IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5251  
Стар 9th February 2010, 23:24
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diana1977
един различен въпрос многоискам да ви кача снимки ама нещо немога да се справя стигнах до там където трябва да копирам линка ама нещо не става да е активен дайте съвет
ами като пишеш мнението, преди да пастнеш линка щтракваш бутона ( от бутоните над мнението отгоре) и между двете го пастваш....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #5252  
Стар 10th February 2010, 10:13
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

Момичета, честито и от мен!!! Бързо и леко възстановяване!

Относно работата, аз се върнах на 20-тия ден в офиса. Иначе работех
от вкъщи на компютъра.
Започнах да шофирам след 15 ден. Отначало ме понаболяваше, превключването на скоростите, но свикнах.

Болките в гърба си останаха и до ден днешен. Не са така остри, но просто нямах навик да спя по гръб и тази поза направо ме смазваше в началото. Сега ходя веднъж седмично на масаж, но пак ме боли. Обезболяващи пих 3 дни. После реших, че мога да се търпя.

Новак, страхотна си!!!
  #5253  
Стар 10th February 2010, 11:59
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

Естел какви са тези изследвани за 100 лева
  #5254  
Стар 10th February 2010, 12:24
естел естел не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 33
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cvet81
Естел какви са тези изследвани за 100 лева
и аз останах неприятно изненадана това бяха предоперативните изследвания, назначени ми от доктора,направих ги платено в поликлиниката в Младост в София,не знам дали попаднах на високи цени или навсякъде са такива....
  #5255  
Стар 10th February 2010, 13:00
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

И аз от доктора назначени ги направих,и платих 45 .Явно си попаднала на високи цени,знам ли
  #5256  
Стар 10th February 2010, 13:18
Аватара на fani_83s
fani_83s fani_83s не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София, България
Мнения: 349
По подразбиране

изследванията с направление са около 5 лева......Ако е платено е нормално да са около 30 лева, не знам къде ги правите тези изследвания......
  #5257  
Стар 10th February 2010, 13:34
novak novak не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 134
По подразбиране

За цената на изследванията зависи точно какво ще ви поиска конкретния лекар. Някои искат повече неща други по-малко. Зависи и дали си имате бележка за кръвната група предварително или не. Естествено зависи и къде ще ги направите и в кой град сте. Измежду моите кръвни изследвания имаше такива които не се покриват от здравната каса или такива които за да ги покрият трябва да обиколя 5-има лекари защото само специалист може да ми даде направление за тях. Така че в крайна сметка всичко е много относително.
  #5258  
Стар 10th February 2010, 13:47
Аватара на cheryta
cheryta cheryta не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 180
По подразбиране

Преди година, когато правих моите изследвания трябваше да платя около 90-100лв в лаборатория по избор. И затова ги направих по здр. каса ,но сестрата на лекаря ми каза че искали вс. и били мн. подробни.Затова са толкова и парите
  #5259  
Стар 10th February 2010, 14:37
rosipetcova rosipetcova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране

Честито и от мен да се радвате и да нямате проблеми с новите придобивки!!!Не се чудете на 100 те лв ,аз платих 169лв за изследванията в Торакс .
Само да ви споделя,че контролния ми преглед мина и пак ще лягам под ножа за още обиране на кожа .За пореден път се убедих ,че съм избрала правилния док с половин дума ме разбра.Надявам се този път резултата да е перфектен !!
  #5260  
Стар 10th February 2010, 14:39
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Аз лично си направих изследванията с направление от личната. Всяка година се полагат безплатни профилактични прегледи ...и ние ги направихме като такива.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:30.