от какво ли не има по всяко време на годината. Освен това е добре след операцията, поне една седмица да си останеш в къщи заради дискомфорта, така че ще мине рисковия период.
  #4834  
Стар 10th November 2009, 21:19
Аватара на *DoloreS*
*DoloreS* *DoloreS* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Аз не бих отложила. Нямаше сила, която да ме спре, когато реших да се оперирам. Стига в клиниката да работят, не бих се плашила. То риск от разболяване от какво ли не има по всяко време на годината. Освен това е добре след операцията, поне една седмица да си останеш в къщи заради дискомфорта, така че ще мине рисковия период.
права си.

благодаря!
  #4835  
Стар 11th November 2009, 09:57
Аватара на rade
rade rade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 186
По подразбиране

Dolores не се ли отлагат операциите сега в тази епидемия, защото в ринопластката са отложени.
  #4836  
Стар 11th November 2009, 12:20
sunnyta sunnyta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 43
По подразбиране

Здравейте момичета! Имам един въпрос относно белезите. Почти 7 месеца минаха от операцията ми, но белезите ми все още са червени. Когато бях на преглед през октомври док ми каза, че няма проблем и с всеки изминал месец ще стават по-добре, но аз съм малко притеснена. От това което прочетох излиза, че до около 6-я месец трябва да са вече ок. Моля, ако някой може да ми каже на какво се дължи това, ще му бъда много благодарна.
  #4837  
Стар 11th November 2009, 12:44
Bellegrin Bellegrin не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Sofia
Мнения: 44
Изпратете съобщение чрез ICQ до Bellegrin
По подразбиране

Здравейте момичета ,
и аз съм нова тук макар да имам прегистрация от преди доста време . Следа ви доста редовно и благодарение на вас вече имам ясна представа какво ме очаква :P Операцията ми е насрочена за 15.12. при д-р Стоянов. Преди време бях писала и Гуени беше доста изчерпателна в отговора си за което много и благодаря пак . Повода да пиша днес е по-горния пост на Надина а именно големината на имплантите. Д-р Стоянов ми препоръча 450 в едната и 495 в другата анатомични подмускулно. На мен това ми е се вижда ужасно много ... висока съм 1.69 и съм 53кг. Не знам какво да правя , притеснявам се да не заприличам на крава с подобна големина и колко повече приближава датата толкова повече се колебая. Ще ви бъда много благодарна ако споделите мнение по моя въпрос и ми помогнете .
  #4838  
Стар 11th November 2009, 12:52
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Bellegrin, нямам впечатления Стоянов да се изхвърля в кубиците. Явно така е преценил. Kristee също имаше някакви опасения да не са и големи, но след операцията се увери, че преценката му е била правилна. На мен като числа ми изглеждат доста, но може би има къде и какво да запълва
За сравнение ще ти кажа, че на мен той специално ми предложи 275сс, а аз при друг лекар сложих 365 и са ми добре, като естествени.
sunnyta, при всеки белезите се заличават различно - дай им време, не ги печи на слънце, гледай банелите на сутиените да не ги дразнят... ще се заличат
  #4839  
Стар 11th November 2009, 13:43
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Bellegrin, нямам впечатления Стоянов да се изхвърля в кубиците. Явно така е преценил.
И аз така мисля. Предполагам, че ще стоят пропорционално на фигурата ти. Анатомичните модели далеч не стоят така плашещо агресивни, въпреки голямата кубатура...кръгли, виж, биха стояли доста по-внушително
  #4840  
Стар 11th November 2009, 14:38
sunnyta sunnyta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 43
По подразбиране

Благодаря за отговора, Аник! Притеснението ми идва от там, че ходих на море около 3-я месец след операцията и въпреки, че бях постоянно с горнище на банския се страхувам да не са се капсуловали /или както се казва/. А иначе сутиените с банели не ми създават дискомфорт, поради което смятам, че не е това причината за червенината.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:50.